Ти разкажи, Черно море - тема 1

  • 74 140
  • 432
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 16 079
wavey
е те образа на Назарката са го създали за да дразни Mr. Green
ама и тя ще си намери майстора де  Peace
направо му се чудя на единия от братята кво й харесва newsm78
а в Мерджан има повече здрав разум Wink

и аз Ейшан съм я гледала в Мелодията
там сякаш образа й беше по-интересен и динамичен
тук е една вяла, заспала, направо ме изумява Whistling

интересно ми е как ще  развият и историята с Беррак....и дали ще я оставят по-дълго в сериала  Thinking
отрязания пръст на майка й ..... ми дойде в повече Sad Stop

а актрисата много ми харесва.... Peace

 Wink




 Heart Eyes Heart Eyes









Hugспоред мен Беррак ще я оставят до край, включена е в състава, а не е гост актьор като комисаря и психиатъра  Thinking

# 196
  • Мнения: 18 688
Скрит текст:
wavey
е те образа на Назарката са го създали за да дразни Mr. Green
ама и тя ще си намери майстора де  Peace
направо му се чудя на единия от братята кво й харесва newsm78
а в Мерджан има повече здрав разум Wink

и аз Ейшан съм я гледала в Мелодията
там сякаш образа й беше по-интересен и динамичен
тук е една вяла, заспала, направо ме изумява Whistling

интересно ми е как ще  развият и историята с Беррак....и дали ще я оставят по-дълго в сериала  Thinking
отрязания пръст на майка й ..... ми дойде в повече Sad Stop

а актрисата много ми харесва.... Peace

 Wink




 Heart Eyes Heart Eyes







 Hugспоред мен Беррак ще я оставят до край, включена е в състава, а не е гост актьор като комисаря и психиатъра  Thinking

може Peace...даже я виждам да се залюби с другия брат Фатих Wink

# 197
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Комисарят е гост актъор?... newsm78 Не знаех... Rolling Eyes В него ми беше надеждата да разкрие повечето гадории на Ведат… ooooh!
Покрай Беррак има още много тайни за разкриване…Защо баща й е стрелял по майка й?!... Майката знае за тайната на Ейшан, доколкото разбрах от последната серия… Thinking
И тази актриса съм я гледала в „ Карагюл“…Това момиче излъчва спокойствие и е много миловидно…Дано да я развият като положителен образ… Peace


# 198
  • Мнения: 18 688
Комисарят е гост актъор?... newsm78 Не знаех... Rolling Eyes В него ми беше надеждата да разкрие повечето гадории на Ведат… ooooh!
Покрай Беррак има още много тайни за разкриване…Защо баща й е стрелял по майка й?!... Майката знае за тайната на Ейшан, доколкото разбрах от последната серия… Thinking
И тази актриса съм я гледала в „ Карагюл“…Това момиче излъчва спокойствие и е много миловидно…Дано да я развият като положителен образ… Peace



Peace
и аз там съм я гледала малко...
а и си приличат двете с Нефес, като натюрел, според мен е търсен ефект

лека вечер Hug

# 199
  • Мнения: 16 079
Комисарят е гост актъор?... newsm78 Не знаех... Rolling Eyes В него ми беше надеждата да разкрие повечето гадории на Ведат… ooooh!
Покрай Беррак има още много тайни за разкриване…Защо баща й е стрелял по майка й?!... Майката знае за тайната на Ейшан, доколкото разбрах от последната серия… Thinking
И тази актриса съм я гледала в „ Карагюл“…Това момиче излъчва спокойствие и е много миловидно…Дано да я развият като положителен образ… Peace



Peace
и аз там съм я гледала малко...
а и си приличат двете с Нефес, като натюрел, според мен е търсен ефект

лека вечер Hug


Лека вечер  Hug


Илденце, да но не се знае за колко епизода, може и към края да го изкарат

# 200
  • Мнения: 5 483
От фейсбука:ТИ РАЗКАЖИ ЧЕРНО МОРЕ прави финал, втори сезон няма да има. Осман Синав категорично е отказал на ATV. Инфото официално е потвърдено. Очаквамсе сериала да има не повече от 26 епизода.   до
 MELEK TEAM-ТУРСКИ СЕРИАЛИ

# 201
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте момичета 🤗
tigasa1, благодаря за инфото Hug
Това, че няма да има 2-ри сезон съм го срещала и преди, но не помня къде, някоя от сценаристките беше казала, че няма да има 2-ри сезон, ами ще завършат с 1-ви  Peace . Аз лично нямам претенции дали даден сериал ще е с един или с два сезона, стига да е с добър сценарий и актьори, а тук и 2-те неща са налице 😍 очаквам хубав и щастлив финал за НефТах и може би психиатрия за Ведат и компания 🤣
Желая ви спокойна вечер 🤗

# 202
  • Мнения: 5 483
ТРЧМ/ еп.15 озет

Тахир решава да се ожени за Нефес заради Ийит и стрелата е изстреляна от лъка. Той ще заглуши всички гласове, които ще бъдат против и целта ще бъде достигната. Дори и този глас да е на Нефес. Това, което беше казано в планината: "Ти ще се ожениш за остъците на Ведат", много го ядосва. Той не слуша нищо казано от Нефес, разказва на всички за намерението си да се ожени за нея и това издига планини между семейството му и Нефес. За Нефес, тази женитба е като остър нож. Ако се ожени, то тя ще гори, ако не се ожени, отново ще гори. Докато тя се бори с противоречията вътре в себе си, най- голямата болка в своя живот, която е скривала от всички, я настига в съня. Научавайки, че Нефес ще се омъжва, Ведат полудява от гняв. За да попречи на този брак, той пуска в действие готовия си план. Когато Тахир се опитва да попречи на Ведат, той се сблъсква с една тайна от миналото на Ведат, която става причина, той да му помилва живота. Ще успеят ли Тахир и Нефес да се оженят?! / melek team

# 203
  • Враца
  • Мнения: 791
Добро утро момичета Hug
Снощния епизод направо ме остави без думии 😱😱
Доста неща се разкриха, а играта на всички беше уникална 👏👏
Най-после видяхме защо Тахир помилва Ведат, когато го беше хванал на кораба, защото иска да върне дъщеричката на Нефес, която този лудия е крил от нея, казвайки, че е мъртва за да може един ден когато го обикне да я върне на Нефес като подарък 😖😖
Тахир ме изумява все повече 😍 дори след тежките думи които Нефес му каза (че не е мъж, който може да се ожени за "остатъците" на Ведат) застана пред всички, дори пред самата нея, за да може да се оженят и накрая успяха, вече са женени, а битката пред тях ще е още по-жестока, защото вече не само Йит, ами  и Джейлян трябва да намерят, а къде се намира тя знае само психото Ведат ✌
И отново Асие рейс и комапния внесоха хумор в епизодаа 🤣🤣 обичам я тази жена 🤣🤣🤣
Ако 15-ти епизод е бил интересен, то 16 не знам какъв ще е .. в него Тахир сигурно ще каже на Нефес, че е знаел за 2-рото и раждане преди брака и че дъщеря й е жива и трябва да я намерят ✌
Момичета споделете и вие вашите коментари относно епизода, интересни са  ми и вашите мнения Hug
Желая ви приятен и слънчев ден 🌺🌺🤗

Последна редакция: чт, 03 май 2018, 10:43 от Иглика :)

# 204
  • Мнения: 5 483
Нефес до тук не е споменавала, че има още една бременност и раждане от Ведат. Да не би да блъфира Ведат. Ако тя е казала в снощната серия...

# 205
  • Враца
  • Мнения: 791
Нефес до тук не е споменавала, че има още една бременност и раждане от Ведат. Да не би да блъфира Ведат. Ако тя е казала в снощната серия...
Снощи в кошмара й показаха цялата история, оказа се че Нефес е родила момиченце в стаята за наказание, не Йит , след като роди бебето не дишаше и Ведат го отнесе в болница, след това показаха, че се връща при Нефес и казва, че е починало бебето при което и донася Йит Peace
Точно тази история разказа Ведат на Тахир, за да си спаси живота на кораба, а Нефес го разказа на Тахир след сватбата, защото отиде в неговата стая, заспа и започна да сънува същия кошмар с раждането, при което Тахир си спомни разговора с психопата Peace

# 206
  • Мнения: 3 472
Здравейте, момичета и от мен!  Hug
Отново на ниво - със сценарий, диалози, музика, игра на всички... Страхотни са наистина!!! Peace
Права е Иглика, няма блъф за дъщеричката на Нефес, защото Ведат я назова и по име, и освен това - Тахир видя и снимките на момиченцето, което Ведат е скрил някъде (в мобилния му телефон има снимки  на дъщеричката на Нефес).

# 207
  • Враца
  • Мнения: 791
Дъщеричката на Нефес се казва Джейлян, Ведат я е дал на майката на Беррак, я тя я мисли за сестра, но всъщност не е, затова когато направиха клопката на пристанището, когато Беррак извика сестра си Тахир замръзна Peace
Не знам какво са ни подготвили, но за мен лично мога да кажа че съм запленена от сериала, музиката и актьорите 😍😍😍

# 208
  • Мнения: 5 483


Zina Kabaalieva -Толкова години си се противопоставяла/опълчавала в тъмницата/затвора на Ведат,сега и тук така ще правиш! " не,не мога" ако казваш,значи съм се влюбил в грешната жена.
-Върви намери правилната тогава!
-Крива,права,взех те аз веднъж, няма какво да се прави вече.
-Уууу
-Добре дошла, Нефес Калели!
-Добре съм заварила.
-Това никога не го изкарвай от ума си-нейният собственик съм аз!
-Стига толкова си се мъчил, за да те убия Ведат !
-Моята смърт,за разлика от твоята любов, ще служи много повече на една по-голяма любов / melekteam

# 209
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Здравейте! Hug

Много силна серия... Peace харесва ми, че не стоят на едно място, а доста неща се разкриват. Въобще не съм предполагала, че Нефес има и друго дете...интересна хрумка на сценаристите... Thinking
Какви страдания е изтърпяла тази жена... просто ужас някакъв... ooooh!
Успяха да се оженят, все си мислех, че нещо ще им попречи... Сега вече започва голямата борба с всички и всичко... Актъорът, който играе Тахир е брилянтен...  Laughing Е, и любимката ми Асие...няма как да не я спомена... Grinning а Сание ханъм ми е много смешна с това цупене, като малко дете... Joy Joy Joy
И една разкошна песничка от серията... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт