Отговори
# 240
  • Мнения: 78
 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК dennis Heart Eyes
БЪДИ ЖИВА,ЗДРАВА И УСМИХНАТА!
И НА ЕСЕН(септември)С ПЕСЕН,НАЙ-ХУБАВОТО И ЗДРАВО БЕБЧЕ!  bouquet

И аз сега се връщам от ЖК и изследвания за хемоглубин и албумин.Утре ще разбера как ми е хемоглобина дано е добре newsm17
за албумина ми казаха веднага,НЯМАМ  Joy
 поне за сега  Simple Smile
Днес за първи път ми казаха колко тежат бебчетата   Joy     и двете са по 850гр.  Simple Smile  казаха че си отговарят на седмиите,разликата с термина ми е 4 дни,което означавало че са големи,ДАНО ДА ПРОДЪЛЖАВАТ ТАКА Simple Smile
ЖЕЛАЯ ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ  bouquet

# 241
 Здравейте септемврийски мами. Рядко се включвам, защото ходех на работа. Опитах да чета из темите за подобни случаи, но започва да ми се гади от стоенето пред компютъра. И така на 31 май цял ден имах течение като желе, по-скоро бяло отколкото прозрачно. Но вечерта и на другата сутрин беше премесено с кафяво. Ходих при гинеколожката си, прегледа ме (наистина боли и доста неприятно усещане) и каза, че е твърде малко кървенето. Гледа ме и на ехографа – да не би да има отлепване на плацентата – и ме успокои, че не вижда такова. Каза, че може да съм имала контакции. Изписа ми Но –шпа. Сега  се появи зацапване на бикините , но докторката каза, че още се чистя.. Вчера много силно ме присви корема няколко пъти в разстояние на 2-3 минути и това беше. Както виждате не съм бременна за първи път, но не съм имала никакви проблеми досега, и сега изведнъж... малко съм притеснена.
 О, бях забравила гинеколожката каза, че шийката ми е скъсена, какво ли значи това, попитах но не ми обясни има ли проблем. Мисля, че го свърза с кухото яйце, което имах преди първото ми дете.

 Желая Ви всичко най-хубаво и лека бременност през горещите дни.

# 242
  • Мнения: 2 123
Здравей сладурче,
съжалявам за проблемите, които са възникнали при теб. Мога само да ти кажа, че шийката на матката се скъсява, когато наближава раждането и преждевременното й скъсяване не е добре. Второто важно нещо, което държа да подчертая е, че кухото яйце, мисед и др. предшествали аборти от този тип НЯМАТ АБСОЛЮТНО НИКАКВО ОТНОШЕНИЕ КЪМ СЛЕДВАЩИ БРЕМЕННОСТИ и то най-вече в частта - скъсяване на шийката. Има група жени, при които шийката е по-принцип малко по-къса по рождение, но това лекарката ти би трябвало да го знае отпреди забременяването ти.
Препоръчвам ти да отидеш на друг лекар, защото подобен тип течения, примесени с кръв никога не са безобидни  Naughty и отношението на гинеколожката ти е меко казано безотговорно  #2gunfire Мои познати с подобни проблеми в този етап от  бременността са приемани задължително в болница поне за 2- 3 дни - докато причината за прокървяването се установи и пробемът отмине!
Вярвам, че всичко ще се оправи, но нека те прегледа и някой друг.  Peace

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 12:22 от irinii

# 243
 Мерси irinii. Точно на теб  се надявах да се включиш. Винаги се опитваш да помогнеш и да дадеш компетентен отговор.
 Да не се обидят другите мами, който дават съвети, просто досега по- рядко Ви четях и нямам събрани достатъчно впечатления.

# 244
  • Мнения: 280
Денис  bigdance2 Tada smile3535 smile3535 smile3535 smile3510 baby family6
Весел прзниак!
С много красиви изненади!
3 щстливи месеца до септември!
Два щастливи рождени дни за една година Grinning Grinning Grinning твоя и на бебо!
После радост в къщи!
И переспектива за следващите рожденни дни.
Ако разказа в картинки ти харесва ти пожелавам да се сбъдне!!!

Поздрвления за чудесната ви срещичка Hug Сладурски сте на снимките и съжалявм че не можах да дойда.

Сладурка, в тази седмица е опасно това кето става. Тичай при лекар и те си знаят - тонове. микробиология и т.н.

Ирини как ти е хемоглобина?

Моя юнак е добре след прегледа.ЛЕКАРКАТА МИ ПОТВЪРДИ че при нея ще раждам, но предлага секцио а аз не съм сигурна че само мотив-възраст е достатъчен.
Каза също че ми остават още 4 кг само да наддавам Shocked/9 до тук съм/
Сега съм поспряла да пътувам и по-кротко го давам до като не влезна в средата на седмия.
С новите сандали /с регулатор на пръстите и глезена и мека и равна подметка/крачето ми вече не става на "козунак".

До скоро и чудничка сладка седмичка  Heart Eyes

# 245
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Здравейте, куклички! Simple Smile Dennis честит рожден ден!!! Желая ти много усмивки, приятни емоции, здраве, късмет, прекрасно бебче и всичко най, най-хубаво!!!   bouquet
Момичета, днес ми излязоха резултатите и виждам, че хемоглобина ми е доста нисък (93), но моята лекарка ще отсъства една седмица и няма как да ми погледне резултата и съответно да ми изпише лекарства. Та се чудя- опасно ли е да я изчакам да се върне или да търся друг лекар?
Искрено съчувствам на всички, които имат контракции- и аз не съм изключение  Sad
Целувки на всички! Много се радвам,че ви открих и въпреки,че съм отскоро с вас вече си ви обичкам всички!

# 246
  • Мнения: 2 123
Плами, не е страшно и можеш спокойно да изчакаш лекарката си да се върне, но дори да си "самопредпишеш" малко железни продукти - няма да сбъркаш  Wink Ако решиш да пиеш нещо ми пиши на лични и ще ти обясня аз през какви етапи минах.
Алфи, вече писах, че утре чакам резултатите за моя хемоглубин. Мерси за вниманието, сладка   bouquet
Сладурче, радвам се ако с нещо съм ти помогнала   bouquet

# 247
  • Мнения: 111
Честит Рожден Ден, Денис! Да си щастлива,обичана и обичаща, да се наслаждаваш с пълна сила на последните три месеца,а после с още по-голяма на своето най-прекрасно дете с най-прекрасна мама!  bouquet

# 248
  • Мнения: 407
 dennis честит рожден ден!  newsm59  Gift  party023
Пожелавам ти да си много щастлива!С положителни емоции да посрещнеш оставащите няколко месеца.Много успехи и весело изкарване на празника!

# 249
  • Мнения: 252
Честит рожден ден, мила Денис!

  ura  newsm59   ura  Tada

Много много любов  и щастие, безпроблемно доизкарване  на  бременността и едно сладко, здраво бебче на септември  newsm32

Момичета , много съжалявам, че  не  успях да дойда на срещата. Този ремонт в  къщи много  ме  натовари и ужасно ме  болеше  кръста вечерта.
Ако има нова среща в събота  или неделя, за тогава нищо не съм планирала и ще  ми е приятно да се  видим
  Wink  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 16:14 от ziyah

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте и от мен!
Отдавна не съм писала, но мога да кажа, че съм добре  Simple Smile От около месец съм в болнични и нещо ми е по-готино да се разхождам или да си чета книжка, отколкото да вися пред компа.
Радвам се, че въпреки нормалните за бременността проблеми всички са добре, дано и до края да е така  Praynig

dennis , честит рожден ден!    Нека щастието и любовта постоянно те съпътстват!

