🌷ХАЛИТ🌷БЕРГЮЗАР🌷 в "1001 НОЩ"/Binbir gece и "VATANIM SENSIN". ЖИВОТ И ТВОРЧЕСКА КАРИЕРА - Т. 270

  • 74 102
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 432
Излязоха част 3 и част 4 от снощното шоу на Беяз с Боран и Мирай -
с руски субтитри.


https://vk.com/vatanim.sensin?z=video-135955712_456240080%2F67d9 … l_wall_-135955712

https://vk.com/vatanim.sensin?z=video-135955712_456240084%2F5d8f … l_wall_-135955712

Тази снимка на Халит от 45 епизод на  "Ти си моята родина"
е публикувана днес във в. "Хюриет" в статия на Дженгиз Семерджиолу (последната й част).




Скрит текст:
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/cengiz-semercioglu/tebrikler-40744262

En iyi aktör Halit Ergenç
Şuna iyi oyuncu, buna iyi oyuncu diyoruz ama Türkiye’nin en iyi aktörü uzak ara Halit Ergenç arkadaşlar.
Hadi “Muhteşem Yüzyıl” tarih oldu, oturun “Vatanım Sensin”de Halit Ergenç’i izleyin.
Şiir gibi oynuyor...
Bakışları, mimikleriyle o kadar başarılı ki, sahnenin duygusunu her seferinde seyirciye geçiriyor.
Diğer oyuncular yanında sönük kalıyor...
Nereden çıktı şimdi bu Halit Ergenç övgüsü derseniz onu da söyleyeyim; ben çok dizi izleyen biri değilim.
Ama son iki haftadır “Vatanım Sensin”e bakmam, bu satırları yazmama yetti de arttı bile...
Vallahi tebrikler Halit...

Ето и българският превод на Varna от другата тема за Халит , за който много й благодаря.Flowers Hibiscus


Бележка на журналиста Дженгиз Семерджиолу във вестник "Хюриет"
Най-добрият актьор е Халит Ергенч.
Казвате "този е добър актьор, онзи е добър актьор", но най-добрият актьор на Турция, и то с голяма преднина пред останалите, е Халит Ергенч, приятели.
Хайде, "Великолепният век" е вече история, но седнете и гледайте Халит Ергенч в "Ти си моята родина".
Играе прекрасно.
Погледът му, израженията на лицето. Всеки път успява да предаде на зрителите чувството, с което е заредена съответната сцена.
Другите актьори бледнеят до него.
Ще кажете, откъде пък се сети сега да хвалиш Халит Ергенч. Да отговоря. Аз не съм човек, който следи много сериали. Но гледах последните две серии на "Ти си моята родина" и това ми е напълно достатъчно.
Поздравления, Халит!


Нямам какво повече да кажа за Халит !  Blue Heart Blue Heart





Последна редакция: сб, 17 фев 2018, 18:29 от jupetrov7

# 31
  • Мнения: 14 571
 Grinning

JU......LU...... Oncee...... bouquet bouquet bouquet



Зад кадър....



Спокойна вечер! Hug Hug Hug Hug Hug

# 32
# 33
  • Мнения: 5 647
Добър вечер Hug
Не ми е останало време още серията с руски субтитри да гледам, може и българските да дочакам направо, както другата седмица се очертава да липсвам Grinning

Слагам линк към един много удобно направен клип- частите на Мирай и Боран от снощното Беяз шоу събрани в едно видео. Ако някой не ги е гледал или иска да ги види нацяло, заповядайте. Hug

https://vk.com/hileonclub?w=wall-148541118_94653

В момента Хилеон  фандомът се бори да влезем във финала на американското гласуване.Hands Muscle Съперници са  агентите от "Досиетата Х"- Скъли и Мълдър, надпреварата е голяма. Започнаха искри да прехвърчат вече, досега не се е случвало с  опонентите на предишни кръгове, напротив- даже любопитстваха за сериала. Самата Джилиън Андерсън пусна туит по темата даже.Grinning
Има вече някои доста резки, да не кажа по-неприятна дума изказвания от  техните фенове. Няколко примера- в скрит текст, че някои не са много да за показване Joy  Да не повярва човек, че уж възрастни хора, щото за такива се броят опонентите ни, могат да пишат такива неща Joy
Скрит текст:

Нашият фандом пък гласува упорито и се опитва да убеди колкото може народ на различни езици колко сме готини Grinning
Подкрепа нашата двойка получи от Канала, от Ранини и от други онлайн издания. Надявам се наистина да бъде подкрепена -поне от турците, независимо на кого са фенове.


Слагам линк и тук, ако искате, може да гласувате за нашите младежи, а така и за повишаване популярността на нашия сериал по света. Rocket

http://www.eonline.com/news/914141/tv-s-top-couple-2018-vote-in- … 5760-23951=107608

# 34
  • Мнения: 13 432
Онче, няколко пъти гласувах вчера и днес в американската класация,
но отразяват ли се тези гласувания?
Виждам обаче, че сме много по-напред от "Досиетата Х" ,
но не знам предната двойка докъде са...
Във всеки случай ще продължа да гласувам до утре. Hands V Hands V




# 35
  • Мнения: 5 647
Отразяват се, Джу Hug Бавно се променят процентите, защото много народ се включи.
И аз утре ще гласувам още 2-3 пъти, пък каквото сабя покаже. Hands V
Между другото, има някакво турско гласуване, трябва да потърся линкове  в туитър, там са номинирани Халит, Берг и Мирай. Много станаха  гласуванията, наистина, може да се обърка човек. :smiley : Но това последното ще го намеря и най-късно утре ще го публикувам тук.

И една много красива Пънар. Разви се това момиче, много се радвам и за нея!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 167
Hug Hugмомичета:) Не съм споменавала май колко ме кефи усмивката на Джевдет като му захвалят гръцките победи Ей така докат Филю са самовъзхвалява в александрийски стих му се подхилква с една усмивчица дет казва "ше ви таковаме мамата гръцка само почакайте"Сцената мама татко и бебе беше епична Как пък намериха такова сладко бебче Те му говорят и то им гука все едно е тяхно Simple SmileИсмет бей ми иде малко изгустиран такъв с един умилителен патриотизъм.... Кандидат буля Ататюрковица има много странна  смачкана физиономия и още по- странни зъби Някак по хубава и миловидна си я представях Simple Smile RIP на Сехерка аман от нея Верно ли исторически ушатия крал го ръфнал мамуна и от това е възгешисал?Научихте ли стъпките на новия празничен маймун кючек  Joy Joy Joyако ли не гледайте три пъти кадрите в таверната Simple Smile))))Мноооого мил рожден ден му направи иначе истеричната Хилялка И мила и усмихната и грижовна зарадва го момчето да и се ненадяваш:)Ама и той ухажор пущината по гръцки тертип та танци та комплименти Simple Smile)))))Малкия психопат Алекси взе да прекалява и с цялото си сърце се надявам скоро и той да гризне дървото Ах ах ах само тия двете овци бяха кусур да се натресат на Азизето на всичкия зор Особено хахавото Евсунче дето хич не го слуша главата и само идиотщини върши Много съм доволна че последната куца хрумка на  дагестанската дебела глава му струва живота Добре че овреме си прекопирах модела на пунгията Каква съдба обаче две трети от сезона да са фъчкаш да са спуляш и да са правиш на голям ербап и най-накрая да та дупнат със собственото ти джобно ножче в някакъв кьор сокак Както и да е ади R.I.P и на него .Надявам се интриганта чичо Чарли скоро да го последва от ръката Джевдетова .Да видим сега няма ли наш Джевдет да дочака свободата като нелегален Защото хич не ми иде на ума как ше забалбоса Филю Само като прочете бележката и ушите му се изпънаха на шпиц:)

