Кауфланд - тема 27

  • 74 673
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 14 847
Този може да го пробвам щом е толкова лесен и вкусен. Иначе и аз ги слагам във фурната да втасват.

# 661
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Лесни изглеждат и двете рецепти, ако ми се появи муза, може и да пробвам някоя. Иначе преди малко гледах в една баничаро-сладкарница големи козунаци и рула по 500 гр са на цени 3-4 лв. По едно време влязоха двама мъже вътре (аз седях на масичка отвън), не знам какво са казали, но като излязоха се чу едната от продавачките да се възмущава на висок глас: "Абее, я си купете от друго място по 20 лв козунаци, че и с яйца искали, гледайте  с вашите яйца да не направя" - нещо от сорта, доста грубо беше ..Scream

# 662
  • Мнения: 30 055
Ами, защото е проста и невъзпитана. Каквото и да са казали, са клиенти.  Peace

Сега взех от този от 0,99 лв и от 1,99 лв /който е приготвен на място/, пък да видим какви ще са.

Принципно съм замислила да направя някакъв лесен козунак без месене, ама ще видим времето докъде ще ми стигне.  Thinking

# 663
  • Мнения: 25 893
Купих си от козунака с локум и стафиди, ще видим как е.
Днес в магазина беше много спокойно и опашки на касите нямаше...всички чакат последния момент явно.

# 664
  • Мнения: 6 566
Днес пак нямаше бели яйца  Sick

# 665
  • Мнения: 1 953
Днес пак нямаше бели яйца  Sick
Ако имате Лидъл, там има. Вчера видях и във Фантастико, едни и същи са. Виждала съм и наши бели, май от Червена могила, ама къде да ги търся!?

# 666
  • Мнения: 3 551
Днес пак нямаше бели яйца  Sick
Ако имате Лидъл, там има. Вчера видях и във Фантастико, едни и същи са. Виждала съм и наши бели, май от Червена могила, ама къде да ги търся!?
Миналата година белите яйца от Лидл бяха с тънка черупка и се пукаха при варенето.

# 667
  • Мнения: 1 953
От Кауфланд също.

# 668
  • In transit
  • Мнения: 12 040
Днес пак нямаше бели яйца  Sick
Ако имате Лидъл, там има. Вчера видях и във Фантастико, едни и същи са. Виждала съм и наши бели, май от Червена могила, ама къде да ги търся!?
тц, и в Лидъл нямаше днес, вчера са ги изкупили. Днес на тяхно място имаше кафеви.

# 669
  • Мнения: 54 958
И в нашия нямаше бели, вчера докарали 1 палет, но свършили.
Голямото Панетоне не беше с промо цена. Имаше 2-3 в кашона. Взех един и на касата се оказа, че е промо. Simple Smile Купих и от другите, по 0,99. Simple Smile

# 670
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 898
Както всяка година козунаците от 0.99 лв. са чудесни.
Взех 3, но със сигурност няма да ни стигнат. Първия почти го приключвам - за десерт.  Peace

За жалост при нас в 16-16,30 часа нямаше ни един!!:angry:

Сутринта трябва да се ходи. Каквото и да изкарат е в малки количества.
Тъй като ММ е ваканция, и бели яйца имам, и козунаци, и т. х-я Фамилия.
Тази сутрин, като е ходил, каза, че е имало 3 празни кашона от кроасани, само цената им стояла там - 0.09 лв. Явно снощи са ги пуснали.

Ако трябва аз да пазарувам, след работа нищо не е останало.

# 671
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Абе, златни са ни мъжете, летят до КФ, когато ги пратим, набавят необходимата промо продукция. Joy

# 672
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 898
Да, доволна съм и аз от ММ, че не съм много по пазаруването. Yum

# 673
  • Мнения: 30 055
Опитах от козунака с локум и стафиди от 1,99 лв. Много ми хареса.  Peace

# 674
  • Мнения: 69 278
Абе, златни са ни мъжете, летят до КФ, когато ги пратим, набавят необходимата промо продукция. Joy

Абе и моят летя сега до Л...ама бели яйчица йок. Та зависи кога ще ги изстреляш. Вечер е кауза пердута...

Общи условия

Активация на акаунт