Виждам, че повечето не са се отървали без контракции - аз също имах един кошмарен ден, но се оказа, че май повечкото изядени череши имат вина  Embarassed Почти цял ден имах контракции - безболезнени, но доста чести. Като минах обаче през двете нули, ни помен от тях  Mr. Green
Така, че внимавайте какво хапвате, да не си създаваме излишни грижи.  bowuu
Моята бебка я гледахме експериментално на най-новия и модерен 4Д ехограф -май не само в Бургас, но и в България. Специално от Германия беше дошла специалистка да обяснява, защото в България още нямало кой  Rolling Eyes Все още не съм си взела диска, но по думите на лекарките няма нищо обезпокоително. Гледахме основно кръвопоток не само от пъпната и маточните артерии, но и в мозъка на бебето - не съм сигурна за точното наименование.
Това е от мен засега, поздрави на всички мърдащи коремчета   bouquet

# 251
  • Мнения: 318
Dennis честит рожден ден и от мен!!! Бъди жива , здрава, много обичана и уважавана съпруга и мама. С цялото си сърце ти желая най-здравичкото и пухкавичко бебенце наесен миличка, наздраве newsm38 newsm67 Tada

При мен всичко си е постарому, сряда съм на консултация при доктора по касата, мисля да си измоля едно направленийце за антитела, че нещо се притеснявам последно време, мисля също да го питам кога ще ми прави вторият полагащ ми се видеозон по касата. При мен се започва с подуването на крачетата вече, ако постоя малко повече права или се разхождам после са страхотни болки .  SadДоста неприятно , но ще траем. Последно време нещо и не мога да спя като хората, абе изобщо май вече не съм хич като хората Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 252
  • Мнения: 827
dennis, честит рожден ден!   bouquet Пожелавам ти само хубави емоции и много любов!
Днес си проверих изследванията - всичко е ок Simple Smile
Момичета, вчера срещата беше много приятна, надявам се скоро да повторим и в по-пълен състав  Hug

# 253
  • Мнения: 858
 newsm03 Благодаря на всички ви за страхотните пожелания и поздравления  Hug Като прехвърлих набързо годинките от живота ми до сега установявям,че съм един изключително щастлив човек и ,че трудните моменти са ме направили само по-силна и по-доволна от това което съм и за хората които имам край себе си.Щастлива съм ,че ви намерих и вас ,за да споделяме тези прекрасни и трудни понякога мигове на бремеността ни   bouquet
Усмихнати сте много на срещичката момичета  Laughing ,а пък Ави и Ася които познавам от първата среща са  големи свежарки на тези фотографии  Peace

За мамите с контракции и проблеми с хемуглобина и страха от проклетите антитела  и за всички ни тук Praynig ммоля се всички да се справим блестящо и да имаме септември тревоги с храненето,колики и кое бебе колко плаче нощем

# 254
  • Мнения: 731
Честит рожден ден, мила Денис! Много щастие и любов със сладко бебче на ръце през септември!  smile3510

Проливният дъжд вчера не успя да попречи на ентусиазма ни и не развали настроението ни. Много се радвам, че се видяхме и запознахме и с нови колежки септемврийки и се надявам, че повечето от вас ще са свободни от работа и от каквито и да е притеснения и ще се присъединят към нас на следващата среща. София-ленд за втори път не ни посрещна особено гостоприемно и пак се изнесохме към Южния парк и близките му заведения. Времето не предполагаше разходка и затова си полафихме сладко в една сладкарница  lalalala. Дано следващия път времето бъде хубаво и мислете за ново удобно място за среща!

Съжалявам, че много момичета изживяват неприятни контракции. Утре лекцията е точно на тази тема - различните видове контракции. Аз съм я посещавала веднъж и не съм се записала за утре, но може пак да отида да си затвърдя познанията. Някой ще ходи ли утре в Upstairs?

Приятна и усмихната нова седмица на всички ви от нас!     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт