Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №56

  • 66 819
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 706
лиа, веднъж в един сервиз човека ми даде някакъв стар да ползвам докато ми оправи моя Blush
Няма страшно! Аз ще обясня, че е много спешно! Grinning

Трябва да гледам !!! Срещи отменям , гоня всички около мен, казала съм понеделник да не ме закачат.

Тоя хаштага малко ме натъжи. Защо Аслъ ще е в къщата, а Ферхат си е свалил пръстена ...

# 706
  • Мнения: 9 541
лиа, веднъж в един сервиз човека ми даде някакъв стар да ползвам докато ми оправи моя Blush
Няма страшно! Аз ще обясня, че е много спешно! Grinning

Трябва да гледам !!! Срещи отменям , гоня всички около мен, казала съм понеделник да не ме закачат.

Тоя хаштага малко ме натъжи. Защо Аслъ ще е в къщата, а Ферхат си е свалил пръстена ...

Joy Joy Joy Joy Joy, обясни, че е жизнено важно Laughing Пожелавам ти късмет! Flowers Four Leaf Clover
Хаштагът е само за началото Wink, в хода на серията нещата ще се променят за добро, аз поне съм оптимистка Peace

Който пие кафе следобед /аз Laughing/, буйрун:





Последна редакция: пн, 19 мар 2018, 15:50 от lia-martin

# 707
  • Мнения: 9 541
Ново от сета: кого ли дебне Ферхат, че да му скочи на врата? newsm78

# 708
# 709
  • Мнения: 1 572
Чудих се дали ще кажат на домашните, че е бременна. Какво мислите? /май ще ни трябва нова тема тази вечер/

# 710
  • Мнения: 9 388
В Туитър се шегуваха с този момент, че Фери пие кафе в стил "Имението Даунтън", за който знае за какво става въпрос. Популярен английски сериал. Само че с черни ръкавици нашият черен принц. Grinning



# 711
  • Мнения: 9 541
Дани Hug, де да можех и аз така да си пия кафето...в зеленото, маса с покривка, столчетата изнесени мммм Heart Eyes

Чудих се дали ще кажат на домашните, че е бременна. Какво мислите? /май ще ни трябва нова тема тази вечер/

О, никой нищо няма да каже, но някой ще чуе зад вратата, уж, случайно hahaha

Наде Hug, мерси за снимките Heart Eyes, дано преди серията стигнем до 50-та страница Praynig

.....и още кафе, че и торта Heart Eyes

# 712
  • Мнения: 9 541


 Joy Joy Joy Joy, да беше мислил по-рано, а сега ще съсипеш боксовата круша от гняв и напрежение Wink

# 713
  • Мнения: 4 706
Идвам да сложа снимка директно от лаптопето си! Проблема беше в кабела на зарядното(тъй като нямам батерия не работи без зарядно), смених го и съм на линия още в 5 часа  Naughty Peace  Party Stop Mr. Green Mr. Green hahaha




# 714
# 715
  • Мнения: 436
Най-накрая понеделник!!!🙋🙋🙋
Ще ви следя и аз...
Искам целувки,погледи,нещоооо,което да ме държи до понеделник

# 716
  • Мнения: 9 388
Морела, ура, радвам се за лаптопа ти! Grinning

Първата сцена от новия епизод:
https://www.facebook.com/kanald/videos/1801704373185334/

Аслъ: За пръв път мислим еднакво с теб.

Ферхат: Случи се веднъж и преди.

Аслъ: Така ли? Кога?

Ферхат: Това вече няма значение.

Аслъ: Вярно, няма!

# 717
  • Мнения: 1 069
Ох, още от сега се вълнувам! Очаквам много емоционална серия и наситена с много събития, дано отговори на очакванията!

Надявам Ферхат да и каже думите, които иска да чуе! Дано моментът на осъзнаване да не изисква твърде много време, защото искам отговорите още в този епизод  Blush Blush Blush

Виждам, че започва трагично.... дали пък няма да завърши добре?

# 718
  • Мнения: 436
Еднакво мислиха когато си казаха,че се обичат😥😥😥

# 719
  • Мнения: 4 706
Боже ще умра... как така е съгласна Cry аз не съм, не давам развод

Общи условия

Активация на акаунт