Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 377
  • 721
  •   1
Отговори
# 555
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Оооо Уанче да не съм те чула да говориш повечв така. За тази тема си много ясно, знаеш че тази е малко по-различна от другите Kissing Heart

# 556
  • Мнения: 577
Две в едно, съжалявам за този развой. Тези опити са приключили, но щом се обичате и правите любов, не се знае какво пррдстои. Дано някое бебе ви изненада приятно😘

# 557
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета.

На 37 год съм и от няколко месеца правим опити за бебе. Установи се, че имам киста на шийката на матката и тъй като прегледът при лекарката е чак през август, се чудя дали това има някакво отношение към несполучливите опити за забременяване. Четох разнопосочни мнения, но бих се радвала ако някоя от вас сподели своето. Благодаря предварително.

# 558
  • тук-там
  • Мнения: 5 761
Привет, нямам идея какво е това чудо: киста на шийката! Аз съм имала раничка на лихката, изгориха я, след нея забременях с дъщеря ми. Преди това 3 год отитвахме безуспешно. Давам само статистика, не знам кое да колко е повлияло.

# 559
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Нашата кака лепна херпангина. Цялата е изприщена, дупето й е на рани. Сега върлувал този вирус. При вас има ли такова нещо?

# 560
  • Мнения: 13 941
Моите изкараха няккакъв вирус с мехурчести обриви, но реших, че е коксаки. Педиатърката каза вирусна еритема. Цвети много се чеше и си прави рани, вкл и на дупето. Не знам подсечено ли е или от АД.

# 561
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Същото е явно. Лятото върлува.

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Дано да минава бързо!  Hug

# 563
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И Л. Е с много подсечено дупе за пръв път му се случва и разстроен леко стомах, по скоро често ака. Температура имаше миналата седмица в сряда вечерта а от вчера е драмата с дупето.
Вие с какво мажете ?

# 564
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Аз за подсечено дупе знам цинков крем, който изсушава кожата. Но сега ми попаднаха мостри на бепантен - освен цинкът, който се слага във всеки крем против подсичане, има пантенол и ланолин. Много е хубав.
А пъпките мажем с тридерм, защото са ужасни, на места са като ранички.
Уанче, летни вируси.
При Ясен мина само с лек обрив по дупето, температура и разтройство. На него нищо не давах, сам се оправи.

# 565
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мажа с Веледа, Бепантен, А Дерма, сменям на час памперсите.

# 566
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Дупе мажа с Веледа с невен, много добре облекчава, крема си е специално за това, ако искаш ще ти го снимам,.

# 567
  • Мнения: 13 941
С Бочко или судокрем оправям дупето, слагам и противосърбежно в най-тежките моменги.
Перу, имай предвид, че това е прилепчиво, и двамата с ММ се заразихме и изкарахме с обриви по ръцете и краката, ужасно сърби.
Не видях ефекг от крема на Веледа, бочкото помогна повече, а изсушава и пъпките. Лекарката каза да ги третираме с джинджира актив, имало повече цинк.

# 568
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
В детската градина почти всички деца са се обринали /хем Ида не ходи отдавна заради сополите, ама в едно село живеем/. На другите им казали джинджира алба.
Аз не ползвам судокрем, защото тя е с АД и много изсушава кожата. Бепантенът има и омекотяващо действие. Днес пъпките взеха да намаляват.
Амини, знам, че е много заразно и зависи от имунитета на човек. Ние, слава Богу, не прихванахме.

# 569
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Вие говорите за ръце крака уста вируса.
При нас няма пъпки, просто червено дупе.

Общи условия

Активация на акаунт