Как се справяте с гаденето?

  • 1 647
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 596
Първите 3 месеца основната ми храна бяха обикновените бисквитки и хляба. От всичко друго ми се гадеше. Така 3 месеца. Бях отслабнала с 2 килограма. Не понасях любими неща като шоколад , домати, череши, мляко..и т.н. Май няма лек против това, някои казват , че помагало малко бира сутрин на гладно. На мен при мисълта за бира просто ми се повдагаше , въпреки , че я обожавам. Та така, чакаш да отмине до 3-я месец. Успех Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 179
На мен ми бяха изписали "Деган". Определено помогна!

# 17
  • Мнения: 680
няма лек аз от началото до края на бременноста си ми се гадеше и повръщах!

# 18
  • Мнения: 1 284
на мене ми помагаше една лъжица мед на гладно

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
нищо не ми помагаше.Гадеше ми се докато влязох в 3 месец

# 20
  • Мнения: 67
Анита, Деган позволен ли е за бременни? Аз съм го пила преди да забременея - наистина ефектът е невероятен. Действа веднага.

# 21
  • Мнения: 697
Аз като гледам съм в същата седмица като теб. До сега обаче не ми се е гадило никога. Не знам на какво се дължи. Дано и при теб отмине скоро.

# 22
  • Мнения: 1 671
Най-лошо ми ставаше в третия месец. Сега от около 2 седмици съм по-добре и си похапвам. Топ яденето ми беше краставичка. Избягвах всякакви храни, които ме дразнеха. Ядях много коприва, спанак, супи, кисело мляко и плодове и зеленчуци  Peace. Само няколко пъти съм повръщала.

# 23
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Облекчаваше ме следното:

- късно ставане (след 8.30)- аз съм имала 2 бременности (1 мисед) и двата пъти ходех на работа с нормално раб. време непрекъснато , така че вариантът е или ставаш и излизаш, или се разбираш с ръковордството, че ще ходиш по-късно
- силно ароматен чай ( на Туинингс ми харесва Бразилиан баиа, ягода, горски плодове)
- много вода
- отвличане на вниманието, така че продължаването на работата (ако няма други противопоказания) е много добър лек също

Успех!

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 10:23 от InaDot

Общи условия

Активация на акаунт