* 90th Academy Awards OSCAR' 2017 - Игра - познай победителите и спечели *

  • 6 421
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 704
Diavolo, честито Flowers Hibiscus Много добър както винаги. И на мен ми липсваха Джо и Мячик, до последно се оглеждах за техните отговори.  Честито и на мен, много се радвам, въпреки че не успях да изгледам всичк, съм успяла да нацеля настроението на академията 😊

# 31
  • Мнения: 19 043
Благодаря и честито на всички!  Simple Smile
Скрит текст:
(и понеже умря циганката да напомня, че само аз познах най-добрия филм миналата година  Mr. Green )

# 32
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 397
Дяволо, на теб първо да ти благодарим, че се занимаваш да ни пускаш игра Hug
После да ви честитя на тройката победители - Коикои, Брадли и ти  Hug Hug bouquet
Всеки път сте добри, даже някои още по-добри стават.

Определено липсват Джой и Мячик и тук и в коментарните/само Мячик се появи там/ Peace

# 33
  • sofia
  • Мнения: 1 949
Браво, поздравления за всички! И честито на победителите! Благодарности на Diavolo!

# 34
  • Мнения: 998
Честито на спечелилите дано изгледате смислени филми със смислени за вас хора. Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 2 704
Благодаря и честито на всички!  Simple Smile
Скрит текст:
(и понеже умря циганката да напомня, че само аз познах най-добрия филм миналата година  Mr. Green )
Браво! Аз, точно заради миналогодишната изненада се позамислих тази година и реших, че щом харесах Билбордите, нямат шанс да спечелят 😂😂😂

# 36
  • Вестерос
  • Мнения: 38 350
Благодаря за чудесната игра. Чак се изненадах от себе си, че повечето съм ги познала- 14 категории  Simple Smile Въобще не съм съгласна Водата, че е най-добрият филм ~!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 817
Tif, а аз се изненадах колко съм познала, при положение, че не съм гледала нито един от филмите (просто не ме грабнаха като заглавия). Щях и песента да позная (слушах ги), ама накрая се поколебах и я смених - хаха. Grinning

# 38
  • Вестерос
  • Мнения: 38 350
Аз съм гледала само Формата на Водата Grinning Даже и песните не съм слушала. Не четох и вашите предложения. Чак след като ги написах моите, проверих на другите. Но бях чела кои са победителите на другите награди тази година.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 282
Добро утро! Simple Smile
Забавна игра, благодаря!
Обичайно стана да печелят филми, които не харесвам.

# 40
  • Мнения: 1 042
Чудесна игра и безкрайно забавление за мен и чисто предизвикателство!

Честито на победилите!

# 41
  • Мнения: 858
Браво на победителите! Хубава игра. Изненада е за мен колко познах Simple Smile
Гледах повече филми, Три билборда повече ми хареса от Формата на водата... Но и критиците си имат мнение Simple Smile
Чакам следващата игра Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт