Смешки от форума 29

  • 120 478
  • 756
  •   1
Отговори
# 375
  • Майничка
  • Мнения: 12 691
 
Не е от форума, но:
"Аз не съм вярваща ,но стоях мирна докато не спряха сирените."

newsm20
Аферим, ашколсун, машалла!

# 376
  • Мнения: 14 514
Не е от форума, но:
"Аз не съм вярваща ,но стоях мирна докато не спряха сирените."


Това е с потенциал, има ли друго от авторката? Joy

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Не знам дали има друго от авторката, случайно попаднах на този коментар под една пубикация във фейса, изказваща възмущение как някаква майка с дете не спрели в 12 часа. Grinning

# 378
  • Мнения: 2 659
Joy  Joy  Вече няма да чета темата на публични места. Така се разсмях, околните сигурно помислиха, че не съм в ред.

# 379
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
ххахахаха, тая невярващата направо ми оправи деня! Голям смях, майко мила!

# 380
  • Мнения: 2 695
Смешно е, но и много жалко. Пълна безпросветност.

# 381
  • Мнения: 36 170
Цитат
Да почерпя - днес ние ставаме на двадесет и девет.

постът е на родителката и не става дума за дъщеря Scream

# 382
  • Мнения: 9 493
Бубе, след тоя пост искам бутон “ кАжи честно!” Joy

# 383
  • Мнения: 8 229
Цитат
Да почерпя - днес ние ставаме на двадесет и девет.

постът е на родителката и не става дума за дъщеря Scream
Ама т'ва верно е от страшките!
Пък аз се чудех защо в седмокласната тема (миналата година) има множествено число... сега и в 12сетокласната има... Така де, първо "акахме"/"пишкахме", после "записахме се на градина", "тръгнахме на училище"... очакваме скоро "сго-дих-ме се, сго-дих-ме се!!!"

# 384
  • Мнения: 48 176
Аз понякога го ползвам това заместване с " нас" и " ни" от мързел, за да не пиша " дъщеря ми един какво си" или " в класа на синът ми", или в " групата на голямото дете" и т.н. Simple Smile Но всъщност е смешно и нелепо, да.

# 385
  • София
  • Мнения: 1 324
Цитат
Здравейте , знам че в темата, която е почната няма такъв случай , но искам да  попитам , след като свърша първият път в приятелката ми и премахна кондома , сложа нов без да изтрия нищо и продължа после пак свърша и пак сменя кондома и пак да сложа нов без да избързвам нищо, стараех се да не закачам течността в използваните кондоми по някакъв начин защото продължавахме след това пак но както съм се старел да не се докосвам до течността може също така и неволно да съм я докоснал та да си дойда на въпроса  има ли възможност да стане нещо понеже след това съм бъркал в нея с пръсти // ( ПС: извинявам се ако въпроса ми е глупав просто го правим за пръв път и двамата и се притесняваме както тя така и аз съшо искам да вметна,  че сме на 18 )

 > Дом и семейство > Семейни отношения > Тинейджърски неволи

Е, как ша има такъв случай...

# 386
  • София
  • Мнения: 16 217
За трите пъти първия път ли?

# 387
  • Мнения: 5 074
Цитат
Здравейте , знам че в темата, която е почната няма такъв случай , но искам да  попитам , след като свърша първият път в приятелката ми и премахна кондома
Скрит текст:
, сложа нов без да изтрия нищо и продължа после пак свърша и пак сменя кондома и пак да сложа нов без да избързвам нищо, стараех се да не закачам течността в използваните кондоми по някакъв начин защото продължавахме след това пак но както съм се старел да не се докосвам до течността може също така и неволно да съм я докоснал та да си дойда на въпроса  има ли възможност да стане нещо понеже след това съм бъркал в нея с пръсти // ( ПС: извинявам се ако въпроса ми е глупав просто го правим за пръв път и двамата и се притесняваме както тя така и аз съшо искам да вметна,  че сме на 18 )
> Дом и семейство > Семейни отношения > Тинейджърски неволи

Е, как ша има такъв случай...[/spoiler]

Да знаеш,че и е за първи път Grinning

# 388
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Цитат
Аз вярвам на очите си и на стотиците хора във Фейсбук.
Цитат
Вярвам само на очите си и на фейсбук. Аз поисках мнения за други двама DJ, а не получих за тях и темата се разводни. Вярвам само на фейсбук. По същата логика, може и тази, която не го харесва да е негов конкуренти, нали? Или техни близки и познати? Това Българина е наистина много завистлив човек.

# 389
  • Мнения: 25 889
Цитат
Много жени ги е срам да излизат с мъж, който живее с родителите си, но не ги е срам да излизат с такъв, който живее с жена си и децата.

Факт.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт