Смени жената 2018

  • 199 675
  • 1 938
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 6 604
Любимо ми е някой да прави сметка на парите на другите. Савови, ако искат, и за тоалетна хартия ще ги ползват, техни са си. Нито искат от вас, нито са ги откраднали.

# 1 471
  • София
  • Мнения: 62 595
тогава не трябва да коментираме и това, че другите дават парите за цигари. Тези хора сами са излезли на показ, затова и ние имаме право да коментираме. Не ги шпионираме, нито обсъждаме неща, които са тайна. Всичко това те са го казали или показали.

# 1 472
  • Мнения: 6 604
Ми не точно. Другите нямат против, ако им дадеш нещо безплатно. 
Савови не реват, че нямат пари.

# 1 473
  • София
  • Мнения: 62 595
няма значение дали реват, ако ще спазваме принципа, ако ще да са ги откраднали, те са си техни и нямаме право да им правим сметка.

# 1 474
  • Мнения: 6 604
няма значение дали реват, ако ще спазваме принципа, ако ще да са ги откраднали, те са си техни и нямаме право да им правим сметка.
Ако откраднеш нещо то не става автоматично твое.😋😉

# 1 475
  • Мнения: X
Има разлика, при това голяма. Докато едните реват, че нямат пари за храна на децата си, ама имат за цигари и оревават ефира, да ги съжаляват хората, другите работят и си изкарват парите.

# 1 476
  • Мнения: 2 049
Има разлика, при това голяма. Докато едните реват, че нямат пари за храна на децата си, ама имат за цигари и оревават ефира, да ги съжаляват хората, другите работят и си изкарват парите.

Аз само не разбрах тази какво искаше да се случва с парите от процедурите, ако Савова ги спре? Да не би да очаква да й ги дават като помощи? Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 1 477
  • София
  • Мнения: 62 595
Едните мрънкат, а другите акъл дават. Wink

# 1 478
  • Мнения: 6 604
Едните мрънкат, а другите акъл дават. Wink
Щом успяват да се справят добре с парите, които изкарват защо да не дадат съвет на очевидно несправящите се?

# 1 479
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото другите съвети не искат.

# 1 480
  • Мнения: 6 604
Защото другите съвети не искат.
А какво искат?
Някой да им дава пари до живот?

# 1 481
  • София
  • Мнения: 62 595
Ми, естествено, че това искат! Wink

# 1 482
  • Мнения: 6 604
Ми, естествено, че това искат! Wink
И аз искам. Ако може. Не пуша, но си искам процедурите за разкрасяване. 😊😁

# 1 483
  • София
  • Мнения: 62 595
И папкаш и спинкаш. Wink

# 1 484
  • Мнения: 825
Не е в процедурите и в парите сами по себе си, а в отношението. савов така се изрази, все едно са пари за семки и бонбонки, а сори, ама, при обявен такъв официален дохов в предаването, някак не изглежда съизмеримо така фриволно да казва 500 лева за козметични процедури за жена си.

Просто малко излезе извън сценария батко Крум,защото доходът им е няколко пъти по-висок от обявения от него  Wink
Майчето има аптеки,но не упражнява професията си на Управител.Разходите за разкрасяване далеч не са 500 лв., а по-високи,когато се налага и ботокс на определени периоди,сумата расте драстично  Party
Така,че ,бъдете реалисти!

Общи условия

Активация на акаунт