Парфюмни размисли и страсти - 216

  • 146 521
  • 749
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 228
Здравейте, познанията ви за парфюми далеч надминават моите, затова искам съвет от вас. Трябва да избера парфюм за жена (39год), какво бихте ми препоръчали? Знам че трудно се избират парфюми за друг, затова искам да е нещо по универсално, нещо което е по масово и се харесва от доста хора. Благодаря ви предварително.

# 406
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Мда,много е трудно така като не познаваш парфюмните предпочитания на дамата да препоръчваш аромати,не си споменала и бюджет.И все пак предложението ми е Мон Герлен,около мен няма човек,който да не е пленен от него.Purple HeartTwo Hearts

# 407
  • Мнения: 228
Благодаря ти Bright Cristal . Относно цената, жената ми е роднина. Цифра не съм определила, отворена съм за идеи. /i]

# 408
  • София
  • Мнения: 13 791
Дай насоки за вкуса й, начина й на живот и каквото се сетиш, че може да подскаже какво би харесала. Стилът й на обличане какъв е?

# 409
  • Мнения: 228
За стила на обличане, може би предимно спортно. Точно това е, че и аз не я познавам много добре, тя е роднина на мъжа ми, но той каза че на парфюм би се зарадвала.

# 410
  • Мнения: 721
Здравейте, познанията ви за парфюми далеч надминават моите, затова искам съвет от вас. Трябва да избера парфюм за жена (39год), какво бихте ми препоръчали? Знам че трудно се избират парфюми за друг, затова искам да е нещо по универсално, нещо което е по масово и се харесва от доста хора. Благодаря ви предварително.

Предложение от мен, Prada (amber) на  Prada ,  много е изискан, мек и присъствен. Леко дървесен, леко сладък с тамянов подтон. В нейният случай би бил парфюм за специални случаи, защото не е спортно-ежедневен.

# 411
  • Мнения: 31 427
Най- подаряваният парфюм на всички времена сигурно. Лесен, евтин, винаги одобряван и носи много радост на хората Eclat d’Arpège Lanvin.

# 412
  • София
  • Мнения: 2 512
Най- подаряваният парфюм на всички времена сигурно. Лесен, евтин, винаги одобряван и носи много радост на хората Eclat d’Arpège Lanvin.
+ 1  Peace

# 413
  • Мнения: 393
Е, аз не го харесвам този Арпеж, въобще, нито ми е лек, нито лесен, душата ми вади и стомаха преобръща!

# 414
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 234
Ако обича парфюми (щом твоят мъж се е сетил), най-вероятно няма да се зарадва на масово харесван. Така си мисля.
На мен ми подариха веднъж така, направо ми стана жал за хвърлените от хората пари.

# 415
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
Иначе е мил жест да подариш парфюм, но вероятността да не допадне на човека, на когото подаряваме е по-голяма от 90%. Каквото и да предлагаме, няма как да разгадаем какво би харесала жената, аз например също не знам какви парфюми харесват роднините на мъжа ми. И в това няма нищо лошо или странно. Според мен най-добре е да се подари ваучер от парфюмерия и кой каквото си пожелае - това да си вземе. Hug

# 416
  • София
  • Мнения: 6 502
Аурата и аз си мислех, че ще ми хареса, но... Не бих го определила като странен даже - ужасно недоразумение е за мен.
Сега съм припаднала по Жур Гардения.
Би ли споделила с какво е по-различна Гарденията от Жур и Жур Абсолю?
За мен са доста различни Гарденията и Жур, Жур Абсолю не познавам обстойно. Жур е много слънчев, жизнерадостен цитрус, докато Гарденията е студен и белоцветен. Аз и двата ги харесвам де, но аз много обичам бели цветя. Гарденията доколкото съм забелязала най- малко се харесва от триото.

# 417
  • Мнения: 31 427
Да, за мен е направо страшен парфюм. Харесвам и нося Жур, но Гарденията ме поваля.

# 418
  • София
  • Мнения: 13 791
За стила на обличане, може би предимно спортно. Точно това е, че и аз не я познавам много добре, тя е роднина на мъжа ми, но той каза че на парфюм би се зарадвала.

Ако под спортно визираш типичния спортен тип - дънки, кецове/маратонки, тениска, раница, активен начин на живот и т.н., може да се зарадва на разработените с идеята да са точно спортни аромати парфюми:
Burberry Sport for Women
Touch of Pink, Lacoste
Eau de Lacoste L.12.12 - линията от 4 аромата
Polo Sport Women, Ralph Lauren
Sport, Jil Sander
Burberry Sport Ice
Michael Kors, Sporty Citrus

Ако дамата е спортно-елегантна, възможно е да й допадне всеки един по-популярен парфюм. Или т.нар. политкоректни аромати.

Ако е любителка на ароматите, ледът става тънък. Simple Smile

# 419
  • Мнения: 36 205
"спортните дрехи" не означават харесване на свежи и спортни парфюми
хората масово носят дънки и маратонки - това е ежедневно облекло, не спортно в смисъл на свързано със спорт
тези дни съм извадила хипнотичната отрова и целувката на дракона - също нося основно дънки и маратонки, тези двата са ми идеални за времето вън, а лилавият ланвин ми предизвиква спазми в стомаха

Каквото и да предлагаме, няма как да разгадаем какво би харесала жената, аз например също не знам какви парфюми харесват роднините на мъжа ми.

единственият човек, извън вас в темата, за който знам какво харесва, е моя близка приятелка, която е душала моите парфюми и от време на време отнася по някой - за нито един не ме е заболяло сърцето Smile  Smile  Smile

Цитат
Според мен най-добре е да се подари ваучер от парфюмерия и кой каквото си пожелае - това да си вземе. Hug

+1

Общи условия

Активация на акаунт