Боя за коса - Blond43 - Клуб на блондинките

  • 92 224
  • 825
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27 822
Какво е ЧЯРМ? Laughing newsm78

# 76
  • Мнения: 992
Черно ямайско рициново масло

# 77
  • Мнения: 27 822
Черно ямайско рициново масло
Благодаря. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 633
Да попитам Palette Perfect Care Color  изсетлява ли успешно тъмен корен?

Аз имам опит само с гарние олиа, която добре се спрява с тъмния ми корен, но искам да опитам и др боя без амоняк.

# 79
  • Мнения: 1 165
Какво ви е мнението за Леганца 91 Pearl
Дава ли лек розов оттенък или нищо не  прави?

# 80
  • Мнения: 992
Тъкмо да напиша, че нищо не прави и погледнах, че моя е на Престиж розова перла. Нищичко не стана.
Щом има и на Леганца ще го пробвам него.
Lady brine, ти ли беше пускала снимки правени с такъв балсам. Хубаво беше. Кой ползваше ти?
Аз пък имам проблем с моята боя лонда 28, при нас не я намирам никъде. Има само тъмните нюанси. Thinking Майка ми ми я праща и я намира навсякъде. То нищо не пречи да си купя повече бои като я намеря, но гледам вече да не се запасявам защото все си сменям мнението след време. Wink

Кристина, много ми харесва третата снимка. Това всъщност ми е идеала за русо и въобще за коса. С каква боя си правена там? Много ама много ми харесва . Heart Eyes
На втората снимка пепелното не ми харесва и мисля, че другото повече ти отива. Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 975
При мен матира горе-долу успешно , но розов оттенък не се получава. Но косата ми не е от най-светлите (8-9).

# 82
  • Варна
  • Мнения: 7 733
 Да се оплача....В неделя се боядисах с олиесета 10.1-боя,която по принцип харесвам и цяло лято ползвах с кеф. Е тоя път голяма греда корените ми са рижави  Laughing и за капак не ми покри въобще бялата коса. Какво е това чудо не знам.
    Лятото всичко беше супер сега все едно съм се намацала с боя от супера. Акъл не ми стига как ще я изтрая поне две седмици,че да се боядисам с Лорвен като хората.
  Единственото,което съм променила е,че сложих колорплекс. На амонячната Лорвен не влияе,но явно с безамонячните е друго. Някой има ли подобни наблюдения newsm78?
 Матирах сериозно с Леганза днес та що-годе заприлича на нещо.

 
 

# 83
  • Мнения: 4 740
prinzesata, аз ползвам в безамонячната боя Иноа Keraphlex за защита на косата... Дали защитава не знам и дали променя самото боядисване също не мога да определя, защото сега преминавам от медено към русо и понякога ми избиват нежелани оранжеви пигменти, но си го обяснявам със самия преход в цвета. Иначе ползвам пепелните тонове... Може и да променя нещо самата боя, защото четох, че тези продукти леко разреждат боята и трябва да се стои малко повече време отколкото без тях... Може това да е оказало влияние и при теб... newsm78
Да те питам тази боя Лорвен професионална ли е и доста ли е силна, предполагам е амонячна? Понеже се хвали назад в темата... Hug

# 84
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Тъкмо да напиша, че нищо не прави и погледнах, че моя е на Престиж розова перла. Нищичко не стана.
Щом има и на Леганца ще го пробвам него.
Lady brine, ти ли беше пускала снимки правени с такъв балсам. Хубаво беше. Кой ползваше ти?

И аз съм се правила с розовата перла на Престиж - в кутия и тубичка са балсамите.

С 91 на Леганца става студено бежово, не розово.

# 85
  • Мнения: 1 165
На Престиж съм ги ползвала и не съм доволна .
Ако някой има снимка ,какво се е получило с  Леганца 91-перла ,много ще се радвам  Simple Smile

# 86
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
На Престиж съм ги ползвала и не съм доволна .
Ако някой има снимка ,какво се е получило с  Леганца 91-перла ,много ще се радвам  Simple Smile

Ето. Преди това съм боядисвана с 9.32 на Макадамия:

Скрит текст:

# 87
  • Мнения: 9 991
На Престиж съм ги ползвала и не съм доволна .
Ако някой има снимка ,какво се е получило с  Леганца 91-перла ,много ще се радвам  Simple Smile

Ето. Преди това съм боядисвана с 9.32 на Макадамия:

Скрит текст:

Страхотна коса.

# 88
  • Мнения: 1 165
Lady , много ти благодаря  bouquet
Цвета ти е много хубав .
Т

# 89
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Благодаря ви. Снимката ми е стара, но все пак! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт