Пролетна - Осмокласна

  • 90 717
  • 729
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 8 082
....Иначе не можело да дойда. Виж ако имало лост, можело накрая на света да иде...
Sweat Smile (да се чете като търкалящо се човече) Sweat Smile
Ние пък вече си имаме пред входа Wink Калоян на прибиране вечер прави няколко набирания с раницата и влиза във входа Smirk

# 166
  • Мнения: 1 230
Възхитена съм от децата ви!!! Поздравления, отгледали сте и сте възпитали чудесни млади хора. Като чета тук и имам надежда за бъдещето.
Няма да изброявам поименно, че ще изпусна някой.
Моето само на едното добро сърце ще го кара, Simple Smile
Не съм запозната с материала тази година, само по математика знам какво учат. Там се очертава проблем с преподавателката, не личен, а за всички деца. Но ще изчакам родителската среща другата седмица и тогава ще го мисля.
Амбър, мобилен лост ще имате, а?

# 167
  • София
  • Мнения: 9 558
Съвсем ви изпуснах Sad .
Прочетох набързо последните страници - браво на децата за успехите.

В училището на щерката днес представят проект, по който работят от началото на втория срок - детски игри, подходящи за учене на АЕ. Паралелно ходят веднъж в седмицата в едно училище в Младост и работят с третокласници, като и преподават. Милата много се изтормози, едното дете в групата им беше изключително незаинтересовано и общо взето беше решило да им прави напук. Накрая, заедно с останалите деца успяха да се справят сами с подготовката на настолната игра, а моята две седмици преподава сама, защото другото дете не идва.

emonaem - доброто сърце е дори по-важно от всякакви учебни успехи Simple Smile. Ако сме отгледали добри и стойностни хора, сме си свършили работата. Другото - в една или друга степен ще дойде Wink

# 168
  • Мнения: 1 230
Така е, Росита. просто понякога ми домъчнява, защото виждам, че има много потенциал, но никаква амбиция.

# 169
  • София
  • Мнения: 5 960

Моето само на едното добро сърце ще го кара, Simple Smile


И у нас така плюс култура  Laughing Не се пропуска културно мероприятие организирано от гимназията, освен по здравословни причини. Това концерт, театър, представление организирано от учениците в гимназията - за всичко е на линия. В събота е на концерт в зала България. Дори мъжки преглътна факта, че трябва да си облече риза и панталон, а не суитчер и дънки  Wink
Поне културен ще стане ... за другото не знам  Thinking

Сетих се, че да се доизкажа - у нас последният моден лаф е: Не ме радва! Химията не го радвала, математиката не го радвала и прочие ... няма да продължавам  Close Че и мен не ме радва да готвя всеки ден, да пера мръсните чорапи и да гледам нацупени пуберски физиономии, ама какво да направя ...
Та по този въпрос яко се възпитавахме в неделя  Twisted Evil

# 170
  • Мнения: 8 082
...
Сетих се, че да се доизкажа - у нас последният моден лаф е: Не ме радва! Химията не го радвала, математиката не го радвала и прочие ... няма да продължавам  Close Че и мен не ме радва да готвя всеки ден, да пера мръсните чорапи и да гледам нацупени пуберски физиономии, ама какво да направя ...
Та по този въпрос яко се възпитавахме в неделя  Twisted Evil
Аз по тоя случай си родих малка дъщеричка  Smiling Imp да ме радва, докато батковците сумтят и бучат, щото нищо "не ги радва"

# 171
  • София
  • Мнения: 5 960
peneva_a, късметлийка си ти!
У нас планът е преизпълнен, обаче само мъжко се ражда. Това е положението  Crossing Arms

# 172
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Друго си е момиче. Въпреки, че ако момичето тръгне с рогите, и най-кривото момче не мож и се намаза на малкия пръст. Ама женските сме по-разумни някак. Дори в кривия път има система някаква. Хейтър съм аз от сутринта, може и от туй да ги редя така.   Пак не можа да хване четворка на есето. 3.25. Уж много си го бил харесал. И поне грамотно пише. Мога са си представя какви мисли ги  редил значи

# 173
  • София
  • Мнения: 13 206
Браво на децата! Моето само гледа ако може да се скатае от учене и училище. "У наше село" снимат филм и той се записа за статист. Вчера обаче имал малко повече участие - "бях ранен, носиха ме на носилка". Прати ми и снимка с окървавена бинтована глава. Иначе са войници, някакъв военен филм. Изкарва си чудесно, защото е с най-близките си приятели. Пък училището... ще почака.  Crazy
В крайна сметка световната слава е по-важна Simple Smile)))))))))))

Vyara, това е чудесно представяне! Браво!!!!

