Крем за около очи - 8 тема

  • 114 793
  • 728
  •   1
Отговори
# 630
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И аз давам глас за Балеа с уреа,много е хубав.

# 631
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
На мен Балеа с уреа не ми допада,но го препоръчах на моя приятелка и не спира да ми благодари.

# 632
  • Мнения: 2 586


Този използвам сега, не е много мазен, но и не е нещо особено.

# 633
  • Мнения: 1 349
Сутрин ползвам Балеа с уреа, вечер Биотен с нар. И двата ми харесват, попиват бързо, околоочната ми зона попринцип е суха, но с тези кремчета я усещам хидратирана и подхранена. Биотен е 35+, аз съм на 24, но ми се отразява доста добре, не мисля да го сменявам, поне за сега.

# 634
  • SF
  • Мнения: 21 174
Аз обаче съм минала 24 и на мен ми трябват доста по-сериозна околоочна грижа. Не мога да мина с биотен с нар и други хидратиращи.
Нещо по-сериозно от нашия пазар?

# 635
  • Мнения: 2 586
Аз обаче съм минала 24 и на мен ми трябват доста по-сериозна околоочна грижа. Не мога да мина с биотен с нар и други хидратиращи.
Нещо по-сериозно от нашия пазар?
А до каква сума търсиш крем?

# 636
  • Мнения: 8 759
При леко паднал клепач , само блерафопластика ли е метода за повдигане ?
Или ботокс в зоната на веждите също би имал ефект?


Esmee , препоръчам Supreme + серията на EL.

# 637
  • Мнения: 1 532
Аз съм на 27 г. И много добре ми се отразява на Биодерма sensibio околоочния,вече съм на 3 опаковка.За тези години не трябва ли да се използват овлажняващи околоочни все още или аз съм в грешка?

# 638
  • Мнения: 326
Аз съм на 27 г. И много добре ми се отразява на Биодерма sensibio околоочния,вече съм на 3 опаковка.За тези години не трябва ли да се използват овлажняващи околоочни все още или аз съм в грешка?

И аз съм на 27 и съм на твоето мнение, но от скоро започнах да ползвам лек антиейдж околоочен, който нанасям само вечер, като превенция.

# 639
  • Мнения: 1 532
Аз съм на 27 г. И много добре ми се отразява на Биодерма sensibio околоочния,вече съм на 3 опаковка.За тези години не трябва ли да се използват овлажняващи околоочни все още или аз съм в грешка?

И аз съм на 27 и съм на твоето мнение, но от скоро започнах да ползвам лек антиейдж околоочен, който нанасям само вечер, като превенция.
И за моя пише, че заглажда фините линии (успокоява незабавно зоната около очите и трайно засилва защитната бариера на кожата, като намалява подпухналостта и изглажда фините линии и бръчици. )
Засега съм доволна. 
А ти какъв си си взела сега?

# 640
  • Мнения: 326
Аз съм на 27 г. И много добре ми се отразява на Биодерма sensibio околоочния,вече съм на 3 опаковка.За тези години не трябва ли да се използват овлажняващи околоочни все още или аз съм в грешка?

И аз съм на 27 и съм на твоето мнение, но от скоро започнах да ползвам лек антиейдж околоочен, който нанасям само вечер, като превенция.
И за моя пише, че заглажда фините линии (успокоява незабавно зоната около очите и трайно засилва защитната бариера на кожата, като намалява подпухналостта и изглажда фините линии и бръчици. )
Засега съм доволна.  
А ти какъв си си взела сега?

Дневният ми е в тубичката, а другия го ползвам само вечер, защото съдържа ретинол.

# 641
  • Мнения: 13 283
Преди години към ретинола се посягаше след 50 годишна възраст, с времето виждам, че възрастта за ползване на агресивни съставки е спаднала драстично.
Няма такова нещо като превенция против бръчки. Може да отложите времето на появата им с добра грижа, но идва момента когато лека полека се изписват на лицето.
Въпросният крем на авен преди няколго години се рекламираше 45 плюс , сега виждам че таргет групата е слязла надолу едни 20 тина години.



# 642
  • Мнения: 326
Преди години към ретинола се посягаше след 50 годишна възраст, с времето виждам, че възрастта за ползване на агресивни съставки е спаднала драстично.
Няма такова нещо като превенция против бръчки. Може да отложите времето на появата им с добра грижа, но идва момента когато лека полека се изписват на лицето.
Въпросният крем на авен преди няколго години се рекламираше 45 плюс , сега виждам че таргет групата е слязла надолу едни 20 тина години.


Вие сигурна ли сте, че става въпрос за същия крем, защото опаковките на  антиейдж кремовете на авен доста си приличат ?
Кремът ми го препоръчаха за 30 годишни, но всяка кожа има различни нужди. Аз съм със суха кожа и ми дадоха тестер. След като го пробвах разбрах, че кожата ми се чувства добре с него.

# 643
  • Мнения: 13 283
Simple Smile Да сигурна съм в мнението, което изказвам.
Избора на козметика  е личен избор, а доколко е информиран е правилен всеки си носи последиците.

# 644
  • Бургас
  • Мнения: 748
Да, въпросната серия на AVENE - YSTHEAL я препоръчват за 25+. Взех си крем за лице и околоочен. В аптеката говорих с младо момиче , консултант на марката и изразих учудване, че ретинола, който е един от мощните антиейдж оръжия /поне според мен/ се препоръчва за толкова млада кожа. Тя беше на същото мнение. Доволна съм от действието на серията и вече поднових крема. При втората ми покупка друг фармацевт не спря да ми обяснява, че продукта не е за мен / на 49 съм /. Попитах я като ме погледне, мисли ли, че кожата ми е в лошо състояние. Само дето не ме сложи под микроскоп да търси несъществуващи филъри и ботокс.
На мен ми харесва и добре влияе на старата ми муцунка. И аз мисля, че е за зряла кожа, но всеки си знае нуждите,а и предписанието наистина е, че е за млади.
А и щом е за 25+ значи е и за мен, защото аз тези години съм ги навършила Smirk

Общи условия

Активация на акаунт