След DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ в очакване на нови проекти на актьорите ТЕМА 12

  • 148 178
  • 674
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 41 823


Софи HugМиме HugИве Hug

Рейтингът....освен Сървайвър и футбола от световното...не знам има ли друг сериал във вторник...

TOTAL
 1 SURVIVOR TV8 21:46 00:18 6,36 18,40
2 NIJERYA-ARJANTIN FIFA 2018 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1 20:42 23:03 6,35 17,15
3 ERKENCI KUS STAR TV 20:00 22:31 6,29 18,35
4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 19:59 4,65 18,39
5 ERKENCI KUS (TKR) STAR TV 22:31 01:25 3,94 14,21

AB
 1 NIJERYA-ARJANTIN FIFA 2018 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1 20:42 23:03 7,72 22,38
2 ERKENCI KUS STAR TV 20:00 22:31 6,41 20,75
3 SURVIVOR TV8 21:46 00:18 5,79 17,25
4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 19:59 4,78 20,82
5 ERKENCI KUS (TKR) STAR TV 22:31 01:25 3,57 13,26

20+ABC1
 1 NIJERYA-ARJANTIN FIFA 2018 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1 20:42 23:03 8,29 21,71
2 SURVIVOR TV8 21:46 00:18 7,04 19,04
3 ERKENCI KUS STAR TV 20:00 22:31 6,24 18,17
4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 19:59 4,78 19,24
5 ERKENCI KUS (TKR) STAR TV 22:31 01:25 3,99 13,35

http://www.ranini.tv/reyting



ПП Лава Hug,ме е изпреварила,но докато копирам е така! Wink

Последна редакция: ср, 27 юни 2018, 10:19 от Zlatina3

# 631
  • Мнения: 5 591
Злати  Hug нз. Ти си дала по-подробна информация.

Като за 1 епизод е много добър рейтингът.


https://www.instagram.com/p/BkgQtPpBjVy/?taken-by=canyamannews

Последна редакция: ср, 27 юни 2018, 13:21 от Лава

# 632
  • Мнения: 10 821
Момичета,Благодаря...за всичко:heart_eyes:Hug
Супер рейтинг...
Лава...сори,късно видях съобщението...и аз се радвам за поредната ни среща тук..Heart EyesHug

# 633
  • Мнения: 6 602
Привет, момичета! wavey wavey wavey

Злати  Hug Ейдин  Hug  Свет  Hug Миме  Hug
Иве  Hug Боби  Hug Вили  Hug Лаве  Hug Софи  Hug


Благодаря на всички за споделеното!

Ех, че хубаво! Поспах си до късно и преводите на руски готови, че и трей пуснали.
И рейтинта е доста добър, така че съм напълно щастлива. Остава само да изгледам серията.

От малкото, което разбрах като съдържание снощи, на мен ми допадна сериала. Аз лично точно такова нещо очаквах – шеговито, леко, лятно, ненатоварващо и приятно. Нормално е да има леко наивни и глупави моменти, това все пак е комедия и няма как да се смеем на дълбокомислени неща. А и двамата ни главни герои са по много различен начин смешни, но един такъв симпатичен начин.

За Лейля/Ознур съм съгласна с вас. Едно към едно Фатош ми е засега. Само дето повече се криви. Малко поне да й бяха променили външния вид, може би оттам идват нещата. Не схванах точно и какво се случи с нея във фирмата, но с превода ще стане ясно. Мятам се на серията ведната, а после ще коментираме. Тия рускини не се научиха да подбират качествени видеа и това леко ми разваля удоволствието, но да не мрънкам.

Отивам да гледам, а после ще философстваме.

Хубав ден и до скоро! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

                            

Последна редакция: ср, 27 юни 2018, 11:44 от * Дъга

# 634
  • Мнения: 3 119


Благодаря на Златина за първа серия с руски субтитри! Благодаря на всички Вас, които обменяте информация относно новия сериал!

# 635
# 636
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Добра среща! Flowers Strawberry Flowers Strawberry Flowers Strawberry

Момичета Hug

Хахаха - не е истина как бяга Санем! Да се навреш в чужда къща и да бягаш пред погледа на собственика - все едно не си там : )))))) Joy

Джан има нужда да му подкъсят мустака и брадата, и това кокче ... иде ми да го кръцна;

Дъгичке има го в тубата с отлично качество:



# 637
  • Мнения: 2 655
Здравейте, момичета!
Да се присъединя и аз към вашата компания...
Снощи я загледах серията заради Джан. Компанията от 309 не ми допада твърде и затова и не го и догледах докрая.
Не бях много очарована снощи, може би  защото я гледах с руското озвучаване, а то беше с много лошо качество. Довечера ще гледам преведената серия и надявам се като за първа серия да е по-добре.
Някой от вас беше писал, че е комбинация от вече познати сцени от минали сериали. Не познавам сценаристите, но няма как да измислят нещо коренно различно.
За лятото да е леко и неангажиращо е достатъчно.
А рейтингът е доста висок като за начало. Явно доста са го очаквали.
Хайде по едно обедно кафенце....


Хубав ден, момичета!

# 638
  • Мнения: 325
Привет дружина HugСнощи с такъв мерак седнах да гледам ,но защо пък да ми се получи Twisted EvilПърво нета беше ужасен ,после мъжете се прибраха ,сядах ставах и нищо не разбрах #Cussing outНо,долкото успях да видя ,сериалчето е свежо и непретенциозно,точно за лятно време да се разтовари човек.Малко в повече ми дойде инфантилното поведение на Санем,но ще го отдам на комедийната част от филма GrinningДжан направо е станал огромен с такава физика не го бях виждала,анатомия да учи човек по него,то балкава то чудо ShockedНо си остава сладур Heart EyesДеметка и тя с лекота играе,абе допадна ми това което видях,а рейтинга е повече от добър за начало,дано така продължават.Сега смятам да седна и като хората да изгледам превода.Приятен следобед от мен love001

# 639
  • София
  • Мнения: 30 208
Здравейте и от мен,

изгледах снощи късно епизода. Много ми хареса героя на Джан Я. Самият актьор е с променена визия- тяло, коса, брада и сега разбирам защо. Като цяло съм доволна от еп. 1. Добър рейтинг.

Благодаря за споделения превод и фрагман на еп. 2. Значи Санем е направила списък на мъжете, които са били на бала и са с бради, но Джан не е в този списък. Laughing Голям сладур е, как я бъзика, защото той вече е събрал две и две и е разбрал кого е целунал онази вечер. Wink

Не разбрах много каква е тази Айлин, но с превода доста неща ще се изяснят.

# 640
  • Мнения: 41 823
Привет! Hug Hug Hug



Наминавам да видя коментарите ви! Wink Не ми е останало време,погледнах само началото! Peace Джан си е Джан,как да не го гледаш с това тяло! Wink newsm10 Демет/Санем също и приляга ролята! Wink А Лейла/Фатош явно си е за такива роли и за това реж. си я взел и тук! Peace



Дъга Hug,ето ти още един превод-трети,който открих!Той е на Фаворит ИндиТюрк!Те превеждаха и Пълнолуние!Видеото е качествено! Peace

РП - 1 сабы
https://vk.com/inditurk?z=video-149512731_456243330%2Ff8c15621e5 … l_wall_-100681614


Деси Hug,добре дошла,джанъм! Wink Радвам се да те ''видя'' и в тази тема! Heart Eyes

Лава HugСвет HugЛу HugБоби HugКами HugМише Hug





Приятен следобед! Hug

# 641
  • Дубай
  • Мнения: 3 754
Момичета Hug

от това което видех досега ми хареса сериала,непретециозно ,леко и шеговито,радвам се и за рейтинга ,друго си е актьорите да бъдат оценени с високи оценки,може би и те самите се чувстват някак по удовлетворени  като виждат,че зрителите са им отделили от времето си.

Между другото през почивните дни хвърлям по едно очо на Долунай и смея да твърдя,че разликата в формата на Джан е огромна даже фрапатна ......но разбира се тук сигурно заради ролята е обърнал такова внимание на тялото си.Браво,добре се въплъщава в Албатрос

и още едно колажче от мен,харесват заедно Джан и Санем

# 642
  • София
  • Мнения: 30 208
Джан е променил фигурата си за няколко месеца, адмирации. Няма нищо общо с Ферит бей нито като визия, нито като игра т.е. актьорът се справя доста добре и не играе еднообразно.

Не мога да кажа нищо за Демет, защото не съм гледала предишните ѝ роли, но в тази роля ми харесва.

# 643
  • Мнения: 10 821
Привет ,момичета wavey Heart Eyes
Много благодаря за всичко постнато...снимчици,превода на епизода и трея...Златни сте!!!  love001
/Няма да ви изреждам ,за да не пропусна някоя от вас Thinking Joy/
Изгледах трея Laughing ...и много ми хареса Heart Eyes ...ха дано и втори епизод да ми хареса повече от първи... Praynig Peace
Рейтинга е супер ...като за начало bowuu...НО  Naughty...есента и зимата с тези цифрички.../6,29/не ми се мисли... Naughty
После ще изгледам серияйка пак..с превода и ще напиша нещичко...което евентуално съм пропуснала...
Сега отивам да нахраня домочадието... nuts Joy
До по късно... wavey wavey


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug




# 644
  • Мнения: 325
Здравейте Hugизгледах до половината преведения епизод и да си кажа Grinning Сестрата на Санем с голямо самочувствие,вирнат нос в небето ,сакън сестра и да не и развали имиджа,даже ми се стори че щеше да се зарадва ако я бяха уволнили.Движеше се из фирмата точно като дясната ръка на шефа че и повече.Емре ,до колкото разбрах си е бил къртицата още от самото начало,съюзил се е с приятелката си,не е имало никаква раздяла по между им,напротив канеше се брак да и предлага,и системно е споделял фирмена информация.Едно не разбирам обаче-защо ThinkingКакъв му е проблема,комплексар ли е някакъв,мания за величие ли има  Crossing ArmsЖалко че намери слабото място на нашето момиче,и сега ще си я използва и лъготи за свои цели.А тя от своя страна,чиста и наивна душица, много ще има да пати,даже допускам че може и до уволение да се стигне.(Джан бей не е глупав и рано или късно ще се усети че става нещо) Иначе се влюбиха и двамата след въпросната целувка по грешка,и как стават тези неща незнам докато те целуне и да си се влюбил Thinking GrinningНейсе,ще им създават много проблеми и на двамата така изглежда.Отивам да догледам серията все пак Naughty

Общи условия

Активация на акаунт