Колко време преди термина приготвихте багажа за болницата?

  • 4 752
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 137
И аз в началото на 9 месец.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 530
Около средата на осмия, та даже си бях приготвила и дрехите за изписване.

# 17
  • Мнения: 5 370
Маманче, да не те плаша, ама когато бях точно с твоите седмици-ми се плиснаха водите и айдееее-край.
Та-бях си приготвила по списък нещата някъде две седмици преди случката да се случи, когато изненадата ме изненада, само ги намуших в сакчето.

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Като влезнах в 9ти месец, го стегнах Simple Smile
Но споко, и да забравиш нещо, ще ти го донесат близките. Най-важни са документите за приемане в болницата.
Иначе, според мен, няма смисъл да влачиш с теб и памперси, и кърпички, като в последствие могат да ти ги донесат.
При мен така беше Peace

# 19
  • Мнения: 5 103
Предишният ден, но аз бях планово секцио Whistling

# 20
  • Мнения: 83
В началото на 9-ти мисец

# 21
  • Мнения: 1 489
В началото на 9-тия месец, но въпреки това бях забравила някои неща. Laughing
И аз,но после каквото се сетих се обаждах на мъжа ми да донесе.

# 22
  • Мнения: 2 849
В началото на 9 месец ,всичко необходимо за мен ,по-късно ми донесоха още багаж след раждането . WinkПри първо раждане има достатъчно време да си приготвиш на момента нещата и да тръгнеш за болницата ,но повечето от мерак бързат . Wink

# 23
  • Мнения: 4 668
Около средата на осмия, та даже си бях приготвила и дрехите за изписване.
Същата бях и аз !  Laughing Нищо не бях забравила , ама аз по принцип съм много организирана ... което побърква мъжът ми !

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
В края на 8я беше наполовина готов и така го взех,защото родих в началото на деветия.Татито ми носи допълнително липсващото.

# 25
  • Мнения: 356
         Предния ден и то защото влязох в болницата планово  близо месец преди термина, а родих 5 дни, след като влязох в болницата. Hug

# 26
  • Мнения: 1 840
В началото на деветия месец. Не оставяй за последния момент, защото нещата може да се развият много бързо, примерно да ти изтекат водите, и в този момент няма да имаш възможност да мислиш какво точно ти трябва и все ще забравиш нещо.

# 27
  • Мнения: 7 186
Предишният ден, но аз бях планово секцио Whistling

И аз така.

# 28
  • Мнения: 670
В началото на деветия. Някои неща оставих за накрая, като  Notebook-a, зарядните за GSM-a и фотоапарата.

# 29
  • Мнения: 1 425
Около месец преди термина с първото ми дете си бях набавила повечето неща, които ще ми трябват. Но чантата я приготвих когато ми изтекоха водите, защото Вики тръгна една седмица преди термина.

Общи условия

Активация на акаунт