# 37
  • Мнения: 13 432
Ей, Дарки, здравей! Hug
Напълни ми душата с твоя кючук анализ! Flowers Hibiscus
Всичко си забелязала и отразила, само за онази Катя, новата приятелка на Алекси,
нищо не си казала. Stuck Out Tongue
И аз сега завърших епизода и впечатленията ми са съвсем пресни.
(Че вчера имах други вълнения с шоуто на Беяз и с церемонията
с Ферзан бей...)
С превода се изясняват доста неща - например за коварното предателство
на Дага. Той трябва съвсем да е превъртял, за да се обърне на 180 градуса! Head Band
И да е готов да убива всеки на пътя си - аркадаши, кардаши, севгили...
И така подло да закопае накрая и човека, който непрекъснато го спасяваше...Frowning
Интересно дали прототипът му е бил такъв - защото си спомням смътно
в началото на филма, че имаше някакви възражения от негови потомци
за изопачения му образ... Дали е бил чак такъв подлец? Frowning1
Съгласна съм с теб за Исмет бей - може би заради ниския си ръст,
актьорът преиграва с дикцията и патетичния си глас - и става направо комичен.
А и гримът му е толкова напластен, че прилича на мумия...
Никак не ми допада... А има  да играе още няколко епизода - навярно до края
на сериала. Head Band
Като цяло обаче, епизодът беше пределно балансиран - в началото всичко беше
потънало в мъгла и тишина след злощастната битка (отново с изящна игра на Халит),
после стрелбата и гонитбата из горите, след това с динамичното изпълнение
на Халит и Фатих в няколко посоки, и накрая ръкопашният бой между Дага и Джевдет.



Имаше и няколко много сполучливи сценарни хрумки (напр. подаръка на Алекси за братовчед му
и като контраст - съобщението за нелепата смърт на гръцкия крал).

И така, останаха недоизказани няколко основни линии за следващия епизод:
- Алекси и бебето
- съдбата на двете несретнички
- гръцкия печат в ръцете на Йълдъз
- писмото от Дага за Филипос и трудната ситуация за Джевдет.
Сега ще чакаме първия трейлър - може би утре?


# 38
  • Мнения: 14 571
 Grinning

Здравейте в неделя,момичета! Изчетох ви с интерес и усмивки! Laughing

Продължавам да гласувам.... bouquet bouquet bouquet Обичам ви! А Кики newsm78





# 39
  • Мнения: 28 076
Добро утро!

Не мога да спра да ги гледам, с превод, без превод... Каква енергия имат двамата - съвсем малко, непознато бебе я усеща и вместо да заплаче, им се радва с такъв светнал поглед, оченцата му искрят, а устицата му проговори "иее" - сякаш да потвърди "да, аз съм Мехмет". Джевдет пет пъти пита наистина ли е техният син. Има някаква магия в гласовете им, в усмивките им - неразгадаема, привличаща, умиротворяваща.

https://www.instagram.com/p/BfTpRmxH6ON/?taken-by=berguzarhalitfan

https://www.instagram.com/p/BfTp_MhHJI3/?taken-by=berguzarhalitfan

https://www.instagram.com/p/BfTrZGYn7Ok/?taken-by=berguzarhalitfan





Сюлейман - Ибрахим

https://www.instagram.com/p/BfTq98PhVHH/?taken-by=halitberguzarbrazil





Али Ейюбоолу:


Цитат на: vk
"Голос Бергюзар Корель прорвал нервную тишину.
Видеообращение Бергюзар Корель, потрясённой историей с ребёнком: - «Пожалуйста, прислушивайтесь к своим детям, научите их не молчать, а всем делиться в семье», было более эффективным, чем кампании, на которые были потрачены миллионы.

# 40
  • Мнения: 14 571
 Grinning

LU.....за милите клипчета с Мехметчик и видеото за Халит!
 Hug Peace Hug



53 еп. на "1001 нощ".... Peace

Последна редакция: нд, 18 фев 2018, 10:59 от vera17

# 41
  • Мнения: 5 647
Момичета, здравейте! Hug
Бях обещала да постна линк за другото гласуване, в което са Халит, Бергюзар и Мирай.
Ето линк, вътре ще ги потърсите. Аз лично се обърквам в тази какафония там. Предполаам, че трябва да търсим Халит и Берг в категориите  най-добри актьор и актриса, къде другаде, а Мирай- при второстепенни или млади актьори. Защо го няма Борко при младежите и във втория план, както и и други хора от нашия каст- Пънар, Фатих, Левент например, а видях разни други имена, за мен остава загадка. Но- турски вкусове, какво да се прави.

https://turkiyegenclikodulleri.com//

Потърсих и видях- за Халит гласуваме в "En İyi Erkek Dizi Oyuncusu"
За Берг- в "En İyi Kadın Dizi Oyuncusu"
За Мирка- в  "En İyi Yardımcı Kadın Dizi Oyuncusu"

Видях, че има и за сериала гласуване-  в "En İyi Dizi Film"
Опаляяя, по-надолу го има Халит и в номанации за най- добър актьор във филм- "En İyi Erkek Sinema Filmi Oyuncusu"
Девойки, който има време, може да разгледа, възможно е нещо да съм изтървала. Не видях  нашите режисьори.

 В американското гласуване засега се движим добре- оцеляхме през нощта, когато американците гласуваха,  нашите спяха. Blush Процентите са към 61-38 засега. Напълно възможно е да стигнем до финал, утре преди да тръгна на път ще ви споделя резултата.
И друго да питам- знаете си линковете за онлайн превод нали, знаете в кои групи са? Няма да спазя традицията другата седмица да ги постна тук Blush, вероятно няма да успявам да пиша другата седмица, но се надявам поне да мога да ви чета. Нямам никаква представа как ще е нетът там, където отивам. И се надявам на снимки и коментари от вас за серията, че няма да мога да я гледам онлайн. Hug Точно в четвъртък вече ще са някакви  официални вечери, събития през целия ден ще има  и т.н. Grinning На вас разчитам и на VK да остана информирана Hug

Последна редакция: нд, 18 фев 2018, 12:25 от oncee

# 42
  • Мнения: 28 076
Онче Hug, благодаря ти! Хората гласуват постоянно, в режим инкогнито, безброй пъти, аз само маркирам присъствие - вече писах - да се вижда, че Халит и Берг не са без фенове.
Преди около седмица помолих феновете на Родината във вконтакт, повечето там са ХиЛеони, да гласуват за Берг и Халит - идеална двойка, щом са решили да не участват с Мирай и Боран. Отговориха, че Берг и Халит нямат нужда от награди Sad Rolling Eyes
Успех в пътуването Wink и във всичко, което правиш Hug






# 43
  • Мнения: 14 571
 Grinning



                 "1001 нощ"... Режисьорът Кудрет Сабанджъ и Шехерезада Laughing
                      



2011 г.али

Последна редакция: нд, 18 фев 2018, 16:36 от vera17

# 44
  • Мнения: 5 647
Преди около седмица помолих феновете на Родината във вконтакт, повечето там са ХиЛеони, да гласуват за Берг и Халит - идеална двойка, щом са решили да не участват с Мирай и Боран. Отговориха, че Берг и Халит нямат нужда от награди Sad Rolling Eyes Успех в пътуването Wink и във всичко, което правиш Hug
Благодаря ти, Лу! Hug
Ако си писала в голямата група във VK-  там има много фенове на Джевдет и Азизе, просто не предлагат толкова много публикации, както хилеоните. Айгюн, преводачката- тя е фен и на двете двойки, но най-вече на Джеваз, беше писала с присъщото си чувство за хумор: "Мързеливи сме ние,  феновете на Джеваз Grinning Едвам преместваме пръстчето за един лайк, камо ли пост да напишем" Grinning 
Админките пускат публикациите по реда на предложенията, само когато има спешност- тогава  реагират според случая. Grinning Според мен ако искаш, пиши им точно на тях- много са любезни, ще направят пост.
Ако си писала в коментарите, кой знае кой ти е отговорил- и там има всякакви хора Grinning Вероятно са искали да кажат, че Халит и Берг и без тези гласувания са утвърдени, което е така, но съм съгласна, че е добре да се покаже подкрепа.
И аз когато мога гласувам.

Последна редакция: нд, 18 фев 2018, 16:47 от oncee

Общи условия

Активация на акаунт