СЕДМИ клас – 3 – Февруари преваля, НВО наближава и мама се понапряга

  • 90 943
  • 768
  •   1
Отговори
# 420
  • тук-там
  • Мнения: 5 703
А от 18.03 по Мат има ли някой получил резултата?

# 421
  • София
  • Мнения: 6 559
Нямам ! При нас стана мазало, защото явно не може на 1 мейл да се пратят резултатите на 2 деца. Това го разбрах късно и случайно, та пратих втори мейл, на който да изпратят вторите резултати. Уж на едната били пратили, ама нямам нищо на нито един от мейлите. Frowning1
Изобщо системата им трудно работи с близнаци. На първия тест имаше 2 пъти едното име в списъците, а второто го нямаше, та се оправяха там на място. Абе...имам забележки по организацията.
Bunova, браво на твоята девойка !

# 422
  • София
  • Мнения: 6 559
Получих ! Пак и двата резултата са с едното име. Към момента 88 т. = по- добре от 86% от участвалите. 87 т. = на по- добре от 83% от участвалите.

# 423
  • Мнения: 553
При Ива 89 т. -  по добре от 89% от участниците от Междучасие

# 424
  • Мнения: 822
Браво! та те са си най-добрите Simple Smile!

# 425
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ехаа, пак валят космически резултати тук! Simple Smile) Браво на децата !

# 426
  • Мнения: 801
Браво на децата! Впечатления от тестовите задачи можете ли да споделите? Има ли неща, които да се различават от познатите модели2

# 427
  • София
  • Мнения: 18 679
Ейй, отличници, браво Hug На моя син последните резултати мисля, че ги писах, но са от Милениум, миналата седмица. В Междучасие втори път не е ходил. Забелязвам тенденция към снижаване нивото при тезата и преразказа. Всички деца задобряват, само моето наобратно Disappointed И не е нещо еднократно, тенденция си е. Дано избухне на самата матура Grinning

# 428
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Belinda, не е само твоето наобратно... в събота ще видим резултатите от поредните пробни, но ако не са мръднали нагоре, ще си оскубя и последните пет косъма от главата.

# 429
  • Мнения: 21 455
При обичайната си дневна обиколка по сайтовете на РУО открих, че Силистра вече са  публикували държавния план-прием за учебната 2018/2019, което означава, че приемът вече е получил министерско одобрение. Датата на заповедта е 19. март и се чудя защо останалите РУО се почесват и не пускат нищо.

Силистра

Коригирам се. Търговище също са качили.

Търговище

# 430
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз от вчера ръчкам сайта, но още нищо.

# 431
  • Мнения: 5 132
Здравейте Hug,
До колко дни след пробен изпит по БЕЛ публикуват и резултатите? Една седмица много ли е или нормално като време за проверка и публикуване? Не питам за София.

# 432
  • Мнения: 1 266
Има вече справочник за кандидатстване след 7 клас, но държавния-план прием още не е качен за София , как издават справочник.....Simple Smile

# 433
  • Мнения: 668
Къде го намирате, тъй като днес търсих и ми казаха, че още се очаква?

# 434
  • Мнения: 1 266
Ами излезна ми реклама в Store bg

Общи условия

Активация на акаунт