Peneva, и аз си родих две дъщерички да ме радват. Не сумтят, че нищо не ги радва, но и нищо не похващат, хахахаха, само красят къщата Simple Smile)))))))))))

Росита, много е яко това с преподаването. Децата се научават на много неща, освен това със сигурност виждат какво е на учителите им. Сашето много обича да преподава, ходи доброволка в Музей "Земята и хората" и често развежда деца и им води беседи. Тези й изяви са наследени от баща ми, който беше дългогодишен университетски преподавател Simple Smile)

# 174
  • София
  • Мнения: 5 960

Peneva, и аз си родих две дъщерички да ме радват. Не сумтят, че нищо не ги радва, но и нищо не похващат, хахахаха, само красят къщата Simple Smile)))))))))))


По този повод се сетих, че когато бях тинейджърка доста ме домързяваше (за домакинската работа, а и сутрин много трудно ме будиха за училище, иначе бях пълна отличничка  bowuu).
И баща ми ми пееше едно стихче от време на време:
Каква ли мома ще стана, като ме мързи да стана.
Вечер ме бият да лягам, сутрин ме бият да ставам.

Е, станах! Като извиках неволята, пък тя не дойде и се наложи аз да ставам  Joy

# 175
  • София
  • Мнения: 13 206
Е, станах! Като извиках неволята, пък тя не дойде и се наложи аз да ставам  Joy
Така става накрая Wink Всички сме я викали Simple Smile))

# 176
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Вяра браво на твоето момче. 12 място си е голямо постижение! 


Бети, Косьо се е отдал ан слава и забавления сега, остави го училището Simple Smile

Жълто Цвете то от културни мероприятия понякога човек научава повече отколкото от училищни уроци. Хубаво прави детето.

Ваче, ама за това такива красиви ви се получават на вас момичетата, да ви красят къщата, другата работа, все ще се намери кой да я свърши Simple Smile

# 177
  • София
  • Мнения: 13 206
Ваче, ама за това такива красиви ви се получават на вас момичетата, да ви красят къщата, другата работа, все ще се намери кой да я свърши Simple Smile
Естествено! Добрата слугиня Wink
Нали съм ви разправяла случая дето Сашето беше на около 5-6 г. и стои с мен в кухнята. Аз нещо режа, а тя зад гърба ми също помага и си говори... "Мамо, като порасна искам да стана такава като теб" Relaxed Аз си викам "Ехаааа....". Тя продължава... "...такава като теб... добра.... (аз - ехаааа).... тя - СЛУГИНЯ!" Tired FaceSmiling Imp Така и не разбрах дали обърка думата домакиня със слугиня или просто използва реалната дума, щото аз като се ядосам и викам "Аз да не съм ви слугиня?!" Sunglasses

# 178
  • Мнения: 421
Ох, чета, чета и не смея да пиша. Щото то какво и да напиша - нито олимпиади, нито състезания.. дори и за културни събития няма какво да напиша. Виж по наргилетата сме тесни специалисти..
Само момчетии са и в главата - последно един 18 годишен младеж се е завъртял и най-лошото е, че има и книжка от 3 месеца. Само се моля баща му да не му дава колата, ама знам ли..
Учението ни е последна грижа. Ама от най-последните...

# 179
  • Мнения: 1 565
"Мамо, като порасна искам да стана такава като теб" Relaxed Аз си викам "Ехаааа....". Тя продължава... "...такава като теб... добра.... (аз - ехаааа).... тя - СЛУГИНЯ!" Tired FaceSmiling Imp
Grinning

Общи условия

Активация на акаунт