Ти разкажи, Черно море - тема 1

  • 73 903
  • 432
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
По-добре да са по- малко епизоди , отколкото 50-60 и да разтягат локум. Не ми се иска да развалят толкова хубавия сериал, бях чела че режисьора ( не съм сигурна дали точно той) се беше заинатил и не иска 2ри сезон Simple Smile

# 226
  • Мнения: 16 079
По-добре да са по- малко епизоди , отколкото 50-60 и да разтягат локум. Не ми се иска да развалят толкова хубавия сериал, бях чела че режисьора ( не съм сигурна дали точно той) се беше заинатил и не иска 2ри сезон Simple Smile
Да, така е, но явно канала са постигнали своето, доколкото знам досега не са имали такъв рейтингов сериал  Rolling Eyes но както казах, не мисля че ще са много епизоди.... Сега видях снимки в инстаграм на Джейлян, естествено не и показват лицето(вчера също имаше снимка на момиченцето с Ирем, но лицето беше скрито) , действията се развиват бързо

# 227
  • Мнения: 5 451
https://www.vbox7.com/play:d2478cee68
Има превод на15 серия.

# 228
# 229
  • Мнения: X
Здравейте момичета !
 Най-после изгледах преведен 15 епизод, е беше уникален епизод. Нефес и Тахир са просто прекрасни. Честно казано отдавна не съм виждала толкова влюбена двойка.
 Майката много ме дразни. В един епизод Тахир и каза , че е майка само за собствените си деца, е прав се оказа човека.
Хареса ми и Мустафа, постъпи правилно, момента с прегръдката с Нефес, беше много добре измислен, сладко се получи.
Асие е уникална от всякъде Grinning как му взе картата на Мустафа ( някой път ще го пробвам това с мъжо , да видим ще се върже ли да ми даде неговата Grinning ) обаче на този момент се смях с глас Grinning. Добре че е тя , прави всичко толкова забавно.
Фатих май наистина харесва Беррак , момента при престрелката, как я накара да се скрие ( или си въобразявам, виждам любов навсякъде Grinning такава съм и в живота)
Обаче другия близнак Grinning ме уби като каза , че ще се жени за Назар, е ако това наистина се случи , моята реакция ще е като на Мустафа Grinning , на Асието също ще е такава.
Ведат е най-лудия психопат които някога съм гледала, надявам се да не съществуват толкова маниакални хора като него в реалния живот!
Аз влязох малко в размисли и страсти, ще извинявате Grinning но трябва да си "излея" душичката Yellow Heart

# 230
  • Мнения: 5 451

MELEK TEAM-ТУРСКИ СЕРИАЛИ.Казах ти, че ще съжаляваш, че се оженихме
- съжаление?
- Господине, Мержан не умря.
- Аллах да я накаже
- Ако това момиче умре, как ще платиш за него пред Аллах
- Нефес, която не сме избрали, защо чака на вратата Тахир? Тахир, който е в Черно море, повече от себе си, ще спаси нея !
- Ще изгорим във всяка ситуация
Казах ти, нека да изгорим заедно
- Но защо не ни позволяваш да бъдем приятели?
- Защото не е достатъчно
Ако се случи нещо с дъщеря ми, аз се заклех, че ще те убия

# 231
# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета!
Отдавна ви чета, но все не събирах смелост да пиша. Вече няма да е така, защото станах фен на този сериал. Направо ми избледняха другите два сериала, които следя Черно бяла любов и Истанбулска невеста.
Всичко е толкова добре направено, казано и изиграно. Нямам думи.
Дано не развалят всичко, както често става в турските сериали.
Но Осман Синав си знае работата!!!
Тахир и Нефес - приказна двойка, въпреки до болка истинските, житейски проблеми, които трябва да решават. Любов, която няма нужда дори и от целувка, за да бъде доказана, защото жертвите, които правят един за друг говорят много повече.
Мустава и Асие - любов и смях, вярност и доверие...
И музиката - тази прекрасна музика, дори понякога напоняща на нашата ръченица. Страхотна е! Очаквам с нетърпение превода на 16 еп.
Чакам нашите Черноморци!!!

# 233
  • Мнения: X
Здравейте хора! Радвам се че ставаме все повече и повече. Да питам не трябва ли да има нов фраг днес Sad  Направо ще умра от любопитство какво ще стане с нашите в новия епизод. Дано само Нефес не се обвинява заради Мерджан Sad

# 234
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте и от мен 🤗
Ели няма да има 2-ри фраг явно 😖, но нищо нали утре е Сряда 😃
Само да ви напомня да не забравите че утре започва в 21:00,  а не в 20:00 🤗
Желая ви спокойна вечер 🤗

# 235
  • Мнения: 5 451
Mariana Georgieva‎
до
 MELEK TEAM-ТУРСКИ СЕРИАЛИ

1 час ·

ТИ РАЗКАЖИ ЧЕРНО МОРЕ/озет към 17 еп.
Плачът на Мерджан, заставя дори и любовната песен на НефТах да замълчи. Ведат, като "приятел" подкрепя Джемил, който дори и няма представа, че именно Ведат едва не е убил дъщеря му. Сега, той ще ненавижда Тахир, който всъщност я спасява. За първи път, Тахир е подтиснат, но въпреки това, не показва това пред Нефес и става нейното лекарство. Тахир, заставящ да замълчи целия Карадениз, не може единствено да застави да замълчи гласа на съвестта си. Ред е на Нефес да лекува Тахир със своята любов и да стане неговата надежда. Даже въпреки своята вътрешна борба между съвестта и любовта, Тахир ще се бори, за събирането на Нефес и нейната дъщеря. Но той няма представа, че Джемил е след него.
Кое ще победи? Ненавистта на Джемил или милосърдието на Тахир?/melekteam

# 236
  • Мнения: X
Здравейте, някой гледа ли онлайн ?

# 237
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте, някой гледа ли онлайн ?

Здравейте и от мен🤗
Ели аз гледах онлайн снощи, а и попринцип си гледам✌
Серията за пореден път ме остави без дъх 😍 нашите сладури бяха уникални, а Нефес лека полека започва да показва чувствата си по много невинен начин😍
Снощи Тахир направо ми скъса сърцето, първо като го видях как се измъчва милия от чувство за вина и след това и стрелбата, малко в повече ми дойде, но пък сцената с Джейлян беше страхотна😍 , но тя май е глуха .. вай-вероятно последствие от преждевременното раждане😖
Ели на теб какво ти е мнението за серийката 🤗

# 238
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Изгледах днес серията. Невероятна, спираща дъха, въздействаща много дълбоко.... Heart Eyes Heart Eyes

Да, дъщеричката не чува и не говори, милото... Confused
Моля се Мерджан да се оправи напълно, не само за да каже що за чудовище е Ведат, но и за самата нея. Заслужава да е щастлива.

Чакам с нетърпение фрага.

Момичета,  Hug

# 239
  • Мнения: 18 617
Привет на всички Hug Hug
аз гледах снощи малко, сега съм си я пуснала с руски суб.
голяма драма особено накрая с ранения Тахир..с появяването на Джейлян, която е глухо няма Sad  Sad



май и Мустафа получи инфаркт накрая, при новината за брат му, това от което най много се страхуваше ooooh!
чакат ни предполагам още много интересни събития и обрати...дано Мерджан се пооправи и проговори!! Whistling
и дано сериала запази същото темпо и качество!!!

тук пише за финал на сезона на 13 юни





Отдавна ви чета, но все не събирах смелост да пиша. Вече няма да е така, защото станах фен на този сериал. Направо ми избледняха другите два сериала, които следя Черно бяла любов и Истанбулска невеста.


и при мен е така със сериалите Wink Peace


Общи условия

Активация на акаунт