Бихте ли напуснали половинката си,ако..

  • 53 327
  • 1 022
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 561
Не мисля, че един зрял човек би напуснал партньора си поради такава причина.

# 16
  • Мнения: 2 838
Приятелят ми претърпя инцидент и след една неуспешна операция се наложи да му ампутират малкият пръст на крака. Дали го зарязох? Не! Дали му помогнах, когато не можеше да ходи, когато беше в болница след две операции? Да!

Обвивката не е важна. Важно е какво има под нея.

# 17
  • Мнения: 7 325
Не, не бих напуснала мъжът си заради промени във външният вид. Бих го напуснала ( и съм го правила ) заради други промени.

# 18
  • Мнения: 2 755
Психичната болест не бива да се приравнява на промяна във външния вид. Интересно колко биха напуснали половинката си заради това.

# 19
  • Мнения: 3 231
Дайте да променим въпроса, защото този е с някак си твърде очеваден отговор. Но нека попитаме:

Ще изпитвате ли сексуално влечение към партньора си при значителни промени във външния вид?

Ето тук вече може да има значително по-разнообразни отговори.

# 20
  • Мнения: 2 694
Друго си е мъж да отговори в темата Simple Smile  Усещам, че с нофелет този път ще сме на едно мнение Simple Smile

Не ме привличат сексуално дебеланките и това си е...
Не  е трудно да се поддържа здравословно тегло, не разбирам защо е толкова трудно за масата хора. Много по-лесно е да ядеш по малко, от колкото да се тъпчеш. Няма дебели хора, които да ядат по малко, просто не познавам Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 28 613
Ако е поради болест, не.

Скрит текст:
Дайте да променим въпроса, защото този е с някак си твърде очеваден отговор. Но нека попитаме:

Ще изпитвате ли сексуално влечение към партньора си при значителни промени във външния вид?
Скрит текст:
Ето тук вече може да има значително по-разнообразни отговори.
Ще намалее значително.

# 22
  • MI
  • Мнения: 11 806
А, не, смятам на 50 години да приключим със секса, щото със сигурност ще започнат малко или е да си личат годините. Ни-кс-къв секс като остарееш или дори ако му излезе пъпка.

# 23
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Сега прочетох последните страници от линка и честно, не знам как може да се впечатляваш от писаниците на жена, която е толкова ниска летва, че омокри една друга тема само от смехотворните алабаланици на един, пък на когото през 35 страници му личи, че е бил лузъра на класа. И то при всеки опит да блесне някъде.

# 24
  • Мнения: X
Сега прочетох последните страници от линка и честно, не знам как може да се впечатляваш от писаниците на жена, която е толкова ниска летва, че омокри една друга тема само от смехотворните алабаланици на един, пък на когото през 35 страници му личи, че е бил лузъра на класа. И то при всеки опит да блесне някъде.

Ахаха, ти веднага извади картечницата.... Joy bouquet

# 25
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Знаеш, че не трая. 😆

# 26
  • Мнения: 3 231
А, не, смятам на 50 години да приключим със секса, щото със сигурност ще започнат малко или е да си личат годините. Ни-кс-къв секс като остарееш или дори ако му излезе пъпка.
Външният вид на човек може коренно да се промени не само от годините, а и от ред други фактори, описани в първия пост. Какво правим, ако партньорът качи с 50% теглото си, но не е на 50, ами е на 39?

# 27
  • Мнения: 7 325
Спираме секса докато не се върне в старата си форма.

Мъжът ми напълня значително доста преди 39 си година. Единственото ми притеснение е това, което показват изследванията т.е. здравословното му състояние. И 60 кг. и 100 кг. си е моят мъж.

Последна редакция: чт, 01 мар 2018, 20:01 от I.Hr

# 28
  • MI
  • Мнения: 11 806
Ми пак няма да спрем секса, представи си. Но ще минем дружно на диета заради здравето. И, повярвай ми, бръчките променят външния вид и още как.

Ще се чете явно другата тема. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 11 505
Призовавам ако ще се пускат нови теми, за да си хортувкаме да са на различна тематика от вече предъвкания въпрос за физическите промени в телОто на "половинката" (освен това да запитам.... след като напълнее "половинката" не се ли превръща в "тричетвъртинка" или не дай си Боже в ЦЯЛ човек?)

И моля ви сЪ.... задайте стриктни параметри на понятието "промяна", щото ей сега ще почнат да валят постове с жертвоготовни да останат с партньора си, след като са му извадили зъб, или му е паднал нокътя на левия палец.


Laughing

Общи условия

Активация на акаунт