Ботокс терапия за коса

  • 12 698
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 235
аз не съм я правила сама

нали точно това ви казвам, че косата ми е изправена с преса след като са сложени там съответните продукти и как няма да е права?
 
въпросът ми беше по-скоро дали след като я измия ще се махне изправянето или ефектът е траен на изправяне, но явно говорим на различни езици 
ходих при фризьорка за целта, предположих и до колкото разбирам от нея, че минаването с преса включва самата терапия, за да се запечатат продуктите
не претендирам, че разбирам, задавам въпроси
 

# 31
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В ботокс терапията преса з изправяне може да се използва(ако е указано) в последната фаза.След изплакване и изсушаване на продукта.
Терапеврична(студена) преса  може да се използва след поставяне на продукта и преди 20 мин загряване
Най добър отговор ще получите от човека който Ви е правил терапията.
Той знае какво точно  е ползвал и как го е приложил.
Имам ботокс в салони  ? там НИКОГА не са използвали преса за изправяне.

# 32
  • Мнения: 235
Искам само да кажа, че вече втори път мия косата си и е все така права след ботокс терапията. Момичето ми обясни, че ботоксът също изправя, виждам го и по снимки на други клиентки, които са били при нея.
Явно ще трябва да я изтърпя такава, сега съм по-доволна като цяло, защото си е пригладена и бляскава, надявам се и на растеж да го докара евентуално. Проблемът при мен обаче е основно липсата на гъстота, доста оредя с годините, трябва да работя в тази посока.  
Много е яко иначе, просто я измивам и след кратък престой с кърпата, суша със сешоар, не ползвам преса, и остава идеално права, и много жива се усеща.

# 33
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ако косата е трайно изправена , то терапията не е била ботокс.

# 34
  • Мнения: 235
Трайно, колко да е трайно, ефектът продължава до около 2, максимум 3 месеца - това ми обясни дамата. Ще споделя после как е, като мине време.
Терапията е точно ботокс.   

# 35
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Трайно e ако  се запази  след първото измиване.
Правила съм ботокс терапия   много пъти, както и в салон,  така  и у дома на поне 5 или 6 различни марки.Първият от които преси 7 години послесния преси два месеца.Никога косата  ми не се е изправяла , а винаги остава чуплива.
Различните ботокси се употребяват по различни схеми (1 месечно, веднъж седмично и после на няколко месеца.....).
Както и да е явно и представа си нямам от ботокс за коса...
Спирам да пиша и ще запазя познанията и опита си по тази тема за себе си.

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 13:47 от sl

# 36
  • Мнения: 235
Не знам защо се впрягате толкова, предавам това, което ми е казала дамата, при която бях. И на мен ми е много странно това разминаване, та се опитвам да си го изясня, явно има някаква разлика, нямам идея каква.
Няма ли други момичета тук, които да са ходили на такава терапия, да споделят впечатления?

# 37
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не се впрягам.
Аз стм наясно с процедурата.Който има нужда от информация да си и търси.

Общи условия

Активация на акаунт