Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 367

  • 69 288
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 34 080




Ето какво написа фенка на Енгин, присъстваща на гала премиерата на филма в Измир:

Започвам. Площадката, подготвена за презентацията, беше пуста. В лошо настроение съм. Сестра ми дори каза, че вероятно съм по-притеснена от това, че той, Енгин, също ще се притесни. Но, скоро площаката се напълни и поканиха екипа на „Поверявам ти децата”. Хилал я нямаше, но би било по-добре, ако присъстваше. След това започнах да снимам и предавам на живо в ефир за вас.

Енгин трябваше постоянно да позира пред камерите, беше невероятен! Когато погледна тълпата, всички го гледаха в очите. Някои дойдоха със списанието Kafasına göre за автографи, но за съжаление не им се получи. Много дойдоха заради Енгин и заради Чаан бей разбира се. Когато казахме, че искаме да си направим селфи с него, той веднага скочи долу. Макар, че е по-правилно да кажа, беше повикан от една леля, която стоеше до нас.  Когато скочи, прекъснах излъчването. Слава Бог, направихме си снимки с него и след това отидохме в киносалота. Залата беше променена и имаше объркване с билетите. Някои се разстроиха заради тази ситуация, но бързо я коригираха.

Екипът отново влезе в залата и произнесе реч. Отново заснех видео и малко по-късно ще ви го пусна. Залата беше пълна и имаше хора от различни възрасти. Гледах филма със сестра си. Мнението й с времето, ще става по-обективно. Мисля, че филмът е успешен.
Картините са изключително красиви. Въпреки толкова много болка, елементи на трилър и ужас, светлините, които са в сцените, дават усещане за спокойствие.

Чаан Ърмак е великолепен човек. И ние бяхме много щастливи, че работехме с него. „Поверявам ти децата” не е просто филм. Обаче си мисля, не знам дали ще се съгласите с мен, щом те представиха филма като трилър и филм на ужасите, тогава те трябва да се придържат към този жанр. Това не е грешка, но ми се струва, че всичко това не е достатъчно. В края на филма всички плакахме, докосна ни до сърцето и всъщност основната тема на филма беше в това.

Бях много щастлива да бъда с Енгин на едно място, да срещна погледа му. Вратът ме боли заради неговия висок ръст. Той беше много секси.
Нека броят на филмите му се увеличава, нека присъства там, за да го гледаме по-често.
Амин!

# 661
  • Мнения: 3 243




Ето какво написа фенка на Енгин, присъстваща на гала премиерата на филма в Измир:

Започвам. Площадката, подготвена за презентацията, беше пуста. В лошо настроение съм. Сестра ми дори каза, че вероятно съм по-притеснена от това, че той, Енгин, също ще се притесни. Но, скоро площаката се напълни и поканиха екипа на „Поверявам ти децата”. Хилал я нямаше, но би било по-добре, ако присъстваше. След това започнах да снимам и предавам на живо в ефир за вас.

Енгин трябваше постоянно да позира пред камерите, беше невероятен! Когато погледна тълпата, всички го гледаха в очите. Някои дойдоха със списанието Kafasına göre за автографи, но за съжаление не им се получи. Много дойдоха заради Енгин и заради Чаан бей разбира се. Когато казахме, че искаме да си направим селфи с него, той веднага скочи долу. Макар, че е по-правилно да кажа, беше повикан от една леля, която стоеше до нас.  Когато скочи, прекъснах излъчването. Слава Бог, направихме си снимки с него и след това отидохме в киносалота. Залата беше променена и имаше объркване с билетите. Някои се разстроиха заради тази ситуация, но бързо я коригираха.

Екипът отново влезе в залата и произнесе реч. Отново заснех видео и малко по-късно ще ви го пусна. Залата беше пълна и имаше хора от различни възрасти. Гледах филма със сестра си. Мнението й с времето, ще става по-обективно. Мисля, че филмът е успешен.
Картините са изключително красиви. Въпреки толкова много болка, елементи на трилър и ужас, светлините, които са в сцените, дават усещане за спокойствие.

Чаан Ърмак е великолепен човек. И ние бяхме много щастливи, че работехме с него. „Поверявам ти децата” не е просто филм. Обаче си мисля, не знам дали ще се съгласите с мен, щом те представиха филма като трилър и филм на ужасите, тогава те трябва да се придържат към този жанр. Това не е грешка, но ми се струва, че всичко това не е достатъчно. В края на филма всички плакахме, докосна ни до сърцето и всъщност основната тема на филма беше в това.

Бях много щастлива да бъда с Енгин на едно място, да срещна погледа му. Вратът ме боли заради неговия висок ръст. Той беше много секси.
Нека броят на филмите му се увеличава, нека присъства там, за да го гледаме по-често.
Амин!


Здравейте момичета! Hug Hug Hug
И снощи ни поднесе много изненади част от екипа на филма ,,Поверявам ти децата'' в Измир.
Имаше много снимки, видеа, коментари.
Много ми харесва коментара на фенката ,за което благодаря на Марианка Hug за споделянето в темата.




Днес е денят на комисар Йомер и синьорита Елиф .



Лек ден момичета!

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 34 080


https://www.gazetemag.com/engin-akyurek-ve-cocuklar-sana-emanete … mirde-buyuk-ilgi/

В пресата днес:

Голям интерес в Измир към Енгин Акюрек и "Поверявам ти децата".

В петък, екипът на новия филм "Поверявам ти децата", се срещна с публиката в Измир. Към режисьорът и неговия екип, имаше голям интерес в Измир.

На 27 март, вторник, в Cinemaximum Optimum AVM - Измир,  режисьорът на филма Чаан Ърмак и актьорите Енгин Акюрек, Шериф Сезер, Огюн Каптанолу, Бирсен Дюрюлю, Чаадаш Йъланджъ и детето актьор във филма Ерен Деврим, направиха грандиозно шоу.

Филмът е продукция на "Авшар филм", сценарият на "Поверявам ти децата" е написан от Чаан Ърмак.








В предаването  Yeşil Fon/Зелен фонд на журналистката Гизем Ертюрк, в събота от 13,30, гости ще бъдат Енгин Акюрек, Нилал Алтънбилек и Осман Алкаш.
.............
Срещите с Енгин продължават. На 31 март, екипът трябва да е на презентация в Адана, в по-ранни часове - 16,45 ч. Вероятно ще е на запис предаването.




http://www.http://www.ayakligazete.com/cocuklar-sana-emanet-ekibine-yogun-ilgi/.com/cocuklar-sana-emanet-ekibine-yogun-ilgi/

Презентацията в Измир и тук днес, в ayakligazete:
Голям интерес към екипа на "Поверявам ти децата".




Шест месеца разлика - в края на снимките на филма и презентацията му сега.

Последна редакция: ср, 28 мар 2018, 15:52 от mariana51

# 663
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Това с презентацията не ми е много ясно.Прожекциите започнаха, а те, презентират.Поне да

обяснят подробно особеностите, за да се подготвят зрителите.Оставам с впечатлението, че Чаан не

е разбран от всички. Thinking

Като си спомня за филма Бензин, на Асен Блатешки....

Два месеца преди първата прожекция, всеки ден, по 2, 3 пъти имаше реклама по Нова..

# 664
  • Мнения: 23 238


Хармония Two Hearts  ами те си казаха, че са направили нещо съвсем ново и различно във филмовото производство в Турция. Енгин знаем, че се захваща само със стойностни неща - затова е и приел участие. Този филм определено е на двамата - на Чаан и на Енгин. Тепърва "колелото" започва да се върти и аз искам да видя докъде ще ги доведе.
Латинска Америка е едната спирка, да видим другите.

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 34 080




Продължават да си снимат билетите.
 harmonia_dd, не може да разкажат. Има хора които тепърва ще гледат филма.
Реклама на сериала, хайде така да го нарека, има предостатъчно. Канят ги по телевизии, журналистите взеха маса интервюта и си ги излъчиха - ние също ги видяхме. Пресата и ел. изданията отразяват всичко - превеждаме. Не слагам всички линкове, защото става въпрос за едно и също.
Ако питаш за тв реклама - и това направиха в един сериал на продуцента. А тази реклама, за която питаш, може те да нямат такива навици като нас. Нашият кабелен оператор ни предлага 5 тв турски канала. Прещраквам ги. За нито един филм не съм видяла реклама - но за сериали - има.
Филмът се продаде в Л.Америка преди да е пуснат на екран - знаем и това. Самата продажба в толкова страни, носи приходи които не можем да си представим. Тепърва филмът ще се предлага за продаване по предстоящи международни платформи. Да не забравяме, че през м. март стартираха 22 филма. Съседите, за разлика от нас ходят много на кино и на театър. Масово. Там, ако не на всяка улица, то през - има киносалони. Във всеки ТЦ - също. Филмът се гледа и ще се гледа. Времето е пред него. После ще почнат да го дават и по различни телевизии.
Направих разбор - може нещо да съм пропуснала, може нещо да съм ви подвела.
Но едно е сигурно - Чаан и продуцентът си знаят работата.




Зад гърба на Енгин - охрана...



Снимката с двете хубавици от друг ъгъл.

Последна редакция: ср, 28 мар 2018, 17:57 от mariana51

# 666
  • Мнения: 23 238




Добре се справи със всичките успешно подадени му  телефони...   newsm03

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 34 080


Децата го обичат.

# 668
  • Мнения: 23 238




Това явно са снимките от Дубровник и наистина дават надежда, че животът на Керем ще е осмислен по някакъв начин с грижата за това дете.

# 669
  • Мнения: 20 905


Оригинално колажче. Heart Eyes

Момичета, благодаря за вниманието. smile3525 smile3525

# 670
  • Мнения: 4 133


Интервю с Енгин и Чаан -22.03.2018

Момичета, ето още едно интервю с Енгин и Чаан, взето от журналиста Йекта Копан за "Noktalı Virgül".
Превод и субтитри, Light /Свети/ и mariana51.

Ето това се казва интервю! 🙂 Много интересно. Само че журналистът малко ги прекъсваше може би, за да се вмести във времето! Искаше ми се Чаан за довърши историята как се е обадил на Бурен по времето на КВФ, за да говори с Енгин! 🤔

Мисля, че Керем ще се окаже психически физически и сексуално малтретиран като дете...

# 671
  • Мнения: 23 238


Мъже в бяло... newsm03

# 672
  • Стара Загора
  • Мнения: 320
Здравейте!Мащабна реклама на филма.Толкова интервюта,снимки,презентации.Пълна ми е душата от толкова интересни неща.Потвърди се мнението ни за Енгин.Добросърдечен,уважителен,със самочувствие,което е с покритие.Чувствам се горда с нашето момче.Навсякъде е пълно с фенове,най-вече на Енгин.Чакаме утре вечер Анкара и на 31-Адана.

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 34 080


Нов постер:
Крещи... Нека всичко е наред... Освободи всичко отвътре...
...................
Утре са в Анкара. Мама и тати дали ще ги видим?

# 674
  • Мнения: 23 238


Едно хубаво колажче.

Общи условия

Активация на акаунт