Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 408
  • 721
  •   1
Отговори
# 540
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ида умира за градината, но все има сополи и рядко ходи напоследък. Просто е такава, буйна и дива. На осми март в градината изнесе голям цирк, просто беше уан -мен-шоу. Излезе пред всички деца, пя и танцува, а не беше планувано в програмата. Другите си седяха по местата и си пееха и пляскаха. Абе, трудна е за програмиране.
Ясен заяква, септемвси и той тръгва на градина, там се надявам да прояде непасирана храна.

# 541
  • Мнения: 577
Лебедче, съжалявам, мила. И аз се надявам хич да не ти се налага да стигаш пак до клиниката по такъв повод, а само по двучертичков.
Мистик, според мен повтори АМХ. Чувала съм, че понакога стават грешки.
Две в едно, има време да стане положителен теста. Стиснала съм всички палци за това 🤞❤
Иначе аз съм добре, благодаря, че попита 🤗 вече съм в 12 г.с. Излезе ми резултатът от генетичния тест и вече съм спокойна, че бебчето е здравичко. Ще си имаме госпожица 😉 В петък вече ще кажем на децата, че още не знаят. А в събота всички заедно ще отидем на ФМ, за да се запознаят със сестричкара си, а ММ с дъщеря си 😂

Момичете, желая ви лятото, слънцето и морето да донесат на всички две чертички 😘




# 542
  • Пловдив
  • Мнения: 40 959
 Hug
Прекрасно,Монтал!
Колко деца имаш?Не съм запомнила...

# 543
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Много се радвам Монтал !
И аз исках госпожица, но не ми е било писано.

# 544
  • Мнения: 577
Hug
Прекрасно,Монтал!
Колко деца имаш?Не съм запомнила...
Мистик, имам две - момиче на 11г. И момче на 9 г.

# 545
  • Пловдив
  • Мнения: 40 959
Hug
Прекрасно,Монтал!
Колко деца имаш?Не съм запомнила...
Мистик, имам две - момиче на 11г. И момче на 9 г.
прекрасно! Hug

# 546
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Уанче, мисля те и айде сега една(поне) госпожица да имате Heart
Монтал.честита девойка!
Съжалявам Лебед. Взехте ли някакво решение за инвитро-то?
Хора влюбихме се тук в това място. Абе цяла Ситония е уникална. Ние доста обикаляме и навсякъде изникват такива плажове, чиста вода и най-вече топла, на близко за нас разстояние...  Стана ни любимооо Simple Smile
А детето е коренно различно на морето, не сме се ядосали за секунда. Аз като разправям на мм, че трябва да имаме вила на морето, той ми се смеее Joy Така де, много ни е хубаво.

# 547
  • Мнения: 882
mariq13, срамно е, но не правех разлика между ИКСИ и инвитро (да... почти на 38 съм и искам да имам наше дете...). До преди да почна да чета, за мен инвитрото винаги е било ИКСИ. Приех възможността, защото явно има доза естествен подбор. Моят човек, все още вярва, че всичко може да се случи напълно естествено, та... нали се е случило веднъж (нищо, че беше за толкова кратко, колкото е кратък един живот). Страхува се от интервенцията по извличането на яйцеклетката. Грижа го е за мен (с онази странна грижа, която е в противовес с правилно взетите решения в дългосрочен план). Поне почна да осъзнава, че остарявам (не знам дали това е хубаво или не Simple Smile)) За сега чакаме срещата на 9-ти ден с доктор Цветков (днес е ден 1-ви). Явно ще правим още един опит (така или иначе изследванията ни важат и за този месец), но не знам какъв - вероятно инсеминация (почвам да се съгласявам, че е само загуба на време и пари, но някои уроци човек сам трябва да мине през тях за да има шанс да ги научи).

От цялата процедура най-неприятно ми е, че точно, когато телата ни се искат най-много, се въздържаме за да спазим правилата на изкуственото оплождане...
През последните месеци и двамата имахме много ангажименти и сме изцедени (отчитам за голяма грешка и това, че правихме опити, когато бях свръх напрегната, изнервена и недоспала). Има още две неща, които предстоят не знам как, но трябва и през тях да преминем, а после ще можем да разпуснем с нормално натоварване в работата и свободно време незаето с работни ангажименти.
Не ми се мисли за процедури, графици мои и чужди имам нужда от почивка.
Мечтая за морска шир, поглед вперен в безкрая и чувството за свобода, което изпитвам докато солен вятър изгребва до върха на сетивата ми ярки свежи усмихващи ме летни незабравими живително вплетени енергии наречени спомени с дъх на настояще (още малко! и ще стана кротка като дете жарнато от слънцето и приятно изтощено от надпреварата с морските вълни Simple Smile)).

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 00:01 от Лебед

# 548
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мария чудесно звучи вашето море.
При мен нещата приключиха с МЦ.
Лебед прекрасен човек си сигурна съм, но щом мечтите не са свързани с дете имате дълъг път още да извървите.
Както и копнежа по време на инсеменация. За нас и за мен лично защото жената преминава през големият екшън с инжекции, пункции хормони всички средства оправдават целта само тя да се случи.
Разбира се нещата не се случват само с желание и липса на конкретна диагноза, инвитро не означава бебе и понякога просто трябва намерим сили и да продължим без мечтите ни.
Пожелавам много успех на всички ! Аз вече не съм за тази тема.

# 549
  • Мнения: 1 770
Уфф, Уанче съжалявам много...
Това последен опит ли ви беше? Моля те, никога не губи надежда! Прегръщам те силно! ❤

Монтал, прекрасни новини! Бъди здрава и успех! 🐣❤

Късмет на всички момичета от мен! 😘

# 550
  • Мнения: 882
Искрено съжалявам Две в едно! Отдалечена, но силна прегръдка!

# 551
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Да последен опит, много ми е мъчно и трудно да си представя, че това е края.
След всички усилия и борба, все пак природата си знае нейното и ние сме безсилни.

# 552
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Уанче, съжалявам. Не се знае какво може да се случи от тук нататък. Поне опитите приключват.

Лебед, няма страшно, покрай грижите за забременяване и опитите  и телата ви ще спрат да се искат  Laughing

# 553
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Две в едно, съжaлявaм, че се получи тaкa...

# 554
  • Мнения: 882
Две в едно Wink, ще запазя искра надежда за теб. За трето детенце се опитва(х)те, нали? Поради факта, че аз съм трето да ти кажа, че ние най-често непланирани и без да ни очакват се появяваме Wink

perunika Simple Smile)))))))) правим опити от три години и половина, та... да... напълно си права Simple Smile))))))) Те телата ни толкова се искат, щото не могат да се имат по това време :Р

Чудя се как и кога ще станат тези над 3 деца (представяме си дом пълен с глъчка и лека диктатура, щото даже и за 5 говорим Simple Smile))) като съм аха на 38, а първото е още в морето на желанията... и все пак да живеят хормоните! Едва втори ден от цикъла съм, а надеждата ме отнася с пълна сила Simple Smile))

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 14:43 от Лебед

Общи условия

Активация на акаунт