на кои места се обезкосмявате

  • 2 937
  • 72
  •   1
Отговори
Здравейте мамита искам да ви попитам на кои места се обезкосмявате?Аз общо взето действам с епилатора навсякъде..ама наистина навсякъде дори скоро забелязах леко мъхче по корема та днеска и там минах с епилатора.но забелязвам че имам лек мъх и по гърба та се чудя дали да не отида на козметик..какво ще ме посъветвате?а и друго имам косъмчета по лицето които не личат светли са и не личат но като застана на слънце мисля че леко се виждат и направо ще се побъркам..ако някой от вас има подобен проблем моля за съвет!миналата година питах една козметичка дали може да ми махне косъмчетата по брадичката тя ми каза че нямам нужда но аз не мисля така около бакембардите също забелязвам косъмчета които супер много ме дразнят добре поне че са светли..моля за съвет!някоя от вас обезкосмявала ли се е по лицето освен мустака и за корема също

# 1
  • Мнения: 27 524
Само под мишниците и в интимната зона. На други места са ме подминали космаралаците  Party

Мъх всеки има почти навсякъде. Той не се пипа, няма нужда, освен ако не е черен и не личи много.

# 2
  • Мнения: 5 317
В интимната зона,мишниците и краката.Моя братовчедка има по лицето и си ги изрусява.

# 3
  • Мнения: 8 505
Ръце,крака,мишници,триъгълник.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 802
Ръце,крака,мишници,триъгълник.
Peace

# 5
  • Мнения: 4 473
Крака, мишници, триъгълник - всичко вече с кола маска

# 6
  • Мнения: 1 250
Много се извинявам, ама за кой път вече тема за космите, бре ooooh!

# 7
  • Мнения: 6 155
Ръце,крака,мишници,триъгълник.

Същото  Wink

# 8
  • Мнения: 6 155
Много се извинявам, ама за кой път вече тема за космите, бре ooooh!
Е , ами може от миналата седмица някой да е решил да си оскубе ръцете или пък друг да си ходи космясал Mr. Green Трябва да се поддържа актуална статистическата информация  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 870
Крака, мишници и триъгълник. Краката с епилатор, останалото с кола при козметичка.

# 10
# 11
  • Мнения: 5 577
И аз си изскубах ръцете, макар че нямаше нужда. Ей така., щото имам нов епилатор и трябваше да скубя нещо.

Доволна съм, вече ще се поддържам така.
Всичко скубя с него.

Аз махам и на корема.

# 12
  • Мнения: 1 645
Интимната зона, мишници и по краката ,но до коленете, по нагоре нема Naughty
Аз по принцип съм си плешива и във тези зони............

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Ръце,крака,мишници,триъгълник.
И аз така/ Party

# 14
  • Мнения: 1 986
  Краката и подмишниците- с епилатор,интимната част-с бръснач/нещо,не можах да свикна с епилатора Confused-много боли,бе Shocked/

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Ръце, крака, интимна част, мишници, мъх над горната уста.

# 16
  • Мнения: 2 910
Крака, триъгълник и мишници.

# 17
  • Мнения: 5 647
Мъхчетата не ги пипай. Всеки ги има.

# 18
  • София
  • Мнения: 36 043
Интимната зона, мишници и по краката ,но до коленете, по нагоре нема Naughty
И аз така - навсякъде с епилатор.

# 19
  • Мнения: 8 917
крака,мишници,триъгълник.

 Peace На ръцете и лицето са ми съвсем малки и руси и почти не се забелязват Peace

# 20
  • Мнения: 5 103
Крака, ръце, мишници, бикини.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621
Ръце,крака,мишници,триъгълник.

Същото. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
Крака, ръце, триъгълник, мустачки с кола маска при козметичка. От време на време ползвам и епилатор за ръцете и краката.

# 23
  • Мнения: 298
Крака, мишници и триъгълник. За мой късмет ръцете ми са "плешиви"  Crazy

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ръце, крака, триъгълник, мищници.

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Крака,триъгълник,мишници,направих глупостта да си махна мъха и на корема,та сега и там махам.

# 26
  • Мнения: 252
Триъгълник мишниците и краката

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Крака и ръце с епилатор, мишници с ножа, а геометричната фигура-смесено ( с епилатор донякъде и ножа, където не мога изтърпя вече).

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Крака, подмишници, полутриъгълник - епилатор
Цял триъгълник - кола маска
Горна устна - електроепилация

Мъха не го пипай, или опитай с трайно премахване - лазерна или електро епилация (но е по болезнена).

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
За сега само веждите и косата си щадя, всичко друго под ножа( така де епилатор и кола маска)

# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
Горна устна,подмишници,ръце,интимните зони,цели крака.

# 31
  • Мнения: 235
Всичко - ръце , крака , триъгълник , мустаци ,мишници , с кола маска или с епилатор на краката и ръцете и мишниците през лятото че не мога да чакам за кола

# 32
  • София
  • Мнения: 1 486
Ръце,крака,мишници,триъгълник.

 newsm10

# 33
  • Мнения: 966
крака,мишници,горна устна,вежди Wink

# 34
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
крака, ръце, интимни части, мишници

# 35
  • Мнения: 656
  Краката и подмишниците- с епилатор,интимната част-с бръснач/нещо,не можах да свикна с епилатора Confused-много боли,бе Shocked/
и ръцете  Peace

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Крака, триъгълник и мишници.


 Peace

# 37
  • Мнения: 5 140
В интимната зона,мишниците и краката.

И аз така. Peace

# 38
  • Мнения: 302
Крака, подмишници и бикини

# 39
  • Мнения: 308
Триъгълник мишниците и краката

# 40
  • София
  • Мнения: 2 530
Крака, мишници, триъгълник и мустаци.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 966
Крака, мишници, триъгълник и мустаци.

И аз така

# 42
  • Мнения: 903
Аз си правя целите крака, ръцете, мишници и триъгълник... всичко. Но винаги с кола маска.

# 43
  • Мнения: 1 107
Крака, мишници, триъгълник и... брада  Sick

# 44
# 45
  • Мнения: 2 550
Навсякъде, само коса и вежди си имам.  Grinning

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Крака, триъгълник и мишници.

Peace

# 47
  • Мнения: 3 248
Навсякъде, само коса и вежди си имам.  Grinning


И мигли, нали?! Mr. Green

# 48
  • Мнения: 636
  Краката и подмишниците- с епилатор,интимната част-с бръснач/нещо,не можах да свикна с епилатора Confused-много боли,бе Shocked/
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 49
  • Мнения: 14 654
краката - епилатор,под мишниците и интимната зона - самобръсначка. ръцете не ги пипам.имам малко косми и там,но през лятото,когато постоя на слънце, избеляват и не ме дразнят

# 50
  • Мнения: 2 407
Краката с епилатор, под мишници със самобръсначка и интим пак с нея.По ръцете нямам и не ги пипам.

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Подмишници, крака и интимната зона другаде нямам нужда.
Ам и мустачките почиствам  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 202
Половината крака,триъгълник и мустачки при козметик всеки месец а със самобръсначка под мишниците ! Peace

# 53
  • Мнения: 3 388
Навсякъде, само коса и вежди си имам.  Grinning

и аз така  Peace

# 54
  • Мнения: 5 299
Здравейте мамита искам да ви попитам на кои места се обезкосмявате?Аз общо взето действам с епилатора навсякъде..ама наистина навсякъде дори скоро забелязах леко мъхче по корема та днеска и там минах с епилатора.но забелязвам че имам лек мъх и по гърба та се чудя дали да не отида на козметик..какво ще ме посъветвате?а и друго имам косъмчета по лицето които не личат светли са и не личат но като застана на слънце мисля че леко се виждат и направо ще се побъркам..ако някой от вас има подобен проблем моля за съвет!миналата година питах една козметичка дали може да ми махне косъмчетата по брадичката тя ми каза че нямам нужда но аз не мисля така около бакембардите също забелязвам косъмчета които супер много ме дразнят добре поне че са светли..моля за съвет!някоя от вас обезкосмявала ли се е по лицето освен мустака и за корема също
Аз съм съЩата като тебе_космясала отвсякъде Mr. Green Мъх...ама все е космарлак. Краката, ръцете и триъгълника, чистя с епилатора. ПОдмиШниците и ''от долу'' с бръснача.  Лицето(бакенбарди, мустаци и малко около бузите) махам с ленти Вийт, както и на кръста по съЩият начин махнах преди седмица. Мисля, че нямам други места за обезкосмяване Crazy

# 55
  • Мнения: 5 476
Крака, мишници, триъгълник ..

И аз така!  Peace

# 56
  • Мнения: 14 654
ще използвам темата , за да попитам и през колко време се обезкосмявате.
през лятото всяка седмица минавам крачетата с епилатор от горе до долу,триъгълник-през седмица,а под мишниците-всеки ден

# 57
  • Мнения: 5 299
ще използвам темата , за да попитам и през колко време се обезкосмявате.
през лятото всяка седмица минавам крачетата с епилатор от горе до долу,триъгълник-през седмица,а под мишниците-всеки ден
И аз по съЩият начин, а мустаците 1 път месечно.

# 58
Цитат
Навсякъде, само коса и вежди си имам.
Е, само че с бръсначка. Два пъти си ти трътвам от козметичния салон с колата, единият път на крака, вторият на триъгълника. И повече, не благодаря. Вярно е , че го правя през ден, ама колко му е, сутрин под душа, с тренинг за 5 минути Laughing Мустаците с пинсета.

# 59
  • Мнения: 111
Обезкосмявам си крака ,триъгълник и подмишници, ама с бръсначка...то добре че нямам много косми, та не се налага много често да се дърлям LaughingА иначе съм пробвала и кола и епилаор ,нооо така и не свикнах на пустата болка Scream

# 60
# 61
  • Бургас
  • Мнения: 252
Навсякъде, само коса и вежди си имам.  Grinning

и аз така  Peace

и аз така - кола маска и епилатор

# 62
  • Мнения: 2 936
крака,триъгълник,но мисля да започвам и ръце(не че има,ама някакъв мъх е и ме дразни),това е с епилатора-мишниците ги бръсна

# 63
  • Мнения: 2 663
крака,мишници,триъгълник и ръце -само с кола маска,друго не признавам.Сега се замислям за трайна епилация,но все още събирам инфо,а и нямам кой знае колко косми.На ръцете почти не се виждаха,но като знам,че все пак ги има реших да ги махам

# 64
  • Мнения: 1 925
Ръце,крака,мишници,триъгълник.
С кола маска  Peace Ръцете само лятото, защото по принцип са ми русички и не се виждат...   Mr. Green

# 65
  • Мнения: 256
Крака,мишници,триъгълник и ръце.По ръцете имах само мъх и реших да го махна сега се налага постоянно да ги почиствам защото вече не е мъх,а малки досадни косъмчета.

# 66
  • Мнения: 3 372
ми......навсякаде.....крака, ръце, мишници, триъгълник.....то май само на главата имам косми Rolling Eyes

# 67
  • някъде
  • Мнения: 4 956
подмишници и триъгълник- със самобръсначка

# 68
  • Мнения: 814
Крака и триъгълник- с епилатор, подмишниците- със самобръсначка. На ръцете почти нямам косми, иначе и тях щях да погна Mr. Green 

# 69
  • Мнения: 798
Интимната зона, мишници и по краката ,но до коленете, по нагоре нема Naughty
Аз по принцип съм си плешива и във тези зони............
Мммм , и аз така. Краката и интимната зона с кола маска или самобръзна4ка, мишниците ги бръсна Simple Smile

# 70
  • Мнения: 826
Крака,ръце- с кола маска,под мишниците-бръсна4,триъгълник-бразилска кола маска. Mr. Green

# 71
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Крака,мишници и интимни части

# 72
  • Мнения: 68
Пробвай с пинсета да намалиш окосмяването което те дразни.

Общи условия

Активация на акаунт