Звездни компромати - 353

  • 96 739
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Не намирам за чудесно да се говори наизуст и от всичко основното,което да си проличи е,че просто не си запознат.
Леля Гинка разбуни духовете, темата определено не е отминала и хората пулсиращо я дискутират в соц. мед. дни наред. Според мен народът е в позиция на изчакване...

# 676
  • Мнения: 3 677

Не мога да взема решение Гинка стилна ли е, или само имитира стил.

 Имитация на стил е това, според мен, имайки предвид марките, на които се набляга, поне на двете снимки тук.
 Никога не бях виждала тази жена преди снимките в темата снощи, само бях ч3ла за нея последните дни из фейса.
 Някакъв измислен герой ще да е.

# 677
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това е някаква схема, която цели да накара хората да поискат одържавяване на такива стратегически обекти, като енергийните дружества... връщане на комунизма искат някои и ще накарат хората да си го поискат сами... като пускат Гинки, Минки и какви ли не...

Дори не са изнесени истински факти за това... защо да не може аз, ти, той или тя да закупи на кредит такова дружество ?

# 678
  • Мнения: 39 653
Само на мен ли ми се струва, че за толкова скъпи дрехи, трябва поне да им направят малко корекции на място според фигурата за която са. Не визирам синьото палто. А и скъпи дрехи, аксесоари съчетани с одърпана коса и никаква поддръжка кожа ми е супер странно.

# 679
  • Мнения: 1 399
Черната рокля с голите рамене на мен ми боде очите.
Едно, че е неуместна за събитието, второ не пасва на демонстрирания до момента "стил" - другите тоалети са все обрани, без деколте дори, камо ли разголени. И изведнъж - вечерна роклА на среща по обяд. Все едно са и свършили приготвените възможности и се е наложило да облече нещото на последната нова закачалка, а то е било предвидено за друго.
Или просто съм глиган. В гащеризон.

# 680
  • София
  • Мнения: 14 820
Всичко е набързо стъкмявано да покаже, че каката има пари. Ама на фризьор да я бяха завели поне.

# 681
  • Мнения: 3 677
Всичко е набързо стъкмявано да покаже, че каката има пари.
Да.

# 682
  • София
  • Мнения: 2 705
Миранда Кер бременна
https://www.instagram.com/p/BfxpdZtFJao/

# 683
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
В лицето изглежда толкова уморена и повяхнала, кожата и е сиво-жълто- кафеникава, косата - зле, но е навлякла Лагерфелда. Това е жена, която е носила Лагерфелд..от Илиянци.

# 684
  • Мнения: 6 604
Мила Кунис е това.😁😂😂😂

# 685
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Как Кунис? Точно си е Кер?

# 686
  • Мнения: 17 546
Аз виждам Миранда Кер, въпреки че идиотите, на които е страницата в Инстаграм, под снимката са написали Мила Кунис...

Дженифър Лопес
https://www.instagram.com/p/BfzY5pKleXM/
https://www.instagram.com/p/BfzZDQHlfAi/

# 687
  • Мнения: 6 015
Миранда Кер е, нали чака дете от втория си съпруг.

# 688
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Не харесвам Емилия, но й беше време малко да живее, че с Коко беше посърнала .
Антон да не е отишъл в Дубай и той да заработва?
Не е, пазарува си във фантастико...
Явно ми е комшия Thinking
Не е за пръв път да го виждам в квартала.

# 689
  • Мнения: 17 546
Антон Стефанов ми прилича на брата на Чарли от "Двама мъже и половина". Не само физически...

Общи условия

Активация на акаунт