Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 6

  • 104 315
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ние използваме кутия за ключове. Закачена е до вратата, на нивото на очите. И обикновени закачалки вършат работа, ако ключовете могат да се нанизват там. Много по-удобно е от ровене в купа или кутия, каквито също сме ползвали.

# 676
  • Мнения: X
Ние използваме кутия за ключове.
Скрит текст:
Закачена е до вратата, на нивото на очите. И обикновени закачалки вършат работа, ако ключовете могат да се нанизват там. Много по-удобно е от ровене в купа или кутия, каквито също сме ползвали.
И аз ги заглеждам от известно време...има и къде да я окача, ще взема да купя една.

# 677
  • София
  • Мнения: 973
Малко по назад в темата за първи път видях от тези органайзери за обувки. Много благодаря. Искам да споделя, че като ги потърсих в Али ги намерих на цена между 1 и 2 долара, а за повече бройки имаше и по -големи отстъпки.

# 678
  • Мнения: 10 263
И аз ги намерих там, но нещо скъпо ми излиза по 2$ за чифт обувки. Отстъпки за количества не видях. Първо мислех да взема 6, обаче като преброих за колко чифта обувки ще ми стигнат, до никъде. На мен ми трябват едно 20 бройки на първо време, ще ми коства към 40$.

# 679
  • Русе
  • Мнения: 3 711
На Джъмбо са около 2 лв, отдавна ги купувах и забравих вече.
https://exo.bg/praktichen-organayzer-za-chift-obuvki - на тези повече прилича. Последният път нямаше в нашето, имаше само прозрачните кутии за обувки за около 5 лв.

# 680
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Случайно попаднах на тези идеи... може на някой да му харесат... икономичен вариант на органайзери за обувки...

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

# 681
  • Мнения: 3 819
Има ли смисъл да си взема такава джаджа за ризи и тениски?
Скрит текст:
Оказва се, че ако искам да си взема леглото, което съм харесала, гардеробите трябва да са по-плитки.
Ако гардеробите не са плитки, то трабва да направя компромис с леглото.
Старият гардероб е вече разглобен и всички дрехи са в чували.
Смятам да изхвърля повечето и да се спра с това безумно трупане на дрехи.

# 682
  • Мнения: 68 647
Това не е за плитки гардероби. Според мен е безсмислено това...нещо.
20 см няма ли ...за 60 см гардероб дълбок?

# 683
  • Мнения: 10 263
Абе аз взех 2-3 такива, но като ги накаканижа една под друга и става много дълго на долу, а под дрехите имам други неща и ми опира в тях. Зависи от конкретния случай..

# 684
  • Мнения: 3 819
Това не е за плитки гардероби. Според мен е безсмислено това...нещо.
20 см няма ли ...за 60 см гардероб дълбок?
Какво да ти кажа, бясна съм вече  hahaha
Леглото е 240см. дължина и заради това няма местенце за гардероба.
Щото тоя апартамент явно е за някакви миньони - и плота в кухнята ми е по-нисък от стандартните и изобщоооо  smile3511
Няма да го взимам това тогава.
И легло няма да взимам! Слагам матрака на земята, оставям дрехите в чувалите и това е! Като не мога да си угодя на вкуса, нищо няма да правя и това е!
Ще чакам голямата къща, която ММ ми обеща като се женихме Joy

# 685
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Тоя апартамент само една спалня ли има?

# 686
  • Мнения: 68 647
Много дълго тва легло ...може гардероба да е 40 санта и без врати.
Я закачи на един прът/на моп дръжката да кажем/ закачалки с дрехи и измери колко дълбочина си трябва.

Или гардероб на две нива....долу чекмеджета плитки. Горе по-дълбоко да лост....но то пък пак ще е тясно за минаване май.

Леглото не може ли да е 2 м ?

# 687
  • Мнения: 3 819
Тоя апартамент само една спалня ли има?
Да, в България все още се срещат такива. Whistling

Тете, може да е 2м. и в крайна сметка ще е някое по-малко явно.
Ама си ме е яд, че няма да е това, което искам.
То гардеробите ще са с плъзгащи врати при всяко положение, ама чак без врати няма как да се навия да е.
И искам два отделни гардероба на всичкото отгоре. Всеки да си знае неговия и да си го подрежда, както си иска и ако иска.
А не аз да отварям общия гардероб и отгоре ми да падат тениски, щото на мъжката половинка уж му е по-лесно да си намира нещата в безпорядъка.

Всъщност искам къща с гардеробна, ама няма ...  Laughing

Последна редакция: чт, 27 сеп 2018, 19:35 от My All

# 688
  • Мнения: 68 647
А няма ли място ДО леглото...от двете му страни? Там до главите да се позиционират два отделни гардероба?

В краен случай плитък и с изтеглящ се напред механизъм...закачалките ще са с лице към теб.

То зависи кое ти е по-мило...дъъългооото легло или дълбок/нормален гардероб.

Леглото кое е...някое специално ще да е?

# 689
  • Мнения: 10 263
Ех, тия гардероби като почнат да ги снимат празни....Аз такова имАне имам, че ми трябват поне 4-5 такива като на снимката. Точно ей този рафт под закачалките, ще ти пречи ако накачулиш дрехи по ония комбинираните закачалки които показа по-напред. Аз на мъжо тениските се пробвах да накача една под друга и последната опира в ей това нещо под закачалката (ако ме разбираш какво се мъча да обесня).

Общи условия

Активация на акаунт