Азиатска козметика и грим 3

  • 103 849
  • 745
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 378
Момичета, здравейте Simple Smile)
Аз ви чета постоянно и също си ползвам някои азиатски неща.

И аз също съвсем наскоро изпробвах от мостра един пилинг гел на Холика с яйце и много ми хареса как действа. Поръчала съм го и го чакам Wink)

В търсене съм на хубава пудра с фактор, по възможност прозрачна. Някакви предложения?

# 301
  • София
  • Мнения: 2 434
Имай предвид, че Balancing Water-а има алкохол в състава, въпреки че аз по никакъв начин не го усещам негативно върху кожата. First Care Activating Serum-а е първа грижа веднага след измиването, после водата и емулсията  Simple Smile

Viola Tarakanova, благодаря много за това, че ми обърна внимание за последователността на ползване.Heart
На мен алкохола не ми пречи, съдя по един слънцезащитен на Biore, в него има алкохол, но ми е любимия слънцезащитен.
Поръчах сета, дано не го чакам 2 месеца.

# 302
  • Мнения: 1 795
emy_emy, радвам се, че съм била полезна  Laughing Ще ми е интересно да споделиш мнение за Concentrated Ginseng Cream, защото има много добри ревюта.
Аз ползвам водата и емулсията със Sulwhasoo Essential Revitalizing Serum, Essential Firming Cream и Overnight Vitalizing Mask, и съм много доволна. Измиващото  олио също е добро, но не мога да кажа, че е нещо извънземно като за тази цена.

# 303
  • Бостън
  • Мнения: 13 528
Имай предвид, че Balancing Water-а има алкохол в състава, въпреки че аз по никакъв начин не го усещам негативно върху кожата. First Care Activating Serum-а е първа грижа веднага след измиването, после водата и емулсията  Simple Smile
И аз ти благодаря - взех сета, че с тези малки количества е супер за път и кратка ваканция!

# 304
  • София
  • Мнения: 2 434
emy_emy, радвам се, че съм била полезна  Laughing Ще ми е интересно да споделиш мнение за Concentrated Ginseng Cream, защото има много добри ревюта.
Аз ползвам водата и емулсията със Sulwhasoo Essential Revitalizing Serum, Essential Firming Cream и Overnight Vitalizing Mask, и съм много доволна. Измиващото  олио също е добро, но не мога да кажа, че е нещо извънземно като за тази цена.

О, да, ще споделя, стига да пристигне ....Smiley

Писах за 2 непристигнали поръчки, единият продавач ми е възстановил сумата, а така ми се искаше да пробвам това кремче .... може би ще го поръчам пак /от мостри .... много обичам да пробвам различни продукти/
Tonymoly Gold 24K Snail Cream  Anti-wrinkle Whitening

# 305
  • Мнения: 1 795
Момичета, въпрос с повишена трудност - ползвате ли BB Cushion (интересуват ме и BB/СС кремовете със SPF)? От кои марки сте доволни и как се ориентирате с цветовете?
От няколко месеца искам да поръчам, но нещо не съм сигурна в избора си, а за съжаление не намирам тестери. Насочила съм се към cushion-и/ BB/СС кремовете от средния и висок клас марки (Sulwhasoo, Hera, Iope, Lirikos и т.н.), но ще съм благодарна за всеки коментар и мнение. Важно ми е да е с висок фактор SPF и да е подходящ за суха и чувствителна кожа. В момента ползвам слънцезащита и отгоре нанасям фондьотен, но искам продукт, който да мога да подновявам през деня.  Simple Smile

# 306
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Здравейте, харесвам много ББ-то на Миша, но ми се иска да пробвам къшъните. Някой има ли отзиви за този вид слънцезащита http://kocos.bg/bg/MISSHA-M-Magic-Cushion-Cover-SPF50-PA-No-23-15g.p2169

# 307
  • Мнения: 35 984
в другата тема писах впечатленията си за MISSHA All Around Safe Block Water Proof Sun Milk SPF50+/PA++++

# 308
  • Мнения: 19 072
Ето такъв cushion съм ползвала: https://www.roseroseshop.com/a-pieu/a-pieu-air-fit-cushion-pposong-refill.html

Предпочитам нормалните бб/сс-кремове.  Не е моето нещо. Но вероятно от по-скъпите марки са по-хубави. На мен лично не ми е приятно да "подновявам", напластявайки отгоре още продукт - не виждам разлика в това отношение между фдт, кушън и бб-крем.

# 309
  • Мнения: X
В момента ползвам тези


и двата много ми харесват, най-важното за мен е, че имат spf  Nature High Brightness

# 310
  • София
  • Мнения: 20 114
Момичета, въпрос с повишена трудност - ползвате ли BB Cushion (интересуват ме и BB/СС кремовете със SPF)? От кои марки сте доволни и как се ориентирате с цветовете?
От няколко месеца искам да поръчам, но нещо не съм сигурна в избора си, а за съжаление не намирам тестери. Насочила съм се към cushion-и/ BB/СС кремовете от средния и висок клас марки (Sulwhasoo, Hera, Iope, Lirikos и т.н.), но ще съм благодарна за всеки коментар и мнение. Важно ми е да е с висок фактор SPF и да е подходящ за суха и чувствителна кожа. В момента ползвам слънцезащита и отгоре нанасям фондьотен, но искам продукт, който да мога да подновявам през деня.  Simple Smile
От 5-6 години поне използвам само и единствено корейски ББ кремове. Това, на което държа при избора е да имат висок слънцезащитен фактор, леко покритие, "сочен" /dewy/ ефект, защото кожата ми е много суха и да са много светъл цвят. Трудно успявам да намеря достатъчно светли цветове, затова отдавна не гледам марката. Поръчвам на сляпо, след часове ровене и четене на ревюта и пак най-често цветът не ми пасва.  Laughing Най-дразнещото от всичко обаче е, че тъкмо харесам някой крем и те вече са спрели да го произвеждат и предлагат и трябва да започвам търсенето отначало.  Crazy

# 311
  • Мнения: 18 542
Момичета, въпрос с повишена трудност - ползвате ли BB Cushion (интересуват ме и BB/СС кремовете със SPF)? От кои марки сте доволни и как се ориентирате с цветовете?
От няколко месеца искам да поръчам, но нещо не съм сигурна в избора си, а за съжаление не намирам тестери. Насочила съм се към cushion-и/ BB/СС кремовете от средния и висок клас марки (Sulwhasoo, Hera, Iope, Lirikos и т.н.), но ще съм благодарна за всеки коментар и мнение. Важно ми е да е с висок фактор SPF и да е подходящ за суха и чувствителна кожа. В момента ползвам слънцезащита и отгоре нанасям фондьотен, но искам продукт, който да мога да подновявам през деня.  Simple Smile
Аз си бях взела веднъж на Миша cushion - Missha M Magic Cushion SPF50+ PA+++. Много зле беше работата. Ужасно плътно покритие като с маска ставах. От самолет си личеше. Сега може и при мен да е проблема, защото не обичам плътни покрития и не нося ФДТ, но това беше непоносимо просто. Цветът беше #21 Light Beige, което на мен ми беше една идея светло, а съм доста бяла с неутрален под тон.

# 312
  • Мнения: X
Интересувам се тези, които спазват стъпките в корейската козметика как ходят на почивка Dizzy Face от 2г. чак сега ни се отвори прозорец за почивка на планина, аз и детето сме с един куфар среден, ами на мен половината куфар ми е  козметиката хайде грим нося само ббкрема на миша и една спирала....ама 10те стъпки то големи опаковки.....в чудо се виждам два дни се чудя как да организирам нещата, а утре сутрин тръгваме, чудех де до преди малко дали да не отида да купя от тези куфари за ръчен багаж и там да събера козметиката Flushed
Сутрин закуската е в 8ч. аз кога да стана да си направя стъпките не ми е ясно....то това като казарма ще е не почивка, а само като си помисля, че няма да взема нощна маска и ми става зле....Вие как се справяте?Flowers Hibiscus

# 313
  • Мнения: 19 072
Има малки шишенца и бурканчета, в които може да си пресипеш. Аз си пазя такива шишенца (вече), после си ги пълня, а в аптеката продават малки пластмасови кутийки за разни проби. Олио за почистване и пяна за лице в пълноразмерна опаковка стигат за 4-5 месеца, за 10 дни на почивка не трябва кой знае колко. Шампоани, маски и кремове също си пресипвам. Серумите са си малки шишенца. Тонер не пресипвам, взимам си го в оригиналното шише с помпата, също и нещата за мазане на тялото - като слънцезащита и лосиони за след слънце.

# 314
  • Мнения: 1 795
Интересувам се тези, които спазват стъпките в корейската козметика как ходят на почивка Dizzy Face от 2г. чак сега ни се отвори прозорец за почивка на планина, аз и детето сме с един куфар среден, ами на мен половината куфар ми е  козметиката хайде грим нося само ббкрема на миша и една спирала....ама 10те стъпки то големи опаковки.....в чудо се виждам два дни се чудя как да организирам нещата, а утре сутрин тръгваме, чудех де до преди малко дали да не отида да купя от тези куфари за ръчен багаж и там да събера козметиката Flushed
Сутрин закуската е в 8ч. аз кога да стана да си направя стъпките не ми е ясно....то това като казарма ще е не почивка, а само като си помисля, че няма да взема нощна маска и ми става зле....Вие как се справяте?Flowers Hibiscus

Пресипвам всичко в малки шишенца (пазя си такива от travel size/тестери или в Jumbo и Lilly продават 100мл. шишета като за самолет). В момента ползвам балм, но като съм с измиващото олио отсипвам в стъклено шише с пипета, защото ми е най-удобно за ползване, или взимам измиваща пудра. Винаги гледам да имам под ръка тестери на почти всички стъпки (измивен продукт, крем, серум, околоочен,нощна маска, слънцезащита..) Ако нямам място за всичко просто взимам няколко sheet masks и заменям серум/есенция/крем/маска с тях.

Общи условия

Активация на акаунт