СЕПТЕМВРИЙСКИ мами 2018

  • 61 160
  • 745
  •   1
Отговори
# 585
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
liu_3 ,радвам се,че имаш положително развития.Повечето докторя гледат да си дърпат пътеката от касата,така че не се учудвай
Пловдив къде лежиш?Транспортна?

cveti0911,имам три операции на матката,нямам такова чувство.Искай с хубав ехограф да ти огледат предишното място на секциото на матката.

# 586
  • Мнения: 434

Мен ме побъркаха докторите. Почнаха да ме изследват за какво ли не, вкл листериоза. Аз си тръгнах от Майчин дом. Сега съм в Пловдив. Откриха ми 12мм камък в бъбрека. Ще мо слагат стент, за да отпушат бъбрека. Ще стоя с него докато родя, а после ще видим. Момичета, каквото и да ви казват, не се стресирайте, искайте второ мнение. Мен ме изкараха пред умиране, а ето че проблемът бил прост, но кой да види.

Liu_3 от къде си? Защото дъщерята на една позната минава през подобна история и се чудя дали е съвпадение ? Казва се Славена, счетоводител, а за дъщеря и не съм питала за името.

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 23:18 от ladySnow

# 587
  • Мнения: 2 124
По-добрият вариант е лекарите да я изследват за всичко възможно,  отколкото да си спестят труда и да стане беля.... Да си източват пътеките колкото искат важното е да проверят всички възможности за проблем.

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Някой вече започна ли да пие желязо?Аз обмислям скоро да започна,че много ми пада хемоглобина по време на бременност
И търся да купя хамаче за ваничката.Закача се на страните за ваната и бебето поляга вътре.Не знам точно как се казва.Че досега с двете какви ли работи сме ползвали за къпането и все не е удобно /анатомична ваничка,хавлиен шезлонг,анатомична приставка,само хавлийка под гърба/
Ако някой е срещал,да свирка

ПП Казвало се мрежа за вана
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 23:26 от ♥Elfita♥

# 589
  • Мнения: 2 069

cveti0911 мен постоянно ме придърпва и прерязва ако стана по-рязко, когато кихам и кашлям също, като това прерязване си го имам вече години наред след секциото.

liu_3 много голям този камъм No Mouth дано всико да е наред занапред. Hands Pray
И аз съм камъни, но моите са миниатюри. Един 3мм и един 4мм.

# 590
  • Мнения: 21
Някой вече започна ли да пие желязо?Аз обмислям скоро да започна,че много ми пада хемоглобина по време на бременност
И търся да купя хамаче за ваничката.Закача се на страните за ваната и бебето поляга вътре.Не знам точно как се казва.Че досега с двете какви ли работи сме ползвали за къпането и все не е удобно /анатомична ваничка,хавлиен шезлонг,анатомична приставка,само хавлийка под гърба/
Ако някой е срещал,да свирка

ПП Казвало се мрежа за вана
Скрит текст:
сестра ми използваше това и останаха много доволни.   https://www.pakostnik.com/bg/multifunkcionalna-podlozhka-za-vana-sevi-baby

# 591
  • София
  • Мнения: 7 800
На мен желязото ми е в норма, но и аз очаквам да падне, защото съм вегетарианка.
С първата ми бременност ми изписаха ужасните на вкус ампули Тотема, защото 2 месеца не можех да вдигна желязото с по- слабите медикаменти.

Елфита, а на теб, колко ти е в момента желязото?

# 592
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Здравейте,момичета. Включвам се със странно питане към мамите раждали секцио предишния път. Случва ли се да ви придърпва на мястото на операцията? Изпитвам дискомфорт (лека болка и чувството,че може да се отвори операцията-не знам как да го обясня точно),който отвреме навреме ме кара да се свия... Надявам се да е нещо нормално

Аз усещам такова придърпване понякога, но не е само на мястото на операцията, а на различни места по корема.

За желязото- във витамините, които пия го има, наред с куп други минерали и микроелементи. Изследванията ми иначе бяха ок, но док каза да си взема витамини след 12 г.с. горе-долу.

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Иля,нямам идея.Предполагам е в норма все още.Започва да ми пада стремглаво в третия триместър.Затова от втория включвам желязо.Тотемата не мога да ги дишам.Взимам си хапчета,които се гълтат.Питай в аптеката за тях,че им забравих името.
Първата бременност никой док не се сети по навреме да ми изпише желязо,а накрая вече нямаше дигане+секциото /голяма кръвозагуба/ на изписването бях с хемоглобин 80,пред кръвопреливане.Втората самоинициативно си го започнах втория триместър и бях с много добро желязо докрая

cveti0911
,благодаря за отзива за мрежата.От ползвател е безценно,че в сайтовете всички ги хвалят

# 594
  • Мнения: 18
liu_3 ,радвам се,че имаш положително развития.Повечето докторя гледат да си дърпат пътеката от касата,така че не се учудвай
Пловдив къде лежиш?Транспортна?

cveti0911,имам три операции на матката,нямам такова чувство.Искай с хубав ехограф да ти огледат предишното място на секциото на матката.

В частна клиника „Медикус Алфа”. Не съм сигурна, че ще лежа по държавните оттук нататък. И дано не се налага. Тук са специалисти и отношението е много на ниво. Надявам се утре всичко да мине добре и да мога да се порадвам на факта, че съм бременна. Simple Smile

# 595
  • София
  • Мнения: 7 800
На мен ми пуснаха пълни кръвни изследвания на първата ЖК, желязото ми е 124, а по същото време при първата бременност-90.
Пих 2 месеца Тотема докато успея да го вдигна в нормални граници, но не си спомням, дали докрая трябваше да продължавам.
Родих с желязо 130.

# 596
  • Мнения: 138
От да се чудя какво ще правя на прегледа миналата в 16та +седмица... се оказа , че нищо особено, прегледа ме за 10на минути, обсъдихме резултатите от БХС и кръвните, каза, че съм шампион Grinning и си ме изпрати по живо по здраво до 10 април за час при д-р Кръшков за фетална морфология на 4д. Аз го попитах от любопитство дали знае пола, каза, че със сигурност ще ми кажат на ФМ, тъй като бебо много дивеел по вътре и не виждал ясно, но е повече за момиче... Апък аз до момента нямам никакви настройки и фикс идеи какво искам да е детето, важното ми е да си дойде с все багаж Cupid

# 597
  • Мнения: 209
Здравейте, днеес ме мъчи страшно главоболие, в 15г.с съм, дайте ми някой съвет какво да претприема (по цял ден съм на компютър може ли да е заради това Thinking

# 598
  • Мнения: 15
Здравейте, днеес ме мъчи страшно главоболие, в 15г.с съм, дайте ми някой съвет какво да претприема (по цял ден съм на компютър може ли да е заради това Thinking
Мен това главоболие ме мъчи от близо месец, и аз мислех, че е от компютъра на работа, но не е. Събота и неделя когато съм си вкъщи или пък когато малката е болна по цяла седмица...същата работа. От сутрин до вечер, не спира....нищо не смея да пия, търпя го, но е много дразнещо Simple Smile

# 599
  • Мнения: X
И мен ме мъчи продължително главоболие последния месец. В някои дни се засилва, в други изчезва, но преди бременността никога не ме е боляла толкова често главата. Само един път пих хапче, защото много се засили - парацетамакс, одобрен от АГто. Но за всеки случай е по-добре да се пита отново, преди да се пие нещо.

Общи условия

Активация на акаунт