Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате сериозна фирма или човек който работи с Термографска камера за откриване на течове? Става въпрос за Варна.
Благодаря ви!

Последна редакция: пн, 19 фев 2018, 15:22 от bubanka

# 1
  • Мнения: 13 664
Запис да следя

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Момичета, за Варна,
ето моята препоръка: инж. Иван Чанков, специалист Енергийна Ефективност, "Газ Флоу Контрол" АД, тел: 052/ 30 10 75, факс: 052/ 30 11 75, GSM: 0878 62 47 05

Ползвахме ги през 2013 г. за теч над ел. таблото във входа.
Имам спомен, че ни струва 50 лв. (от касата на входа ги платихме), пратиха ми снимките на мейл.
Ето как изглеждат снимките:
Тази е на мястото на теча. Най- тъмното синьо, което е на най-висок етаж.

А тази е на мокрия таван на партера, над таблото.


Погледнах им сайта, явно го обновяват. Препоръчвам ги защото съм доволна.

Последна редакция: пн, 19 фев 2018, 20:38 от Мира Иванова

# 3
  • София
  • Мнения: 626
А за София да препоръчате?

# 4
  • Мнения: 2
Благодаря много, Мира!
За "Газ Флоу Контрол" АД на мобилния ми вдигна човек, който вече не работи във фирмата, но ми даде този номер 0878624726. Като успея да ги повикам, ще пиша впечеталения, тъй като трябва да се осигури достъп от съседите, а и трябва да в работно време, тъй като услугата се заплаща като овър тайм ;]

# 5
  • Мнения: 308
Моля, да ми препоръчате фирма с надеждна термокамера с оглед от къде има теч във всекидневната. отгоре има тераса и теч се появява само при снеготопене. Съседът твърди, че има два слоя топлоизолация и счита, че проблемът е от една козирка. Аз ще оправя козирката, но искам да докажа откъде идва течча, за да се вземат адекватни мерки.

Благодаря предварително.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 108

Petruna, ето моята препоръка. Изпълниха покрив у дома, камера също имат. Стелиян Щерев търсиш. Наистина разбират от покриви.
С поздрав
Мира

# 7
  • Мнения: 308
Благодаря, но съм объркала темата. Аз търся фирма за София Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт