Смешки от форума 29

  • 120 371
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Цитат
Замислих се, дали да пиша коментар, въпреки, че съм съгласна с твърдението, че  ромите са едва ли не привилигьовани.


не е точно, смешка, а правописна грешка по невнимание. И като такава трябва да се премести в темата за правописни муновщини. Който ме познава, знае, че принципно си пиша доста добре Simple Smile
Ами аз много упорито се опитвах да го оправдая като техническа грешка по невнимание, но не  успях. От бързане се обърква или размества буква, ама тук...
ееее, това си е твой проблем Simple Smile))

# 721
  • Мнения: 9 196



не е точно, смешка, а правописна грешка по невнимание. И като такава трябва да се премести в темата за правописни муновщини. Който ме познава, знае, че принципно си пиша доста добре Simple Smile


Е, чак пък добре ... нещо, като ... "лекар по бъбречна болка" - последния ти бисер? Joy

# 722
  • Мнения: X
Абсолютно! Joy


не е точно, смешка, а правописна грешка по невнимание. И като такава трябва да се премести в темата за правописни муновщини. Който ме познава, знае, че принципно си пиша доста добре Simple Smile


Е, чак пък добре ... нещо, като ... "лекар по бъбречна болка" - последния ти бисер? Joy

# 723
  • Мнения: 882
Скрит текст:
Цитат
Замислих се, дали да пиша коментар, въпреки, че съм съгласна с твърдението, че  ромите са едва ли не привилигьовани.


не е точно, смешка, а правописна грешка по невнимание. И като такава трябва да се премести в темата за правописни муновщини. Който ме познава, знае, че принципно си пиша доста добре Simple Smile
Ами аз много упорито се опитвах да го оправдая като техническа грешка по невнимание, но не  успях. От бързане се обърква или размества буква, ама тук...
ееее, това си е твой проблем Simple Smile))
Мда, това е повече от ясно.

# 724
  • Мнения: 11 556
Всеки си мисли, че пише добре.  Simple Smile

# 725
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Те и тия със забележките са същата бира, ама друго си е да се направиш на велик и да набиеш нечие канче, че видиш ли, неграмотна била жената .....нали се четем всекидневно, та е ясно кой кога и от какво - от незнание, бързане, неграмотност, или просто толкова си може.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Цитат
демек ми казваш, че всеки муньо, който дойде с претенции за дете при мен ще ме принуди да правя ДНК тестове за да доказвам, че не съм му родила дете. Сори - объркал си се. Може да ти се иска да е така, ама НЕ Е. Не съм му аз виновна, че си е пръскал яйцата налево надесно и всеки който иска може да забременее от тях

# 727
  • Мнения: 29 815
 hahaha hahaha
Четох и аз тази тема, ама се въздържах от коментари....въпреки че ме сърбяха ръцете.... Mr. Green

# 728
  • Мнения: 9 196
Те и тия със забележките са същата бира, ама друго си е да се направиш на велик и да набиеш нечие канче, че видиш ли, неграмотна била жената .....нали се четем всекидневно, та е ясно кой кога и от какво - от незнание, бързане, неграмотност, или просто толкова си може.

Защото са привилигьовани. Като ромите. Няма справедливост в този живот ...

# 729
  • Мнения: 24 519
Цитат
демек ми казваш, че всеки муньо, който дойде с претенции за дете при мен ще ме принуди да правя ДНК тестове за да доказвам, че не съм му родила дете. Сори - объркал си се. Може да ти се иска да е така, ама НЕ Е. Не съм му аз виновна, че си е пръскал яйцата налево надесно и всеки който иска може да забременее от тях

Кой иска да забременява от пръснатите яйца?
В коя тема е тази смешка?

# 730
  • Мнения: 9 196
Кой е този яйцепритежател? Как се променят хората, едно време мъжете имаха само по две яйчица и нямаше как да ги пръскат по света ...

# 731
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Сигурно е много вървежен и има много ухажорки.

# 732
  • Мнения: 9 196
Ама как става това с яйцата, сигурно е като гущерите, откъсва яйцата, хвърля ги и му растат нови.

# 733
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мъжете нямат яйца, така че няма какво да къса. Ако някой орган ти прилича на яйце и го ползваш за наименование, то какъв е проблема да се ползва за наименование и на друго.

# 734
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Ама как става това с яйцата, сигурно е като гущерите, откъсва яйцата, хвърля ги и му растат нови.
Забременява всяка срещната наляво и надясно. Сигурно е изключителен, щом всяка иска дете с неговите гени.
Иска ми се да го видя тоз убавец.

Общи условия

Активация на акаунт