Бижутата Алтънбаш

  • 7 462
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А освен в новия Сити Център къде могат да се намерят?

# 16
  • Мнения: 5 140
А освен в новия Сити Център къде могат да се намерят?

На рекламата пишеше ЦУМ и Сити Центъра.

# 17
  • Мнения: 877
 Heart Eyes и от мен!
Скъпички са малко. Спомням си едно колие, което мъж ми прави. Бяха си го харесали на тяхната витрина в ЦУМ. Трябваше да ходи да го огледа и понеже беше няколко хиляди лева, а той трябваше да му запомни всичките камъчета...голям цирк беше, охрани, чудесии. Бяха го наобиколили, ужас. И накрая се оказа, че същия модел (ама, абсолютно) го има в едно италианско списание. Та, можеше да си спести разкарването и емоциите. Ама хората, нали ги обраха по едно време точно от ЦУМ и си се пазят. Изводът е- крадат модели, ама те всички турци са така, за всичко.

# 18
  • Мнения: 5 140
Ама те май сребро нямат, поне в сайта не видях да пише, нали?

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А освен в новия Сити Център къде могат да се намерят?

На рекламата пишеше ЦУМ и Сити Центъра.

Благодарско. Wink

# 20
  • Мнения: 5 140
А освен в новия Сити Център къде могат да се намерят?

На рекламата пишеше ЦУМ и Сити Центъра.

Благодарско. Wink

Ама за нищо, удоволствието бе изцяло мое. Hug  bouquet

# 21
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ама те май сребро нямат, поне в сайта не видях да пише, нали?
В Пловдив съм разглеждала преди години техния магазин.Предлагаха злато,сребро и платина Peace.

# 22
  • Мнения: 877
Абе и аз незнам сребро да имат  Thinking
Бяло злато в най-добрия случай. Иначе за реклами по списанията имат, ама не са ти направили впечатление, защото не изваждат хубавите модели, а имат....

# 23
  • Мнения: 5 140
eniena можеш ли на лични да ми пуснеш на мъж ти работите да ги разгледам, ако е възможно разбира се. Мерси предварително. Heart Eyes Hug  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
Разглеждайки сайта на Алтъбаш, установих, че холдингът има две фирми/марки, под които произвежда бижутерия - едната е Алтънбаш, а другата - Асос - това е сайта на втората: http://www.assosdesign.com/index_eng.htm.

# 25
  • София
  • Мнения: 185
Турска масова бижутерия. Предполагам знаеш къде са им магазините. последно откриха в София Сити Център.
направо се влюбих,ама един господ знае колко парички е  smile3518някой имали представа КРАСОТА ИСКАМ ГО!!!!!!!!!!!!

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
tesoro то в сайта пише избрала си си един от най-ефтините само 960 USD e  Flutter

# 27
  • Мнения: 562
За 1000 долара можеш да имаш италиански пръстен с диамант на DAMIANI от Royal House! За предпочитане са пред турските бижута  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 185
За 1000 долара можеш да имаш италиански пръстен с диамант на DAMIANI от Royal House!
ЕМИ АЗ МИСЛЕХ,ЧЕ СА 5-ЦИФРЕНА СУМА И ЗА ТОВА НЕ СЪМ И ПОМИСЛЯЛА newsm78

# 29
  • Мнения: 562
За 1000 долара можеш да имаш италиански пръстен с диамант на DAMIANI от Royal House!
ЕМИ АЗ МИСЛЕХ,ЧЕ СА 5-ЦИФРЕНА СУМА И ЗА ТОВА НЕ СЪМ И ПОМИСЛЯЛА newsm78

Е, повечето неща са за 5-цифрена сума,  Wink Също има и страхотна френска кристална бижутерия на Lalique за цени между 150 и 330 лева.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт