Кауфланд - тема 27

  • 74 604
  • 730
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 525
И защо ли няма вече намаления > 30 %? Наслагаха си едни измислени цени на всичко и в един момент ти го намаляват. Дали го намаляват изобщо или това е реалната цена? Зехтинът Коста д'орото се движи между 11 и 20+ лв. Сапуните Дав, между 0,85 и 1,87. Сейфгард между 1 и близо 2 лв. Сирене, кашкавали, млека не им пречи да ги продават -25%. Перилните препарати са друг голям сапунен мехур и въобще всичко така са завишили, че да имат голям баланс за промоция по ред във всички вериги
Ами да, нали не си мислите, че ни ги продават на загуба стоките? Със сигурност им остават още едни 20-30% надценка след отстъпката, която правят.
На мен това масово многократно вдигане на цените ми намирисва на цена в евро вместо в лева в близко време...

# 226
  • Мнения: X
Взех си червена/но по-скоро оранжева лежа на ECE.Изглежда много сладко,едни мънички зрънца,нямах търпение да си я сготвя.
Сега поглеждам дали се е сварила,и гледам някаква белезникава пихтия от люспи!!!Аз ли не знам как се вари леща,или нещо пропускам?А за 500гр. дадох 4лева,не е евтина.
Обмислям другия път да опитам френска леща,зеленикава,мъничка,с тъмни шарки по нея.

# 227
  • Мнения: 69 233
Тази белената леща се сварява много бързо - има-няма за половин час е готова.

Преварила ли си я вероятно. Може да я направиш на крем-супа...с пасаторчето.

# 228
  • София
  • Мнения: 11 719
Червената леща може и за 15 минута да се свари, зависи от точния сорт, но си я преварила. Ние купуваме такава, тъй като е щадяща коремите за хора, които имат проблеми с боб/леща. Червената леща не подува.

А някой знае ли на каква цена е маскарпонето и има ли големи кутии?

# 229
  • Мнения: 69 233
Големи кутии само в ХХЛ седмицата пускат мисля. В редовния асортимент са само малките....за маскарпонето.

# 230
  • Мнения: 7 848
Тето, тук е Кауфланд😁
Последно като ходих имаше големи кутии близо 8 лв. Но може и да бъркам цената.

# 231
  • Мнения: 29 966
Много се е вдигнала цената на лещата. Не бях търсила скоро, гледам станала около 4 лв. килото.  Shocked

# 232
  • Мнения: 69 233
Тето, тук е Кауфланд😁
Последно като ходих имаше големи кутии близо 8 лв. Но може и да бъркам цената.


Упссс...свинете ме...Joy
Ошибалас немножко

# 233
  • In transit
  • Мнения: 11 998
Взех си червена/но по-скоро оранжева лежа на ECE.Изглежда много сладко,едни мънички зрънца,нямах търпение да си я сготвя.
Сега поглеждам дали се е сварила,и гледам някаква белезникава пихтия от люспи!!!Аз ли не знам как се вари леща,или нещо пропускам?А за 500гр. дадох 4лева,не е евтина.
Обмислям другия път да опитам френска леща,зеленикава,мъничка,с тъмни шарки по нея.
Тази зелениката френска ми е най-вкусна на мен, но гледай да е по-чиста, че има някои пакети ужасно мръсна и голямо пощене пада. В последно време вземам 3 кутии готова сварена леща, прибавям лук, морков, вода , подправки и супата е готова за 15 мин. Разлика във вкуса няма.

# 234
  • Мнения: 7 848
Тето, тук е Кауфланд😁
Последно като ходих имаше големи кутии близо 8 лв. Но може и да бъркам цената.


Упссс...свинете ме...Joy
Ошибалас немножко

Пак зап'ваядай.  Heart Eyes А закупи ли си зехтин?
Препоръчвам.

Не че нещо, но червената леща в К не ми допада. И не само в К.  Истинска червена има само от арабските магазини. Не съм купувала от К за да твърдя, но като съм разглеждала през опаковката ми струва, че са събрани различни сортове в нея. Някои увират по- бъзо, други си остават чукани. за това купувам от тази, дето няма и за 30 мин. е готова, последно май Крина беше, но от Л.

# 235
  • Мнения: 69 233
Зехтинче днес ми доставиха, да. Аз бях го забравила направо...😊

Червена леща само на Крина съм купувала. За детето като беше малко.

# 236
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 887
И защо ли няма вече намаления > 30 %? Наслагаха си едни измислени цени на всичко и в един момент ти го намаляват. Дали го намаляват изобщо или това е реалната цена? Зехтинът Коста д'орото се движи между 11 и 20+ лв. Сапуните Дав, между 0,85 и 1,87. Сейфгард между 1 и близо 2 лв. Сирене, кашкавали, млека не им пречи да ги продават -25%. Перилните препарати са друг голям сапунен мехур и въобще всичко така са завишили, че да имат голям баланс за промоция по ред във всички вериги

За пореден път казвам, че има намаления повече от 30%. Снощи в 19:30 ч. пазарувахме с по-голямо намаление и днес ММ към 16:30 ч. Да качвам ли снимка или ми вярвате? Макар че снощната покупка е консумирана вече, само днешна мога да ви покажа.

# 237
  • Русе
  • Мнения: 7 088
.....
Не че нещо, но червената леща в К не ми допада. И не само в К.  Истинска червена има само от арабските магазини.....
Червената леща ECE, за която PELLI писа е турска. Инаистина и е златна цената.

# 238
  • София
  • Мнения: 4 192
И защо ли няма вече намаления > 30 %? Наслагаха си едни измислени цени на всичко и в един момент ти го намаляват. Дали го намаляват изобщо или това е реалната цена? Зехтинът Коста д'орото се движи между 11 и 20+ лв. Сапуните Дав, между 0,85 и 1,87. Сейфгард между 1 и близо 2 лв. Сирене, кашкавали, млека не им пречи да ги продават -25%. Перилните препарати са друг голям сапунен мехур и въобще всичко така са завишили, че да имат голям баланс за промоция по ред във всички вериги

За пореден път казвам, че има намаления повече от 30%. Снощи в 19:30 ч. пазарувахме с по-голямо намаление и днес ММ към 16:30 ч. Да качвам ли снимка или ми вярвате? Макар че снощната покупка е консумирана вече, само днешна мога да ви покажа.
еми през деня на млечните и огризките от месата на на -29%, -30% и -31% всички. Ако отвреме навреме пускат нещо е точно преди да изтече срока. А и служител отговарящ затова каза, че такива са им нарежданията след идването на новия шеф и изхвърлят храна масово. А иначе пусни снимка, онтересно ми е Simple Smile

# 239
  • Мнения: 1 903
.....
Не че нещо, но червената леща в К не ми допада. И не само в К.  Истинска червена има само от арабските магазини.....
Червената леща ECE, за която PELLI писа е турска. Инаистина и е златна цената.


Златна е в България!В Македония-не!
От супермаркет съм я купувал за под 2 лв  килото.

Общи условия

Активация на акаунт