Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (72) - март'2018

  • 180 001
  • 2 311
  •   1
Отговори
# 1 470
# 1 471
# 1 472
  • София
  • Мнения: 6 198
Ma ko, честит рожден ден! Да си жива и здрава! Flowers Hibiscus

Аз само си чета, защото нищо не съм печелила. Не че играя много де. Редовна съм само в Спаркс, ама не ме огрява засега. В София мел засега един код съм регистрирала, ако се наложи да купувам още брашно, ще участвам пак.

# 1 473
  • Мнения: 36 855
 Честит рожден ден и от мен! Balloon Tada Birthday

Още не съм получила наградите от Милка; нямам и смс, но няма да им пиша, тъй като все още им имам доверие Wink Кауфланд са публикували странно лаконично съобщение във Фб, че всички печеливши са уведомени по телефона - какво искат да кажат, че вече няма да изкарват списъци ли? https://www.facebook.com/notes/kaufland-bulgaria/%D0%B2%D0%B0%D0 … 1626569470752869/

# 1 474
  • Мнения: 1 138
Ma ko Честит рожден ден. Да си жива и здрава и да се радваш на много и полезни награди.
Извинявам се за въпроса ако сте писали за него, но трябва да взема от работодателя доходна бележка за НАП при декларация на награда. Та тази бележка само за 2017 г. ли трябва да е или от март 2017 до февруари 2018?

# 1 475
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Благодаря и на останалите!
И тези тигани изтървах, но няма да се отказвам. Излезе първо хлебопекарната, регистрирах 3-4 кода и нищо, като проверявах след всеки дали са излезли тигани. Свършиха ми кодовете и те излязоха. През 2 минути излязоха и хлебопекарната и тиганите

Обаче имам имейл, че печеля преживяване за 100лв. от wishio.bg

Ma ko Честит рожден ден. Да си жива и здрава и да се радваш на много и полезни награди.
Извинявам се за въпроса ако сте писали за него, но трябва да взема от работодателя доходна бележка за НАП при декларация на награда. Та тази бележка само за 2017 г. ли трябва да е или от март 2017 до февруари 2018?
От работодателя бележката трябва да е за календарната 2017г. По нея попълваш приложение 1.
С бележката за наградите - приложение 6

# 1 476
  • Мнения: 3 814
Честито ,това от коя игра е?

# 1 477
  • Варна
  • Мнения: 46
Игра на Виза в Макдоналдс при плащане с карта

https://www.visabg.com/zlatnata-zona-na-visa/promocii/mcdonalds/

Също така "Плати данъците с Виза"

https://www.visabg.com/promocii/promocii-s-registratsiya/taxpromo2018/

# 1 478
  • Мнения: 2 013
Искам да попитам спечелилите тигани от София Мел в колко екземпляра им беше служебната бележка. Моята беше в 1, куриера ми каза, че не може да ми даде пратката, без да я подпиша и да я върне. Код не ми иска, пък и аз в разправията забравих да го дам. В крайна сметка нямам бележка.

Честит рожден ден ма ко!  Бъди здрава и много щастлива!

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 15:06 от Sonnenlicht

# 1 479
  • Мнения: 1 138
Благодаря Ma ko

# 1 480
  • Мнения: 14 840
Взех още една Каменица и приключих с тях. С 3 кода дано ме изтеглят.
Имам и едно брашно,чудя се кога да го регистрирам,като ви чета как ставате по нощите. 😂 Аз искам тигани,ама знам ли кога да се пробвам?!
Мако,ЧРД и от мен и всичко най-хубаво ти пожелавам! 💐

# 1 481
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Честито ,това от коя игра е?
Да си призная, не знам. Имейла започва с брагодарност, че съм се включила в някаква анкета и печеля  гифт карта за сайта

# 1 482
  • Мнения: 7 325
Искам да попитам спечелилите тигани от София Мел в колко екземпляра им беше служебната бележка. Моята беше в 1, куриера ми каза, че не може да ми даде пратката, без да я подпиша и да я върне. Код не ми иска, пък и аз в разправията забравих да го дам. В крайна сметка нямам бележка.


Бележката беше вътре в плика при тиганите-в 1 екз.е и в джоб.Разписах се само на таблицата на куриера,че ми е доставил пратка.Аз му казах,че кода ще му трябва като обратен документ и той вика"добре" и си пъхна стикера в джоба...Казах му,за да не го разкарвам пак като се сети...

# 1 483
  • Мнения: 6 562
Куриерът от Спиди идвал на адреса и уж нямало никой, а аз специално си бях вкъщи. Нямало да се връща, щял да остави пратката в офиса, ама да си я взема утре  ooooh! И телефоните им едни с 0700... само музика слушам

# 1 484
  • София
  • Мнения: 924
.

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 17:21 от amia_a

Общи условия

Активация на акаунт