Лечение с протеолитични системни ензими (6-та тема)

  • 89 099
  • 752
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
veseto5775, благодаря за съвета! Ще опитам да ги пия без него и ще докладвам какво се е случило- може да е от полза на някой друг , изпаднал в моята ситуация Simple Smile
Освен това в първите теми Пинко напомняше ензимите да се пият с повече вода,за да не дразнят на стомаха (макар че това дъщеря ми не го спазва,пие ги с няколко глътки и не й дразнят) .

# 121
  • Мнения: 80
Ами аз ги пия с 2 ч.ч., защото трудно пия хапчета по принцип и си ми трябва повечко вода Simple Smile

# 122
  • Мнения: 80
Здравейте! Може да ми обясните как е добре да си поръчам ензимите? Да ги пусна в различни поръчки ли ? Има ли някакви ограничения  за сумата? Четох, че ги задържали на митница, това все още ли е в сила?

# 123
  • София
  • Мнения: 808
Да, поръчки на стойност над 30 лв отиват на митница. Прегледайте темата за iHerb. Там има подробности около освобождаването на пратките от митница. Много полезна тема за пазаруването от iHerb като цяло:

http://oldm.bg-mamma.com/index.php?topic=1091880

Алтернативата е да се поръчва от спортни сайтове на двойна и дори тройна цена.

Ето, например серапептазата:
https://fitness1.bg/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5-%D0%B8- … 120-000-spu/31117

Натокиназа:
https://fitness1.bg/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5-%D0%B8- … ase-2000fus/29160

Бромелаин:
https://healthstore.bg/now-bromelain-500-mg-60-kapsuli

Проверете ги и в iHerb... разликата е значителна. Peace

Последна редакция: пн, 04 фев 2019, 10:38 от veseto5775

# 124
  • Мнения: X
Здравейте! Може да ми обясните как е добре да си поръчам ензимите? Да ги пусна в различни поръчки ли ? Има ли някакви ограничения  за сумата? Четох, че ги задържали на митница, това все още ли е в сила?
Пуснете три отделни поръчки за всеки от ензимите,само серапептазата ще отиде на митница,ще я освободите и платите каквото трябва и пак ще ви е по-евтино от бг сайт.

# 125
  • Мнения: 2
Моля някой компетентен да отговори на следния въпрос:бромелаин и кверцетин-бромелаин едно и също ли е? Намирам второто на приемлива цена и затова питам.

# 126
  • София
  • Мнения: 808
Нямам претенции за комптетентност. Само бих те посъветвала да сравниш количеството на Бромелаина в двата продукта (колко GDU е на грам и колко мг е в една капсула). В препоръчания на Now е 2400 GDU/g - 500 mg.

Иначе, кварцетинът също си има своите ползи (при сенна хрема и алергии). Но предполагам, че грамажът на бромелаина е три пъти по-малък в комбинирания продукт в сравнение с моно продукта (напр., 165 mg vs. 500 mg).

Последна редакция: вт, 05 фев 2019, 00:52 от veseto5775

# 127
  • Мнения: 2
Отново въпрос от мен. За ставнодегенеративни проблеми, освен пакета ензими, другите посочени противовъзпалителни и общоукрепващи едновременно ли трябва да се приемат, или след приключване на курса с "пакета"?

# 128
  • Мнения: 79
Аз ги приемам заедно. Не в буквалния смисъл - сутрин първо пия серапептазата, бромелаин и папаин. След два часа другите добавки.

# 129
  • София
  • Мнения: 5 883
Здравейте! Може да ми обясните как е добре да си поръчам ензимите? Да ги пусна в различни поръчки ли ? Има ли някакви ограничения  за сумата? Четох, че ги задържали на митница, това все още ли е в сила?
Пуснете три отделни поръчки за всеки от ензимите,само серапептазата ще отиде на митница,ще я освободите и платите каквото трябва и пак ще ви е по-евтино от бг сайт.
Ето и една серапептаза, която няма да отиде на митница. Wink

# 130
  • Мнения: X
Здравейте! Може да ми обясните как е добре да си поръчам ензимите? Да ги пусна в различни поръчки ли ? Има ли някакви ограничения  за сумата? Четох, че ги задържали на митница, това все още ли е в сила?
Пуснете три отделни поръчки за всеки от ензимите,само серапептазата ще отиде на митница,ще я освободите и платите каквото трябва и пак ще ви е по-евтино от бг сайт.
Ето и една серапептаза, която няма да отиде на митница. Wink
Но от нея трябва да се пият по две капсули на прием,общо 6 за деня.

# 131
  • София
  • Мнения: 5 883
Пак излиза по-евтино от другата, ако отиде на митница и се плати ддс и митническа такса. Имало и късметлии, на които им се случва да си получат директно в пощата и пратки над 30 лв без да платят нищо, но знае ли човек...


Не е ли много 3 пъти на ден по 120 000 единици?

# 132
  • Мнения: X

Не е ли много 3 пъти на ден по 120 000 единици?
не е много, точно толкова се пие заедно с бромелаина и натокиназата

# 133
  • София
  • Мнения: 3 880
Здравейте, за киста (ендометриозна) на яйчника натокиназа, серапептаза и бромелаин ли се пие в комбинация?

Намерих ги в София, но натокиназата изглежда така, това ок ли е?Simple Smile



# 134
  • Мнения: 249
Здравейте, а кои ензими са най-подходящи при атопичен дерматит?

Общи условия

Активация на акаунт