Звездни компромати - 353

  • 96 693
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 677
Може да е на диета.

# 61
  • Мнения: 112
Е щом сме на вълна джендъри се записвам с една Златка Д., която си е сложила коса и е заприличала на Николета.
https://www.instagram.com/p/Bfdup1dhjYW/
Златка сега разделена ли е с Миро?

Не, скоро ги даваха на Черешката Grin

# 62
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Това... Маринелка ли е или друго чудо? Dizzy Face
Тази жена всеки път успява да ме впечатли!
Направо е чудо!

Последна редакция: чт, 22 фев 2018, 11:50 от missNoir

# 63
# 64
# 65
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Жена, която старее с достойнство.

Здравейте, момичета, каква интересна тема сте заформили, а аз досега не съм надниквала. Ще поправя пропуска Simple Smile

# 66
# 67
  • Мнения: X
Здравейте, момичета, каква интересна тема сте заформили, а аз досега не съм надниквала. Ще поправя пропуска Simple Smile

Добре дошла, сега вече ще си информирана за всичко, дори и за това, за което не искаш. Joy


Още едно клю-клю за Анистън и Теру - уж той бил намерил стари бележки, писани от Пит по време на брака им, които тя си пазела - "липсваш ми", "изглеждаше страхотно тази вечер" и подобни.

Един Брад от януари

ех, младост...

# 68
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Брад Пит като чуя и веднага се сещам за "Троя"...

# 69
  • София
  • Мнения: 8 124
А аз за "Легенди за страстта". Не знам колко пъти ходихме с две приятелки да го гледаме на кино.

# 70
  • Мнения: 3 653
Аз най-много го харесвах като Джак Блек. Изобщо филмите му докато беше с Дженифър бяха истински, обаче после с Анджито много духовно взе да го дава и филмите са му бляк Sick.

# 71
  • Мнения: X
Не е вярно и след това има хубави филми. „Джо Блек” за мен е върха на тъпотията, а и „Троя” е боза, сравнено с оригинала. Явно е въпрос на вкус, казала котката....

# 72
  • Мнения: 3 653
Ами да така е всеки си има вкус. Аз например сега на прима виста не мога да се сетя за един хубав филм след развода с Дженифър.

# 73
  • Мнения: X
Аз за „Гадни копИлета” се сещам. Да не говорим, че продуцира „12 години робство”.

# 74
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Странният случай на Бенджамин Бътън си ми е фавори и е по Джолиното време. И легенди за страстта, но той е от преди брака му с Дженката. Джо блек също!

Общи условия

Активация на акаунт