МАЙ към края си върви - бебенцата се раждат на ден по две-три!

  • 17 740
  • 251
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 429
Здравейте  майчета!ЧЕСТИТО БЕБЧОВЦИ НА ВСИЧКИ,КОИТО СА СЕ ОБЕБИЛИ СЛЕД 25 МАЙ!Ние от събота сме си в къщи,но едва днес успях да седна и да ви пиша.Моят бебо се оказа голям мързел и закъсня 8 дни,добре че ми предизвикаха раждането та все пак успя да излезе на 30 май иначе незнам докога щяхме да го откараме.Бебчо се казва Иван и засега е много спокойно бебе дано винаги да е такъв.Относно моето раждане мога да напиша цял роман,но друг път ще ви разказвам одисеята ми в Шейново,направо съм готова да напиша нов сценарий за "Такъв е живота-раждане без уговорка в Шейново"

# 226
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен за последно в тази тема и за щастие ве4е 1+1

Първо да се похваля 4е все пак си останх майска мама - на 30.05, след герои4но раждане в АГО - Благоевград и изцяло благодарение на дежурния му екип, се появи моята втора принцеса на име АННА - 3450 и цели 53см. След малко перипетии се прибрахме благополу4но у дома и свикваме вси4ки заедно. Не знам дали има още 4акащи маиски мами, но на вси4ки които скоро ще стават майки ще кажа едно слушаите лекарите и вярваите, 4е те са там да ви помогнат и да довеедат нещата до успешен край, а когато видиш резултата, вси4ко останало е ве4е история.

Оби4ам ви сладурки  и много целувки от мен и Анито!

# 227
  • Мнения: 127
Честито бебче Ивайло на мама Кабранска!

Честити бебчета и на всички останали!

Еленка, ти си героиня, след като си родила в Благоевград. Хайде поотраснете малко и ви чакаме за разходки

# 228
  • Мнения: 52
Здравейте и честито на всички щтастливи родители!!!Искам да ви се похваля на 23.05.родих моят сладак бебчо 3,220кг и 52см.Раждането бе доста трудно,но си заслужаваше!!!Сега вече сме си у дома и му се радваме.Пожелавам на всички такава радост.

# 229
  • Мнения: 4 370
Имар, честито за адаша!  Hug

Честито бебе Анна на мама Еленка, Честито бебе на Гал79!


Пайзиииииии , какво става?

# 230
  • Мнения: 3 092
Имар моля те разкажи за Шеиново и аз ще ражам там без уговорка.
Може би ще ми се наложи дори да ми предизвикват раждането -та ще ми бъде много интересен разказа ти Hug
Пейзи - чакам новини от теб.Дано вече да сте заедно с бебчо!  bouquet

# 231
Аз този път съм доволна от раждането в Шейново (без уговорка) за разлика от предишния път, когато имах уговорка. Попаднах на дежурния екип през нощта = д-р Лозанов и д-р Мирчева. Много съм доволна от тях и от помощта им при раждането, с възстановяването също нямах проблем. И този път ме зашиха добре, че миналия път, макар и с уговорка, шева беше изпуснал на едно място и сигурно 2 месеца не можеше да зарасне раната - толкова "добре" си бяха свършили работата. Че и платихме накрая ... за тази "добре" свършена работа. Сега и една стотинка не съм дала, макар да съм доволна, но си "връщам" за предния път Simple Smile))

# 232
  • Мнения: X
Здравейте и от мен-да пиша за последно тук и да се прехвърлям при родени в 2006.
Благодаря още веднъж на всички които са споделили радостта си от моето раждане и появата на Иво.Ако ви интересува по подробния разказ за мероприятието-можете да го прочетете при юнските,няма смисъл да пълня само и тази тема ...Не помня дали съм ви дала линка за снимките-ако не съм:
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=41114
А ,и честито на всички останали мами,дето вече се радват на малките си слънчица!!!

# 233
  • София
  • Мнения: 429
Вили1 писах ти на лични,ако имаш други въпроси питай, с радост ще ти отговоря.
ГаляГ радвам се,че си попаднала на добър екип,лично за мен д-р Лозанов е един прекрасен Човек и професионалист.Въпреки всичко ако реша да раждам пак сигурно отново ще избера Шейново,поне вече им научих номерата,пък и се надявам моите акушерки пак да са до мен,ако трябва ще си направя уговорка с тях,те  свършиха цялата работа при наличие на три лекарски екипа,които се смениха по време на моето раждане.

# 234
  • Мнения: 4 370
Стискаме палци на Пайзи в петък. Други не останаха , нали!?

# 235
  • Мнения: 1 237
Здравейте!Включвам се да ви съобщя,че  току що най-дългоочакваното бебе се появи на бял свят.Paizy роди момченце Радомир-3,750 и 51 см.Добре са,родила е със секцио.Да й е жив и здрав бебо и много да ги радва! stork-boy Two Hearts

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 14:36 от nia2004

# 236
  • Мнения: 932
 Grinning Grinning GrinningЕеееее,от това по-хубава новина няма!честито,Пеизи,много,много съм щастлива за теб!Да ти е жив и здрав юнака и да е много послушен!Еленка,на теб също едно голямо честито,че и ти беше от последните!чакаме ви в новата темичка!!!!!!  smile3501

# 237
  • Мнения: 4 422
Честито на ЕЛЕНКА и ПЕЙЗИ!!  bouquet  bouquet

# 238
  • София
  • Мнения: 248
Аз докато нахраня моя лакомник и вече ме изпредвариха с новината за Верчето=Paizy.
Да е жив и здрав разбойникът, да слуша много мама и тати. Преди малко се чух с нея. Беше много щастлива, звучеше бодро.
Е аз вече няма да пиша тук, местя се окончателно в родени 2006. И последната мама роди, по мой изчисления.
Беше ми много приятно тези няколко месеца да споделям с вас вълнуващите мигове около бременността ми, научих много от вас и съм ви благодарна  newsm10 newsm20
Надявам се ползотворното ни познанство да продължи и в другата тема.
Ако съм пропуснала някоя мама с поздравления, сега отново искам да поздравя всички Май-ски мами с рожбите им. Нека да им носят само щастие, нека са щастливи родители и се гордеят винаги с рожбите си.
Целувки Недка   love001 newsm51 smile3525

# 239
  • Мнения: X
Еха,и Пейзи роди!!!Много се радвам за нея и за бебчо....
Да и е жив големия мъж и много да ги радва и слушка!!!

Общи условия

Активация на акаунт