Искам да кажа ... (144) през март 2018

  • 357 492
  • 5 812
  •   1
Отговори
# 5 730
  • Мнения: 5 391
И ние не сме връщали върбовите клонки.
В нашия вилает има обичай, свързан с Лазаровден и Цветница и дебна момичетата, които ходят, да ги снимам.
Тази седмица ми беше много късметлийска: имам запазени 3 кръщения като единият е чак на 28.07. Имам и запитване за заснемане на малка, кокетна сватба.
И още, да се похваля, че за по-малко от седмица правене на коремни преси, вече имам ясно видима преса. Ама толкова ѝ се радвам, за първи път ми е.

# 5 731
  • Мнения: 2 255
Мър, да е жив и здрав мъжът ти!
Елени, и аз съм родена на 5ти Simple Smile
Много обичам цветя, чакам да се пооправи времето и изнасям саксиите с мушкатото, а и чакам лалета и зюмбюли да цъфнат 🙂
Титина, да се оправяте бързо 🤗

# 5 732
  • Мнения: 39 740
Отврат.

Маро, много бавно загряваш, та се налага да ти обясняват детайлно.
Toчно така си го представях, но си казах, че не може да е истина. Надявах се да съм го разбрала грешно.

# 5 733
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
landlake, значи ще празнуваме заедно виртуално! 😊🤗
У дома кипи трескава подготовка! ☺

# 5 734
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Моята лазарка от миналата година"

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 18:01 от Акаша

# 5 735
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Хубава лазарка, Акаша!

# 5 736
  • София
  • Мнения: 18 794
Не обичам цветя даже туй хортензии незнам какво е.
Нещо ми  се е сбагьосал форума ни емотикони, ни снимка мога да кача нито виждат в скрит текст какво има пфуу.

# 5 737
  • Мнения: 6 305
Много хубава лазарка имаш Акаша!

Пекнах единия картоф за проба, само с мъничко зехтин и вода на фурната. Той оранжев като тиква стана! И на вкус е като тиква! Харесва ми.
Аз ги правя без никаква вода, само с кокосово масло, става като много хубава тиква. Нарязани  ги пека, не цели. Със сол и др. подправки не бих яла, приемам ги за десерт аз bowuu

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 15:03 от Ая

# 5 738
  • Мнения: 986
И аз идвам да ви черпя една лазарка-Акаша ме изпреварила!Страхотна ти е лазарката,Акаша!


Не ме свъртя мен днес-поработих в градината,изпрах и прострях три перални.Ама тая хрема е ужасна,хора,като се наведа,че като текнат онези реки.....Гадост!
Кой каза,че е с гърлобол-да взема мерки веднага,че и мен ме почна така,със зверска болка в гърлото/която за жалост май се връща/Лошото е,че започват да ме болят и гърдите....Ама,мърдам,де
Цветя обичам,ама откак уморих една 14-годишна драцена,не ща цвете в къщи-на двора се вихря!
Цъфнали са зюмбюлите,напъпили са нарцисите-красота!А кайсията тази сутрин ме посрещна в цвят!

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 17:19 от anjelika_lety

# 5 739
  • Мнения: 2 255
Акаша,Ангелика, страхотни са ви лазарките 😁. Ние излизаме на разходка, времето е много хубаво😊🌺

# 5 740
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Много са ви хубави Лазарките 🌼.
Тоя мото сезон ще ми обърка уговорките.😲То е страшно навън.Задръстено, бръмчат мотори...Няма начин да се закарам за следобедната си уговорка.Мрън.

# 5 741
  • София
  • Мнения: 18 794
Освен да яхнеш мотор бре ДжеНа:)Simple SmileSimple Smile

# 5 742
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Анжелика, красива дъщеря си имате! Прекрасна лазарка!

# 5 743
  • Мнения: 22 036
Много хубави момичета. Акаша, твоята прилича много на теб, наистина.

Майка ми ми е разказвала, че като са били деца са лазарували и са пускали нещо в менче, после една баба им е предричала Simple Smile. Участвали са и момчета, та не е било съвсем по обичай май.

# 5 744
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Летищни страсти ....
Някой няма ли да измисли телепортацията ?!? Ще ми е идеална алтернатива .

Общи условия

Активация на акаунт