♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 113 188
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 540
Новата бомба на рускините / очаквам включване и от арабките/ обща реклама на Боре и Елка, но не разбрах за какво Whistling, кораба-майка навлезе в пространство със слънчев вятър Tired



Татлъм, да ти кажа, смеем се ние, ама те говорят за това повече от две седмици  Whistling и ако вземат да познаят, казвам ти, ще им повярвам за всичко - и за сватбата на Елка и Боре, за Кито и секретарката, Кито и Руткай, за кака и Кито  Joy Joy Ахх тоя Китодар  hahaha Че кака вече е битти в далечни гори измирски, че Елка е бременна с второ бебе на Баръш, пък първото го гледа абито му, представяйки го за свое  Whistling Joy Каквото кажат, ще им вярвам - те толкова нещо познаха до сега, чак ни се чудя що все още имаме съмнения в тях  Crazy Crazy

# 706
  • Мнения: 9 540
 Whistling Whistling Whistling Whistling

Снимки от рекламата на New Balance с Баръш  Peace Елка за сега се крие  Mr. Green



от журнала ELELE (тоже место, что на фото с Баром)
У журнала проходят съёмки Мотокросса (один из видов мотоциклетного спорта, представляет собой гонку на специальных спортивных мотоциклах), все в одежде новой коллекции NB


Вместо Ада и Мерт сега май Елка и Боре ще се гонят, рекламирайки новата колекция  Whistling

# 707
  • Мнения: 1 732
Whistling Whistling Whistling Whistling

Снимки от рекламата на New Balance с Баръш  Peace Елка за сега се крие  Mr. Green



от журнала ELELE (тоже место, что на фото с Баром)
У журнала проходят съёмки Мотокросса (один из видов мотоциклетного спорта, представляет собой гонку на специальных спортивных мотоциклах), все в одежде новой коллекции NB


Вместо Ада и Мерт сега май Елка и Боре ще се гонят, рекламирайки новата колекция  Whistling
Дори и така да е...Не мога да им повярвам на рускините за личния живот на Елчин и Баръш..

# 708
  • Мнения: 9 540
Просто така...  

ОБИЧ

Познавам те.
Знам къде си скачала на ластик като малка.
Знам как си се сърдила,
че те прибират по-рано от другите.
Знам как си подреждала пържените картофи по красота
и си изяждала най-хубавите накрая.
Знам, че още го правиш.
Знам коя е любимата ти книга.
Знам кои филми те разплакват.
Знам кое копче на лаптопа ти е счупено.
Знам от коя страна на леглото обичаш да спиш.
Знам кои обувки си забравила да върнеш
на най-добрата си приятелка.
Знам как подушваш абсолютно всички течни сапуни в магазина,
преди да избереш някой.
Знам как спираш да галиш всяко улично куче, което видиш.
Знам как звучи гласа ти,
когато ме викаш на пожар от другата стая за нещо важно.
Знам как звучи гласа ти,
когато ме викаш, за да ти дам дистанционното,
защото те мързи да станеш.
Знам как дишаш, когато си заспала.
Знам как дишаш, когато не можеш да заспиш.
Знам как гледаш, когато те е страх.
И най-вече, когато си щастлива.

Обич е
да знам всичко за теб,
но да не спираш да си интересна.

 


# 709
  • Мнения: 1 732
Темпи,ей такава обич ти пожелавам ...За това,което пишеш тук,за приказката,за всичко написано преди това,за всичко,което ще напишеш за нас....

# 710
  • Мнения: 9 540
Оппа, май те заблудих  Blush Стихотворението не е мое, но много ми хареса Heart Eyes Автор е Димитър Калбуров  Peace

За пожеланията- благодаря  Hug Нека всяка от нас открие по една такава любов  Hug Hug

# 711
  • Мнения: 1 732
Разбрах,че не е твое стихотворението ,но е толкова истинско..мечта..Затова ти пожелах такава обич...

# 712
  • Мнения: 9 540
Разбрах,че не е твое стихотворението ,но е толкова истинско..мечта..Затова ти пожелах такава обич...


 Hug Heart Eyes Hug

Колекцията е вече в продажба  Crazy


https://www.sportsoul.com/baris-arduc-newbalance-koleksiyonu/?ut … aign=newbalancetr

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 14:56 от tempestad

# 713
  • Мнения: 330
Разбрах,че не е твое стихотворението ,но е толкова истинско..мечта..Затова ти пожелах такава обич...


 Hug Heart Eyes Hug

Колекцията е вече в продажба  Crazy


https://www.sportsoul.com/baris-arduc-newbalance-koleksiyonu/?ut … aign=newbalancetr
Е много искам и аз такава тениска.

# 714
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Скрит текст:
Новата бомба на рускините / очаквам включване и от арабките/ обща реклама на Боре и Елка, но не разбрах за какво Whistling, кораба-майка навлезе в пространство със слънчев вятър Tired


Татлъм, да ти кажа, смеем се ние, ама те говорят за това повече от две седмици  Whistling и ако вземат да познаят, казвам ти, ще им повярвам за всичко - и за сватбата на Елка и Боре, за Кито и секретарката, Кито и Руткай, за кака и Кито  Joy Joy Ахх тоя Китодар  hahaha Че кака вече е битти в далечни гори измирски, че Елка е бременна с второ бебе на Баръш, пък първото го гледа абито му, представяйки го за свое  Whistling Joy Каквото кажат, ще им вярвам - те толкова нещо познаха до сега, чак ни се чудя що все още имаме съмнения в тях  Crazy Crazy

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Вай бе   newsm09 ..... като се замисля, що да не познаят  Thinking
то и аз не очаквах Коледно време в края на март ма ей на, кръговрат  Joy Joy
Това за второто бебе просто ме утрепА  hahaha hahaha hahaha hahaha кога и къде го направиха, кога Елка го роди  newsm78 сигурно докато обикаляха премиерно за представянето на ВЩ  Whistling ooooh! че то по това време май роди Йозгето  Thinking

Скрит текст:
Whistling Whistling Whistling Whistling

Снимки от рекламата на New Balance с Баръш  Peace Елка за сега се крие  Mr. Green



от журнала ELELE (тоже место, что на фото с Баром)
У журнала проходят съёмки Мотокросса (один из видов мотоциклетного спорта, представляет собой гонку на специальных спортивных мотоциклах), все в одежде новой коллекции NB

Вместо Ада и Мерт сега май Елка и Боре ще се гонят, рекламирайки новата колекция  Whistling

Интересно състезание ще да и  Crazy Crazy Joy Joy

Скрит текст:
Просто така...  

ОБИЧ

Познавам те.
Знам къде си скачала на ластик като малка.
Знам как си се сърдила,
че те прибират по-рано от другите.
Знам как си подреждала пържените картофи по красота
и си изяждала най-хубавите накрая.
Знам, че още го правиш.
Знам коя е любимата ти книга.
Знам кои филми те разплакват.
Знам кое копче на лаптопа ти е счупено.
Знам от коя страна на леглото обичаш да спиш.
Знам кои обувки си забравила да върнеш
на най-добрата си приятелка.
Знам как подушваш абсолютно всички течни сапуни в магазина,
преди да избереш някой.
Знам как спираш да галиш всяко улично куче, което видиш.
Знам как звучи гласа ти,
когато ме викаш на пожар от другата стая за нещо важно.
Знам как звучи гласа ти,
когато ме викаш, за да ти дам дистанционното,
защото те мързи да станеш.
Знам как дишаш, когато си заспала.
Знам как дишаш, когато не можеш да заспиш.
Знам как гледаш, когато те е страх.
И най-вече, когато си щастлива.

Обич е
да знам всичко за теб,
но да не спираш да си интересна.

 



 love001 newsm51

Колекцията наистина не е кой знае какво ново, но пък цветово много ми допада и бих си купила нещо  Peace Peace ама не знам от къде  Rolling Eyes. Този сайт май е само за продажби в Турция, ако има от къде онлайн да си поръчам  Thinking

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 17:10 от kotelina

# 715
  • Мнения: 9 540
Джанъм, ти пък всичко искаш да знаеш  Mr. Green Бебето лесно се прави, а с това изчезване на Елка с месеци колко е  hahaha Йозгето се поразходила с възглавници, после взела бебето и ей го на  Joy Joy Пък и кака накрая сигурно ще му излезе и кръстница, за да потвърди, че детето е на Йозгето и аби  hahaha Joy

Сама се смея като луда, шефката скоро ще ме вкара в лудницата  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 25
Здравейте,момичета!:four_leaf_clover:Flowers Four Leaf Clover
 При рускините, нищо ново още ,а Елчин и Баръш изиграха любовта си във филм...два!И дано"ВЩ"не е тяхната "Лебедова песен",защото ние,тяхните фенове им правим лоши услуги,sorry така е!!!:cactus:Flowers CactusFlowers Cactus         

# 717
  • Мнения: 827
Здравейте Hug
Ако колекцията на Боре е за разпространение само в Турция, няма да можем да я видим, но ако се разпространява и извън нея, това означава че скоро ще излезе и по нашите молове. Blush

# 718
  • Мнения: 25
Е,колко е Турция,час път,а Истанбул 4-5!

# 719
  • Мнения: 8 098
Привет! bouquet

Привет Hug

Добро утро  Hug Hug

Татлъм, както не се бях събудила, така бързо дойдох на себе си  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Малко клюки: стилиста на Баръш пуснал видео от път, в което отбелязал Борко  Whistling Руткай пък цяла нощ пускал сторита с "намеци" за някаква реклама. Изводът: рускините се готвят за нова бомба  Mr. Green hahaha Joy

Джанъм Hug
JoyJoyJoyJoyJoy Мехмет и Руткай в нова конспирация JoyStuck Out Tongue Winking Eye

Славе Hug каръшкищ ден за Боре JoyJoyJoyJoy
 

Разконспирирали сте ги, явно днес са на снимки! Naughty

Снимат на някакав писта MOTOCROSSPARK, KYLIOS.




Явно е студено , та се греят в павильона на тази огромна печка и пият чай!

https://vk.com/video-96725873_456242318 

https://twitter.com/twitter/statuses/977158580334923778


Там са снимали и презентацията на колекцията на Борко.

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 17:38 от alex_94

Общи условия

Активация на акаунт