КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - Сезон 6, тема 1 /26. 02. - 11. 03. 2018/

  • 52 360
  • 886
  •   1
Отговори
# 855
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Според мен изпълнителите трябва да се дават под формата на жребии-всеки да си тегли нещо като листче,като преди това са разбъркани, и така няма да има манипулации и ВСИЧКО ЩЕ Е ТОЧНО.

Оплачи се на създателите на формата.

# 856
  • София
  • Мнения: 11 669
Естествено, че ги нагласяват, гледат на всички да са подходящи за гласовете им, да има баланс и на песните. Ето на този концерт  на всички без на Иван бяха подбрали точните песни и се представиха страхотно. Аз нямам против, нека те им ги подбират, така ще гледаме по-добри концерти, а не пълни излагации.

# 857
  • Мнения: 4 606
Естествено, че ги нагласяват, гледат на всички да са подходящи за гласовете им, да има баланс и на песните. Ето на този концерт  на всички без на Иван бяха подбрали точните песни и се представиха страхотно. Аз нямам против, нека те им ги подбират, така ще гледаме по-добри концерти, а не пълни излагации.

Разбира се, така е много по-добре, отколкото ако на всеки може да се падне който и да е изпълнител. Всичко трябва малко или много да е съобразено с лицето на имитатора и гласовите му характеристики. Иначе я станат 1-2 добри имитации на концерт, я не.

И друг път мисля, че се е коментирало, че при подписването на договора е упоменато участниците колко мъже и колко жени трябва да изиграят. Може би дори знаят кои образи трябва да правят, но не и кога, но съм по-склонна да вярвам, че не знаят кого точно ще имитират, защото повечето ми изглеждат истински изненадани.

# 858
  • София
  • Мнения: 22 908
За бутона - всеки път го дискутираме. Повече от ясно е, че всичко е нагласено.

# 859
  • София
  • Мнения: 9 944
Скучни участници(  не всички, разбира се), скучни песни, аман от Тина Търнър, Майкъл Джексън и т.н., ако не е Рачков, заради Марга Хранова няма да си пусна телевизора. Моралка, като толкова не ти харесва , ми не го гледай бе! Бива ли толкова жлъч да изливаш.

 Бива, що да не бива. Участниците са ми развлекателни и ми харесват. Гледам музикално шоу заради песните и артистичните превъплъщения. В случая Рачков само пречи да им се насладя, прекъсва коментаторите и ако от предаването четат тук нека малко го укротят тоя превъзбуден бездарник.
За това го гледам на запис с 20+ минути изоставане, за да превъртам глупостите.

# 860
  • Мнения: 545
На мен Рачков не ми пречи, дори напротив...

...И последно:не ми харесва как още от начало се лансира Константин и се пренебрегва изпълнители като Славин, който по мое лично мнение снощи беше уникален и трябваше да се бори със Златка за челното място.Иван също миналият път бе ущетен...

Напълно подкрепям горното!

# 861
  • Мнения: 545
Току-що си изгледах на запис Славин като MJ. E миии, да ма прощават журето, ама и пеенето, и танцът му се получиха. Никой не може да докара енергията на Майкъл, той затова е един. Единственото, което ми липсваше за цялостен образ, беше гримът. Съгласна съм със съ-форумката, която го постави на първите две места за вечерта заедно със Златка.

Въобще, голяма политика в това шоу (като навсякъде) и съвсем малко обективизъм. Понеже разкостихме Герито миналия път, дай сега да й се реваншираме. Пък такива като Славин, без гръб, без спонсори и без голяма фенска маса гласуващи за тях, вечно ще са ощетени. Той е там за пълнеж. Буквално.

# 862
  • София
  • Мнения: 8 141
Въобще, голяма политика в това шоу (като навсякъде) и съвсем малко обективизъм. Понеже разкостихме Герито миналия път, дай сега да й се реваншираме. Пък такива като Славин, без гръб, без спонсори и без голяма фенска маса гласуващи за тях, вечно ще са ощетени. Той е там за пълнеж. Буквално.

И без такива родители, които могат да ти купят всичко.

# 863
  • Мнения: 6 493
Въобще, голяма политика в това шоу (като навсякъде) и съвсем малко обективизъм. Понеже разкостихме Герито миналия път, дай сега да й се реваншираме. Пък такива като Славин, без гръб, без спонсори и без голяма фенска маса гласуващи за тях, вечно ще са ощетени. Той е там за пълнеж. Буквално.

И без такива родители, които могат да ти купят всичко.

Не е съвсем така и победителите го доказват. Във всеки сезон има един или двама много популярни участници и на първите концерти дори да не са подкрепени от журито, феновете ги лансират. Но впоследствие винаги най-добрия имитатор изпъква и печели формата. Изключение, за мен, е миналогодишната победителка - Мишето, но като погледнах е с преднина от 4ри точки и предполагам децата са гласували за нея.
Все още вярвам, че публиката, т.е. ние съвестно избира/ме победителя. Шоуто е наистина за забавление и победата не е на всяка цена.Wink

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 09:38 от Cafelate

# 864
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Талантлив изпълнител не означава добър имитатор. Почитателите на Славин могат да му се радват всеки понеделник, но трябва да са наясно с това, че едва ли ще получава много точки от журито - нещо, което смятам за напълно справедливо.

# 865
  • Мнения: 2 751
Коце и Боби ми направиха много добро впечатление, че се отнесоха сериозно към образите си и не се лигавиха да го обръщат на пародия.
Гери-Никол никак не я харесвам като държание и се надявам да й уври главата, че не е върхът на сладоледа. По-добре беше този път, но не чак за такива хвалебствия.
Иван направи леко дебилна версия на песента. Много странно гледаше през цялото време. Като грим беше кръстоска между Дитер Болен и Томас Андерс, така че Modern Talking биха му се получили.
Марги ми хареса, че опита да имитира тембъра на Дони, но каква беше тая оскубана перука?
Софи не беше никак зле, при все че ония стари рани напъват да изригнат Simple Smile
Златка се справи, но все пак има опит в пеенето и участието на Драго също допринесе положително. Малко в повече ми идва това прехласване.

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 10:14 от ~Тити~

# 866
  • Мнения: 1 804
Естествено, че ги нагласяват, гледат на всички да са подходящи за гласовете им, да има баланс и на песните. Ето на този концерт  на всички без на Иван бяха подбрали точните песни и се представиха страхотно. Аз нямам против, нека те им ги подбират, така ще гледаме по-добри концерти, а не пълни излагации.
И аз съм на това мнение, нямам нищо против песните да са съобразени.
Но във всеки сезон има по 1-2-ма участници, нарочени за шутове и 80% от песните им са от противоположния пол. Няма да забравя какъв кошмар бяха Калки като Бритни Спиърс, Ваня Джаферович като Мария Илиева и Башо като Мадона. Понякога се получава сладко (Миро като Роси Кирилова например Joy ), но в повечето случаи граничи с гавра спрямо имитаторите, както и спрямо оригиналите.
Сега очаквам Коцето да е вечната жена.
Много искам на Иван да се "падне" Мариус Куркински. Има същия поглед на моменти.

# 867
  • Мнения: 9 865
Иван и Мариус доста си приличат, да (явно не само на мен ми е направило впеатление), ако има да направи едно Ти-ри-ри-рам, може да грабне приза за вечерта. Simple Smile

# 868
  • Мнения: 1 804
На мен ми е забавно, когато трябва да имитират друг участник. Ще ми е любопитно да видя Златка като Гери-Никол. Мисля, че добре ще се справи. Само на Марги да не ѝ се пада ГН Joy Обратното - може.

ПП: Хилда падала ли се е някога на някого? Не съм гледала първите сезони.

# 869
  • Мнения: X
Точно това си мислех и аз... Само че Гери Никол да пее "Стари рани"... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт