Разнообразете менюто на своето мъниче с плодчетата на HiPPiS

  • 12 756
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Най -обича да похапва банан,но ще се радвам да имаме възможност да опитаме и останалите видове

# 76
  • Мнения: 1 572
За малките човечета, които обичат плодове най-практично е да се дава плод + бисквитка или някакви пълно зърнести съставки. В началото най-подходящи са ябълките, бананите и сладките плодове.

# 77
  • Мнения: 1
[video][/video]най обича банан и киви.

# 78
  • Мнения: 862
Банани ядем по всяко време - любими са ни. Хапваме сезонни плодове. Няма такива, на които да се мръщим. Може би ягодите не ги обича много, но когато се смесят с друг плод и малко мед и поръска от настърган шоколад - нямаме проблем

# 79
  • Мнения: 427
Любими плодове-ягода, банан, ябълка, мандарина. Няма по-малко любим.

# 80
  • Мнения: 8
Всички плодове-ябълки, круши, малини, ягоди...

# 81
  • Мнения: 7
всички плодове харесват, портокали, мандарини, банани, диня, пъпеш.

# 82
  • Мнения: 2 130
Сигурно всички плодове са му любими на моето дете, не отказва щом ги види!
Не харесва лимони и грейпфрут.

# 83
  • Мнения: 1 117
Банан и круша са ни любимите плодове.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 7
Ябълка,диня,банан и мандарина са,ни любимите плодове,...а пъпеша не го обича...по никакъв начин не мога да я накарам да го яде

# 85
  • Мнения: 630
Най-много обича да хапва банан, иначе харесва и киви, грейпфрут, круша, авокадо Simple Smile

# 86
  • Мнения: 221
Хапват си с удоволствие банан, ябълка и киви, но не много често.

# 87
  • Elhovo
  • Мнения: 363
Моето момиченце харесва всякакви плодове, но любимата ни комбинация е Био HiPPiS ябълка, круша и банан. Мисля, че няма да има плодове, които не обича, защото тя не е капризна, но на тоя етап-тя е на 1,5 год. не съм и давала все още някои плодове, поради страх от алергична реакция.

# 88
  • София
  • Мнения: 135
Един от любимите плодове на децата ми е крушата, но като цяло обичат всички плодове.

# 89
  • Мнения: 495
Моята госпожица мното обича, банан, ябълка и круша, това са и фаворитите.Като цяло няма плод който да не харесва от това което е опитвала до момента.

Общи условия

Активация на акаунт