Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 367

  • 69 241
  • 742
  •   1
Отговори
# 195
# 196
  • Мнения: 2 293
Момичета лека и спокойна нощ.



                               А утре е нов ден...

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 34 038



https://www.youtube.com/watch?v=yVK12Pn7Zuw

Момичета, репортаж за Енгин в магазинното предаване  Duymayan kalmasın, по Стар тв - 14 март 2018. Превод и субтитри -    Light /Свети/, mariana51.

# 198
  • Мнения: 2 293
Добро утро момичета.
Нека денят ни е пълен с усмивки, настроение и положителни емоции.
Марианка, Свети, благодаря момичета  smile3525 smile3525 smile3525.
Нека имаме още много новини и снимки.

А днес е четвъртък.

Ще бъдем с Керим и Фатмагюл



и Даахан и Селви.



И слагам сутрешното кафе. Да ви е сладко.


                                        Хубав ден на всички.  Hug Hug Hug

# 199
  • Мнения: 23 201


Момичета   Two Hearts добро утро !
Хубав и успешен ден!
А ще е такъв благодарение на приятната изненада от Свети  Two Hearts и Мариянка  Two Hearts
Момичета - сърдечни благодарности за видеото!
Сега да пием по кафе и към задачите за днес.
 

# 200
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



“Нищо не ни прави по- привлекателни, както доброто настроение.”
Ефим Шпигел



https://www.youtube.com/watch?v=yVK12Pn7Zuw

Момичета, репортаж за Енгин в магазинното предаване  Duymayan kalmasın, по Стар тв - 14 март 2018. Превод и субтитри -    Light /Свети/, mariana51.

Благодаря ви момичета. smile3525 smile3525

Най-важното, че още няма работа. Thinking newsm78

Момичета,  Hug

Лек и приятен ден.

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 34 038


Здравейте Енгинки.
Да посрешнем денят с усмивката на Енгин.
Успешен да е.

# 202
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичета! Hug Hug Hug
Марианка Hug за интервюто за магазинното предаване  Duymayan kalmasın, по Стар тв - 14 март 2018. на Свети Hug за превода!
Разбрахме , че Енгин няма още нов проект .И тук отново  коментираха отношенията на Енгин и Джансу
като, че ли личният живот на двамата е по важен от работата им. Как може водещата да каже за Енгин, че е ,,асоциален.''Възмутена съм от определението и а уж харесва Енгин. Тя се извини в ефира на Енгин за това определение, но това не е  достатъчно.

Излязла е нова снимка от филма!




Денят на КВФ и,,До живот''





Лек ден!

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 34 038






Заглавия в пресата - всеки извадил по нещо от пресконференцията.



http://www.milliyet.com.tr/o-dedikodu-nereden-cikti--magazin-2627884/

Откъде дойдоха тези клюки?
Чаган Ърмак и актьорите от филма "Поверявам ти децата" - Енгин Акюрек, Хилал Алтънбилек, Шериф Сезер и Осман Алкаш се събраха. Енгин Акюрек на въпроса "Има ли полза от красотата?" даде следния отговор: "Същността на красотата е, да бъдеш в хармония със себе си. В актьорството си има предимство, но макар и на пръв поглед работата ви да изглежда видима, това е работата на чувствата и действието." Клюките за любов с Джансу Дере, той опроверга с думите: "Не знам откъде се появи това, но няма нищо подобно."




Не се притеснявам за касовите приходи

Режисьорът на филма "Поверявам ти децата" Чаан Ърмак: Въвличането на турските филми в касова война, няма да донесе нищо добро за турското кино. Очакванията ми са, не броя на зрителите, а сърцето ми."

Преди ден се проведе пресконференция за филма на Чаан Ърмак "Поверявам ти децата", главната роля в който изпълнява Енгин Акюрек. Тя се състоя в хотел "Опера". На въпроси на журналистите, заедно с Чаан Ърмак отговаряха: Енгин Акюрек, Хилал Алтънбилек, Шериф Сезер и Осман Алкаш. Ърмак призна, че не изпитва никакво безпокойство от касовите приходи.
"Докоснахме толкова много хора в този филм. Въвличането на филмите в касова война, няма да донесе нищо добро на турското кино. Всеки път съм така. Моите очаквания не са броят на зрителите, а сърцето ми. Въвличането на филмите в касова война, няма да донесе нищо добро за турското кино. Очакванията ми са, не броя на зрителите, а сърцето ми."
Ърмак каза, че понякога актьорите играят срещу мистични сили, които те никога не са виждали. "Когато казваме "Поверявам ти децата", значи, искам да се доверя на зрителя. За мен този филм е станал различен, като рулетка. Имаше трудни, но прекрасни моменти и вълшебна атмосфера."

И т.н.



Нали си купува вестници и чете. Пресата днес е много активна.
Как ли се почесва по брадата на повечето глупости.

И една новина дали е вярна...:
Журналистът Cengiz Semercioğlu/Дженгиз Семерджиолу, ще се срещне днес в 14,30 с Енгин.
Или, вече трябва да са се срещнали. По турско часово време - време е.
Скрит текст:
Cengiz Semercioğlu bugün Engin Akyürek'le saat 14:30 da buluşup yemek yiyecekmis



Той обича да пътува по мероприятия с известни хора - май се стяга и той с тях. Пък и Латинска Америка чака. Така си мисля.

Последна редакция: чт, 15 мар 2018, 14:34 от mariana51

# 204
  • Мнения: 2 293






Заглавия в пресата - всеки извадил по нещо от пресконференцията.



http://www.milliyet.com.tr/o-dedikodu-nereden-cikti--magazin-2627884/

Откъде дойдоха тези клюки?
Чаган Ърмак и актьорите от филма "Поверявам ти децата" - Енгин Акюрек, Хилал Алтънбилек, Шериф Сезер и Осман Алкаш се събраха. Енгин Акюрек на въпроса "Има ли полза от красотата?" даде следния отговор: "Същността на красотата е, да бъдеш в хармония със себе си. В актьорството си има предимство, но макар и на пръв поглед работата ви да изглежда видима, това е работата на чувствата и действието." Клюките за любов с Джансу Дере, той опроверга с думите: "Не знам откъде се появи това, но няма нищо подобно."




Не се притеснявам за касовите приходи

Режисьорът на филма "Поверявам ти децата" Чаан Ърмак: Въвличането на турските филми в касова война, няма да донесе нищо добро за турското кино. Очакванията ми са, не броя на зрителите, а сърцето ми."

Преди ден се проведе пресконференция за филма на Чаан Ърмак "Поверявам ти децата", главната роля в който изпълнява Енгин Акюрек. Тя се състоя в хотел "Опера". На въпроси на журналистите, заедно с Чаан Ърмак отговаряха: Енгин Акюрек, Хилал Алтънбилек, Шериф Сезер и Осман Алкаш. Ърмак призна, че не изпитва никакво безпокойство от касовите приходи.
"Докоснахме толкова много хора в този филм. Въвличането на филмите в касова война, няма да донесе нищо добро на турското кино. Всеки път съм така. Моите очаквания не са броят на зрителите, а сърцето ми. Въвличането на филмите в касова война, няма да донесе нищо добро за турското кино. Очакванията ми са, не броя на зрителите, а сърцето ми."
Ърмак каза, че понякога актьорите играят срещу мистични сили, които те никога не са виждали. "Когато казваме "Поверявам ти децата", значи, искам да се доверя на зрителя. За мен този филм е станал различен, като рулетка. Имаше трудни, но прекрасни моменти и вълшебна атмосфера."

И т.н.



Нали си купува вестници и чете. Пресата днес е много активна.
Как ли се почесва по брадата на повечето глупости.

И една новина дали е вярна...:
Журналистът Cengiz Semercioğlu/Дженгиз Семерджиолу, ще се срещне днес в 14,30 с Енгин.
Или, вече трябва да са се срещнали. По турско часово време - време е.
Скрит текст:
Cengiz Semercioğlu bugün Engin Akyürek'le saat 14:30 da buluşup yemek yiyecekmis



Той обича да пътува по мероприятия с известни хора - май се стяга и той с тях. Пък и Латинска Америка чака. Така си мисля.

Марианка  smile3525

# 205
  • Мнения: 3 243






Заглавия в пресата - всеки извадил по нещо от пресконференцията.



http://www.milliyet.com.tr/o-dedikodu-nereden-cikti--magazin-2627884/

Откъде дойдоха тези клюки?
Чаган Ърмак и актьорите от филма "Поверявам ти децата" - Енгин Акюрек, Хилал Алтънбилек, Шериф Сезер и Осман Алкаш се събраха. Енгин Акюрек на въпроса "Има ли полза от красотата?" даде следния отговор: "Същността на красотата е, да бъдеш в хармония със себе си. В актьорството си има предимство, но макар и на пръв поглед работата ви да изглежда видима, това е работата на чувствата и действието." Клюките за любов с Джансу Дере, той опроверга с думите: "Не знам откъде се появи това, но няма нищо подобно."




Не се притеснявам за касовите приходи

Режисьорът на филма "Поверявам ти децата" Чаан Ърмак: Въвличането на турските филми в касова война, няма да донесе нищо добро за турското кино. Очакванията ми са, не броя на зрителите, а сърцето ми."

Преди ден се проведе пресконференция за филма на Чаан Ърмак "Поверявам ти децата", главната роля в който изпълнява Енгин Акюрек. Тя се състоя в хотел "Опера". На въпроси на журналистите, заедно с Чаан Ърмак отговаряха: Енгин Акюрек, Хилал Алтънбилек, Шериф Сезер и Осман Алкаш. Ърмак призна, че не изпитва никакво безпокойство от касовите приходи.
"Докоснахме толкова много хора в този филм. Въвличането на филмите в касова война, няма да донесе нищо добро на турското кино. Всеки път съм така. Моите очаквания не са броят на зрителите, а сърцето ми. Въвличането на филмите в касова война, няма да донесе нищо добро за турското кино. Очакванията ми са, не броя на зрителите, а сърцето ми."
Ърмак каза, че понякога актьорите играят срещу мистични сили, които те никога не са виждали. "Когато казваме "Поверявам ти децата", значи, искам да се доверя на зрителя. За мен този филм е станал различен, като рулетка. Имаше трудни, но прекрасни моменти и вълшебна атмосфера."

И т.н.



Нали си купува вестници и чете. Пресата днес е много активна.
Как ли се почесва по брадата на повечето глупости.

И една новина дали е вярна...:
Журналистът Cengiz Semercioğlu/Дженгиз Семерджиолу, ще се срещне днес в 14,30 с Енгин.
Или, вече трябва да са се срещнали. По турско часово време - време е.
Скрит текст:
Cengiz Semercioğlu bugün Engin Akyürek'le saat 14:30 da buluşup yemek yiyecekmis



Той обича да пътува по мероприятия с известни хора - май се стяга и той с тях. Пък и Латинска Америка чака. Така си мисля.


Марианка

Дано имаме снимка и статия с тях!


# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 34 038




Малко гифове от 13 март.
Според мен Енгин е кълбо от нерви, което се владее до съвършенство.

# 207
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Умничкият ми той. Heart Eyes

Благодаря за днешната, предоставена ни информация. smile3525 smile3525 smile3525

# 208
  • Мнения: 2 293
Здравейте,
Навън времето е прекрасно, та си направих една хубава разходка.

Прекрасните Йешим и Керем. Щастливи.

# 209
  • Мнения: 20 905


Цялото семейство. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт