Каква домакинска работа мразите най-много?

  • 8 809
  • 211
  •   1
Отговори
# 150
И аз гласувах за гладенето..Но и съдовете мразя да мия - все има нещо в мивката Twisted Evil

# 151
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
кво да кажа аз не обичам да готвя и признавам че мъжо се справя доста по- добре от мен но той и обича да готви - аз правя десерчета ... виж може да изчистя къщата 100 пъти без да ми е търсене но с готвенето  Whistling ... е имам моменти в които ме обзема музата и не мож мЪ спря де  Party

# 152
  • Мнения: 120
Пускане на прахосмукачка.
И аз така, само че това го няма като опция в анкетата.

# 153
  • Мнения: 953
ДА ГЛАДЯ, Другото което мразя е да мия чинии, но не можеше да се дадат два отговора. smile3514

# 154
  • Мнения: 115
Гладенето ми е фаворит в тази класация!Гледам да си купувам дрехи,които нямат нужда от гладене.

# 155
  • Мнения: 2 241
И при мен гладенето е на първо място по омразност Close

Следват го отблизо:

- миене на тоалетната

- миене на пода

- бърсане на прах

- пускане на прахосмукачка

- подреждане

То май ще излезе, че цялата домакинска работа ми е омразна, с изключение може би на готвенето и миенето на чинии Simple Smile

# 156
Миене на прозорци  #Cussing out

# 157
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Всякаква.И в зодията ми го пише-жената -лъв не е родена за дребни домакински задължения,но ги върши отговорно и перфектно.Т.е.върша ги по задължение,но мразя всякаква домакинска работа.

# 158
  • Мнения: 14 654
жената -лъв не е родена за дребни домакински задължения

хахаха - то пък коя ли жена е родена за това ! според мене никоя , но виж забелязала съм ,че някои жени са родени да харчат чужди парички

# 159
  • Мнения: 2 963
Не гласувах,защото не мога да преценя кое ми е по-гадно-чиниите или прозорците  #Cussing out

# 160
  • Мнения: 426
още от годините когато сама си чистих  детската стая  мразя най много да бърша прах #Cussing outмн. пипкава работа.

# 161
  • Мнения: 1 465
Не обичам да гладя и откакто бебко се е родил сигурно само два пъти съм гладила дрешките му или ако наистина нещо е ужасно смачкано.

# 162
  • Мнения: 429
Прозорците - супер ми е тегаво, затова го практикувам веднъж годишно  Laughing

# 163
  • Мнения: 1 006
Не обичам да мия банята Cry

Прозорци отказвам да мия, защото имам фобия от височини, а съм на 6-ти етаж. #Crazy

Мразя да мия кухненските шкафове и хладилника, защото настава Хирошима при тази процедура, не за друго.

Чинии не миЕМ, щото си имам миялна. Hug Дай Боже всекиму.

Обичам обаче да гладя и мога да го върша с часове.Дрехите от пералнята ги простирам, като ги слагам на големи или детски закачалки.После ги гладя и аре...пак на закачалки в гардероба - даже и потничета #Crazy.Гардеробите ни са с по два лоста - горе и долу, за да има мЕсто за 100-те закачалки. hahahaОбичам да простирам, да пускам прахосмукачка и да мия пода /повтарям няколко пъти #Crazy/.

Не обичам да готвя, когато ми е ежедневно задължение. Confused Питайте ме обаче какъв кеф ми е да сготвя, когато го правя от любов.

# 164
  • Мнения: 66
Всички, ама няма как - всичко мен ме чака.Така, че и да мразим и да оби4аме - край няма.

Общи условия

Активация на акаунт