Пазаруване от Amazon - тема №74

  • 113 841
  • 734
  •   1
Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Честито за смесителя! Аз го изпуснах! Wink

# 526
  • София
  • Мнения: 1 491
Някой дали може да даде размери на тази чанта https://www.amazon.de/dp/B076SMND8Z/?coliid=I2XUI5Q7FV1XSK&c … mp;th=1&psc=1

# 527
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Астера, благодаря за отговора и снимките!  Много добре изглежда! А ти по принцип М ли носиш? Т.е. отговаря ли си?

# 528
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Ами...малко ми е трудно да отговоря на този въпрос, тъй като от скоро съм с едни 14-15 кг в минус (с които се надявам да сме се разделили завинаги Grin ) и общо-взето не знам какъв размер съм Grinning. Е, като на модела не ми стои, но и аз съм 1.60 (53-54 кг), на мен ми е под коляното като дължина и ми е леко свободна. По-късно ще ти пратя размери на лично съобщение, ако искаш Flowers Hibiscus

# 529
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Благодаря, ориентирах се! ☺

# 530
  • Мнения: 3 372
Някой може ли да ми даде линк към всички чанти на тази марка, нещо не се справям, излизат ми по много тъп начин Praynig

# 531
# 532
  • Мнения: 537
От известно време заглеждам бижутата на Skagen. Имате ли впечатления?
https://www.amazon.de/s/ref=lp_1687194031_nr_scat_10459505031_ln … 62f9fab72ee80c41b

# 533
  • София
  • Мнения: 9 946
Пробвах да поръчам повторно един артикул, но на празна карта. Дали ако я напълня ще пуснат поръчката? Предната поръчка беше със същата карта и данни за доставка.
Скрит текст:

# 534
  • Мнения: 5 602
Захрани я, и за всеки случай препотвърди картата.

# 535
  • Мнения: 2 854
Някой ,ако е купувал пръстени ,може ли да ми помогне?В златарски магазин в БГ размера е 37 това означава 74мм нали? кой размер отговаря на uk? или eu? трябва да деля 74 на инчове ли? и бихте ли ми препоръчали добра марка бижута? преди някой даде линк към много красиви бижута и каза ,че е поръчвал от Виповете и като изработка са страхотни.Изтекаха ми очите да ги гледам ама загубих линка и размера като не знам???

# 536
  • Мнения: 1 050
Астера, я подели как отслабна?

# 537
  • Мнения: 269
Някой ,ако е купувал пръстени ,може ли да ми помогне?В златарски магазин в БГ размера е 37 това означава 74мм нали? кой размер отговаря на uk? или eu? трябва да деля 74 на инчове ли? и бихте ли ми препоръчали добра марка бижута? преди някой даде линк към много красиви бижута и каза ,че е поръчвал от Виповете и като изработка са страхотни.Изтекаха ми очите да ги гледам ама загубих линка и размера като не знам???

Погледни тук таблицата, надявам се да съм от полза https://talitha-jewelry.com/bg/content/10--tablica-s-razmeri-na-prusteni

# 538
  • София
  • Мнения: 9 946
Захрани я, и за всеки случай препотвърди картата.
Kak?
пп: Цъкнах revise и избрах същата карта.
пп2: Wow, няма и две минути - от превода по сметка, ъпдейта на плащането и вече парите ги няма в сметката  Shocked Peace

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 11:10 от Starrydream

# 539
  • София
  • Мнения: 6 129
Ами...малко ми е трудно да отговоря на този въпрос, тъй като от скоро съм с едни 14-15 кг в минус (с които се надявам да сме се разделили завинаги Grin ) и общо-взето не знам какъв размер съм Grinning. Е, като на модела не ми стои, но и аз съм 1.60 (53-54 кг), на мен ми е под коляното като дължина и ми е леко свободна. По-късно ще ти пратя размери на лично съобщение, ако искаш Flowers Hibiscus
Давай размерите в темата и на други ще са полезни. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт