до тези които са раждали вСв.Софиа (бившата Тина Киркова)

  • 5 506
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 69
И двете си деца родих в 1-АГ. Според мен не ти е нужна уговорка- тогава защо си плащаш осигуровките? ВИП-ът е по-желание, но ако си оперирана времето и "болежките" минават по-бързо в общите стаи. Наблюдението по време на бремеността е по-важно... раждането става с положителна нагласа и мобилизация на собствените сили. Успех!

# 16
  • Мнения: 4 371
Д-р Маленов, най-добрия доктор и човек на земята за мен Heart Eyes
Значи при него раждахме аз, двете ми сестри, кумата ми, която също пише във форума и няколко приятелки на едната ми сестра. Една лоша дума не съм чула за този човек.

# 17
  • Мнения: 10 629
Горещо ти препоръчвам д-р Янкова, млада, мила, любезна, отзивчива и много опитна лекарка.
Съгласна съм с всичко - освен, че е много опитна. Не може обаче да се разчита на нея, защото излиза в отпуск 4-5 пъти годишно- все пак баща й е шеф на болницата. И аз като други мами имах щастието тя да отсъства на термина ми, а си бях платила. Препоръчвам ти Григорова-шеф на родилното, Колева-шеф на Патологията, Генов-шеф на Инвитро. Аз родих при Григорова, но съм с прекрасни впечатления от Генов, който оперира момичето на съседното легло-идваше всеки ден и ни преглеждаше всички, обясняваше ни и се държеше супер, въпреки че не му бяхме пациентки.

# 18
  • Мнения: 750
Д-р Колева - вече са ти я препоръчали. Раждах при нея и ще съм й благодарня цял живот.

# 19
  • Мнения: 8 463
Не раждай при д-р Ковачева - ужасно меркантилна е...


Горещо ти препоръчвам д-р Янкова, млада, мила, любезна, отзивчива и много опитна лекарка.


Ковачева меркантилна?За един и същи човек ли говорим?Срещу абонамента,който платих там ме е гледала безброй много пъти и бяхме както тя каза в денонощна връзка заради рисковата ми бременност.Ако беше меркантилна така ли щеше да постъпи или да ме привиква в частния си кабинет?Ковачева е страшно отговорна и компетентна и ако трябва да избирам между нея и Янкова никога не бих се колебала да я избера.Най-малкото защото Янкова е твърде млада и няма опит все още.Тя според мен няма 30 години,за какъв опит говорим тогава?С ДВЕ РЪЦЕ СЪМ ЗА РЕНИ КОВАЧЕВА!  bouquetИ това е първото отрицателно мнение,което чета за нея изобщо. #Crazy


Последна редакция: чт, 25 май 2006, 19:25 от Емия

# 20
  • Мнения: 10 629
Да, Янкова е точно на 30г.

# 21
  • Мнения: 14 654
досега никой не е препоръчал д-р савова . не ме е оперирала тя,но когато беше на смяна в патологията ми направи страхотно впечатление.

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Не раждай при д-р Ковачева - ужасно меркантилна е...


С ДВЕ РЪЦЕ СЪМ ЗА РЕНИ КОВАЧЕВА!  bouquetИ това е първото отрицателно мнение,което чета за нея изобщо. #Crazy






И аз съм за Рени Ковачева!

# 23
  • Мнения: 113
Родих при д-р Виктория Благоева, но тя не е на щат там, а е външен партньор. Иначе според мен най-добрият специалист специално за секцио там е шефката на Родилно - д-р Валя Григорова (все пак прави поне 5-6 секции на ден). С две ръце съм и за Рени Ковачева - опитна, мила, отговорна.

# 24
  • София
  • Мнения: 268
Търся телефона на д-р Валентина Григорова, раждах преди седем години при нея секцио и искам пак нея да избера.

# 25
  • Мнения: 35 982
д-р Колева

# 26
  • Мнения: 404
Търся телефона на д-р Валентина Григорова, раждах преди седем години при нея секцио и искам пак нея да избера.

д-р Валентина Григорова - 0887 833 548

# 27
  • Мнения: 5 103
Родих секцио по желание при д-р Тодоров, като цяло съм доволна само от доктора и анестезиолога, като изключим мизерията, цяла нощ в интензивното се борих с една хлебарка, при положение, че бях дала куп пари едната сестра ми каза ще траеш/изгоних я де/яденето е ужасно и миризмата от него ако живот и здраве имам второ дете ще раждам само в частна клиника

# 28
  • София
  • Мнения: 268
Преди седем години хлебарките бяха много, не една...Още ли е такава мизерия?! И аз съм запомнила смрадта от помията Sick

# 29
  • Мнения: 510
Аз съм доволна като цяла и ако имам второ пак бих родила там. Персоналът е отзивчив с някои малки изключения разбира се. Не съм била във ВИП стая, но и обикновените са ремонтирани и доста прилични и компанията беше страхотна. Единственото неудобство при мен беше,че нямаше свободни стаи и два дни ни държаха в стая срещу родилния блок и първо, че чуваш как викат родилките, второ че стаята беше много малка и бебоците не можеха да стоят при нас.

Общи условия

Активация на акаунт