Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (72) - март'2018

  • 179 947
  • 2 311
  •   1
Отговори
# 1 485
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
Здравейте!

Честит рожден ден Ма-ко!:hibiscus: Жива и здрава бъди! Честито за наградата! Много желани награди !:smile: И аз имам спомен, че участвах в тази игра..
В "София-мел" съм регистрирала досега само един код. Смятам в най-скоро време да се поправя!:smiley: Затова пък в лотарията на НАП съм много активна, ама взе леко да ми писва...

# 1 486
  • Мнения: 2 867
Да не са почнали да носят раниците на кока кола от спиди]

# 1 487
  • Мнения: 6 535
Да не са почнали да носят раниците на кока кола от спиди]

Куриерът каза, че пратката е от Кауфланд

# 1 488
  • Мнения: 10 874
ма ко, честит рожден ден! Tada Бъди много здрава, щастлива и голяма късметлийка! Hug

Захарче, бързо да оздравявате и изобщо не се тревожи за съобщението! Hug

# 1 489
  • Бургас
  • Мнения: 909
В СБА Болеро има игра на Топаз мел пак за хлебопекарна извинявам се ако е наобратно снимката

# 1 490
  • Мнения: 2 614
Здравейте, нв съм чела последните 10стр, че нямам интернет. Участвах в една игра на Виза за плащане на данъците обаче ми изшизаха само до 4'03печелившите. Някой знае ли къде има списък със спечелили(пълен списък, понеже е с дневни награди) или къде да попитам защо няма списък. Благодаря предварително!

# 1 491
  • Варна
  • Мнения: 46
Здравейте, нв съм чела последните 10стр, че нямам интернет. Участвах в една игра на Виза за плащане на данъците обаче ми изшизаха само до 4'03печелившите. Някой знае ли къде има списък със спечелили(пълен списък, понеже е с дневни награди) или къде да попитам защо няма списък. Благодаря предварително!

Това е страницата на играта (уж), ама не пише имена на печелившите само банки... не знам защо

https://www.visabg.com/promocii/promocii-s-registratsiya/taxprom … tsiya/pechelivshi

В условията пише:
Цитат
Как ще разбера дали и какво печеля?
Всички притежатели на печеливши Участващи карти („Печеливши“) ще бъдат уведомени за спечелените от тях награди от обслужващата ги Участваща организация.

Така че предполагам от банката следва да те уведомят, ако си спечелил.

# 1 492
  • Стара Загора
  • Мнения: 880
Balloon ма ко Честита да си! Здраве най-вече, другото го има по магазините. Все така отзивчива и късмета в игрите все да те спохожда ! InnocentBirthdayRibbon

# 1 493
  • Мнения: X
Победителката от конкурса на Една "Моята най - добра приятелка" е Петя Панова-Димитрова.
От Дав участвам само с две снимки за сешоар, чакам ги да обяват печелившите, но се бавят.
И на едни други непукисти чакам награда почти две седмици, днес не се сдържах и им казах накои "мили" думи. Хубаво е като спечелиш нещо, но после разправията с куриери и несериозни фирми, които бавят награди, разваля цялото удоволствие. Скоро нищо не съм печелила, няма с какво да се похваля. Не знам участващите в игри с награди дали се увеличиха или по - скоро броя на тези с фалшивите профили и имейли нарастна.

# 1 494
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Даже и не получих мейл за разказа ми за Една, че са го получили....

# 1 495
  • Мнения: 2 670
Ма Ко - честит рожден ден и от мен. пожелавам ти най вече здраве на ТЕБ и ТВОЕТО семейство. Бъде ВСЕ така отзивчива и ЧОВЕК. Тази година само хубави неща да ти се случват , да спечелиш всичките награди .. че и от Националната лотария .

И това е за теб
https://www.youtube.com/watch?v=c0NLX8sETUs

# 1 496
  • Мнения: 2 966
По новините в 19 часа  по BTV  говореха за личните данни - колко лесно е да се разбере ЕГН на човек и какви золуми може да се направи с това. Утре сутрин ще показват разследване по темата... А ние си даваме данните къде ли не newsm78

# 1 497
  • София
  • Мнения: 1 071
Честит рожден ден Ма Ко!!

# 1 498
  • sofia
  • Мнения: 1 949
И от мен честит рожден ден на Ма Ко!!!
Много здраве ти желая и весел празник!
Аз се записвам с една пекарна на София Мел(от преди няколко дни) , много се зарадвах, чакам я с нетърпение!

# 1 499
  • Мнения: 36 666
Не знам за каква сигурност може изобщо да се говори - виждала съм толкова документи, на които има ЕГН-та на непознати хора и тези документи преминават през всякакви офиси и институции... Естествено в Интернет е по-опасно, защото има престъпници, които търсят тази информация само и единствено, за да злоупотребят с нея...И все пак, не смятам, че ЕГН-тата са особено тайни - има ги на кажи речи всеки официален документ...

Общи условия

Активация на акаунт