Азиатска козметика и грим 3

  • 103 818
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 267
Цитат
6.COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence +три капки LJH Vita Propolis Ampoule попрепоръка на fiftyshadesofsnail.Слагам когато имам нужда от успокояване след почистване на лице,на сутринта няма и помен от зачервяване
 7.Leejiham Vita Propolis Ampoule- 15 мл.50% Прополис,купих IUNIK в замяна на този,защото е повече за същите пари.

Кой вид Vita propolis ampoule  ползваш? Видях, че има два вида Grow и Dr's Care.
Сменена е опаковката и името,една ибсъща ампула е.

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 105
Аз съм фен на корейската бяла козметика от съвсем скоро, но вече имам цялата серия на Benton Snail and bee venom + околочния с ферментите. Изключително съм доволна! Първо ми пристигна кремът, който е последната стъпка от дневната грижа. От петък насам ползвам тонер, есенция, лосион, крем и околоочен и разликата за мен е потресаваща. Имам много чувствителна, светла кожа с лунички и склонна към зачервяване, освен това съм вече на 40. Изравнява страхотно тена, стяга кожата и успокоява зачервяванията! С две ръце препоръчвам! Освен това е изцяло с безвредни съставки, което за мен беше много важно.
Имам въпрос към дамите, които поръчват от ebay. Над каква сума пратките от Корея отиват в митницата? Защото май се зарибих окончателно и тепърва ще има големи поръчки...

# 17
  • Мнения: 267
Досега съм нямала случай пратката ми да отиде на митница.

Последна редакция: нд, 25 фев 2018, 23:28 от A-niii

# 18
  • София
  • Мнения: 6 269
Аз съм фен на корейската бяла козметика от съвсем скоро, но вече имам цялата серия на Benton Snail and bee venom + околочния с ферментите. Изключително съм доволна! Първо ми пристигна кремът, който е последната стъпка от дневната грижа. От петък насам ползвам тонер, есенция, лосион, крем и околоочен и разликата за мен е потресаваща. Имам много чувствителна, светла кожа с лунички и склонна към зачервяване, освен това съм вече на 40. Изравнява страхотно тена, стяга кожата и успокоява зачервяванията! С две ръце препоръчвам! Освен това е изцяло с безвредни съставки, което за мен беше много важно.
Имам въпрос към дамите, които поръчват от ebay. Над каква сума пратките от Корея отиват в митницата? Защото май се зарибих окончателно и тепърва ще има големи поръчки...

Аз последната година все от Ebay поръчвам. До към 50 евро ги получавам в пощата. Имах една над 100 евро и си отиде на митница, та платих още 40 и кусур евро за освобождаване и ДДС (това в Белгия, не в БГ).

# 19
  • София
  • Мнения: 4 309
за да не отидат на митница, ги моля да пишат стойност от 13 долара на покупката

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 222
Препоръчайте ми околоочен, моля. Взех си крема на Mizon със слуз от черен охлюв и след това слагам и розовия хидратант пак на Mizon с слуз от охлюви, слагам от тях и около очите, но не ми е достатъчно.

# 21
  • Мнения: 19 025
Препоръчайте ми околоочен, моля. Взех си крема на Mizon със слуз от черен охлюв и след това слагам и розовия хидратант пак на Mizon с слуз от охлюви, слагам от тях и около очите, но не ми е достатъчно.

Околоочен на Мизон ли си взела или крем за лице? Аз съм ползвала околоочния в лилавата опаковка - хубав е, но и аз някак не го чувствах достатъчен, макар че реално не чувствах сухота и опъване, просто като че ли предпочитам кремове, а не гелове. Това розовото на Мизон е абсолютно недостатъчно за самостоятелно ползване или след някакъв лек крем, дават го по схема като стъпка 4 след 2 други крема и серум. На Инисфри съм ползвала също - пак е доста леко кремче, на Лиоеле съм ползвала околоочния, пак е лек, но някак ми запечатваше влагата, ако го нанеса върху влажна кожа, защото оставяваше усещане за някакво восъчно покритие, въпреки че кожата си е абсолютно еластична и подхранена. Най-много ми беше харесал околоочният на Сулвасо, бяха ми пратили мостра, но ми идваше твърде скъп. От него имам намерение само мостри да си купя, че идват по-евтини от цялата опаковка крем.

# 22
  • Хасково
  • Мнения: 222
Кукимицинка, не съм взела околоочен, само от кремовете за лице слагам и около очите. Трябва ми нещо, което да ми стои точно както го описваш ти-влажно. Наистина са много леки тяхните околоочни, не са като на европейската козметика. Този на Сулвасо по-богат ли е? Не ми пречи да ползвам мостри, само да е добър.
Сега го потърсих, но имат няколко вида за около очите.

Последна редакция: ср, 28 фев 2018, 15:00 от fizzy

# 23
  • Мнения: 19 025
Fizzy, изхвърлила съм опаковката от мострата, но май само единият им околоочен е с кафява мостра, значи би трябвало да е Sulwhasoo Timetreasure renovating eye cream. Не съм обърнала внимание, че имат и други, ще им поразгледам описанието и състава. Да, по-богат го чувствах този окооочен крем, в сравнение с другите, които съм ползвала. Всъщност и още един корейски околоочен съм ползвала, но е марка, която не е популярна извън Азия и не се предлага по сайтове, затова не го споменах.

# 24
  • Мнения: 267
В момента съм  с този http://ph.althea.kr/gold-cf-nest-white-bomb-eye-cream.Купих го по положителни отзиви,много е хидратиращ с добър състав,въпреки инфантилната опаковка.

# 25
  • Мнения: 19 025
A-niii, този на Елизавека от къде го поръчваш? Гледам, че е някакъв филипински сайт.

# 26
# 27
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Момичета, може ли да ми препоръчате някой слънцезащитен крем 50-ти фактор(за лице ще го ползвам). Иска ми се да попива лесно и да не оставя бели следи. Има ли такъв? Simple Smile досега повече от 30ти фактор не съм ползвала.
Предполагам трябва да гледам за емулсия, нали?

# 28
  • Мнения: 1 174
НЯкой поръчвал ли е от theskin.bg? Твърдят, че нещата са азиатска козметика. Иначе на Елизавека поръчвам от Iherb - bubble clay mask ми излезе 20 лв с доставката, тук я намерих на 32лв.

# 29
  • София
  • Мнения: 74
Не знаех за theskin.bg... виждам че имат разни корейски продукти, но като сравнявам с цените в ebay, където продуктите са на до половин цена по-евтини... не, мерси.

Общи условия

Активация на акаунт