Посещение на град Елена

  • 11 887
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 940
Е, много добре зная, че няма в изброените места Wink Споменах, че до там отскачаме за два дни само, че е близко.Вонеща вода не е моето място, мерси!

Ами то освен в самата Варна топла мин.вода има достатъчно близо - Константин и Елена , Кранево , Балчик , Бургаски минерални бани , Шкорпиловци , Поморие Simple Smile Иначе следващото близко си е на 350 км. , примерно Чифлик , ама то не е много по дАлеч от  Елена, Арбанаси, В.Търново , е с 1/3.

# 31
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Имате ли актуални отзиви за Костадиновите къщи в Елена?

# 32
  • София
  • Мнения: 3 029
Имате ли актуални отзиви за Костадиновите къщи в Елена?
Здравейте, и аз търся отзиви з а Костаниновите къщи и хотел Елени.

# 33
  • Мнения: 1 292
Вече на няколко пъти се опитвам да направя резервация за Костадиновите къщи и все не успявам, причината е че няма места. Чак толкова посещавано ли е, че да не мога да резервирам не знам. Даже ми мина през акъла да тръгна и направо там на място да видя как са нещата, но мъжа ми не иска да рискуваме и напразно да бием път. Та и на мен ще ми е интересна всякаква информация за това място.

# 34
  • Мнения: 2 132
Посещавано е да, защото има редовно ваучери за без пари.Както и хотел Елена в центъра.На един собственик са Wink

# 35
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Здравейте, след като 5 години идвахме по няколко пъти на почивка годишно в Елена, накрая се преместихме да живеем тук. Ако мога да бъда полезна на някой, ще се радвам. Мнението ми е безпристрастно.
С години ходехме на Костадиновите къщи, много вкусна храна, панорама, открит басейн и любезен персонал. Към тях да Съни хола, които имат и спа . Над тях е хотел Панорама. На мен ми харесваше че след вечеря можехме да се разхождаме, дори до Елена слизахме. От другата страна на града е хотел Тихият кът, също много приятно място. На 4км от града до екопътека Марков камък (тук живеем ние) е хотелски комплекс Усоето. Моите приятели отсядат там. На същата улица е вила Лаванда и няколко къщи за гости. Около язовирите също има много приятни места. Йовковци и Палици. Не бих отишла в ханче Яковци и ханче Боаза. Второто абсурд! Покрай него минава река еленска, която е мръсният канал на града и отпадните води от мандрата. В елени Палас съм пробвала да обядвам веднъж и не бих отново. Общо взето всички хотели и ресторанти имат обедно меню на без пари. Иначе на центъра има хубав месарски магазин с деликатеси и прясно месо.
За медицинска помощ, има денонощна, някой горе даде неправилна информация. Защото има спешен кабинет и бърза помощ, уви от първо лице знам.
В последните две години града е пълен с гости всеки почивен ден и не само. Мисля, че покрай пандемията много хора го откриха, разбраха че могат да работят онлайн и останаха.
Но града е спокоен, сигурен, чист и подреден повечето хора се знаем.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте, след като 5 години идвахме по няколко пъти на почивка годишно в Елена, накрая се преместихме да живеем тук. Ако мога да бъда полезна на някой, ще се радвам. Мнението ми е безпристрастно.
С години ходехме на Костадиновите къщи, много вкусна храна, панорама, открит басейн и любезен персонал. Към тях да Съни хола, които имат и спа . Над тях е хотел Панорама. На мен ми харесваше че след вечеря можехме да се разхождаме, дори до Елена слизахме. От другата страна на града е хотел Тихият кът, също много приятно място. На 4км от града до екопътека Марков камък (тук живеем ние) е хотелски комплекс Усоето. Моите приятели отсядат там. На същата улица е вила Лаванда и няколко къщи за гости. Около язовирите също има много приятни места. Йовковци и Палици. Не бих отишла в ханче Яковци и ханче Боаза. Второто абсурд! Покрай него минава река еленска, която е мръсният канал на града и отпадните води от мандрата. В елени Палас съм пробвала да обядвам веднъж и не бих отново. Общо взето всички хотели и ресторанти имат обедно меню на без пари. Иначе на центъра има хубав месарски магазин с деликатеси и прясно месо.
За медицинска помощ, има денонощна, някой горе даде неправилна информация. Защото има спешен кабинет и бърза помощ, уви от първо лице знам.
В последните две години града е пълен с гости всеки почивен ден и не само. Мисля, че покрай пандемията много хора го откриха, разбраха че могат да работят онлайн и останаха.
Но града е спокоен, сигурен, чист и подреден повечето хора се знаем.

Здравейте!
А какво Ви е мнението за хотел Панорама като обстановка и храна?
Благодаря предварително!

# 37
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
В Панорама съм била само на обяд. Вкусна храна, чисто, има басейн и хубава панорама. За стаите не знам, вероятно са хубави. Над Костадиновите къщи е. На шега го наричаме квартала на богатите.

# 38
  • Мнения: 4 208
Панорама много ни хареса, били сме там.
Сигурно съм писала някъде по-напред отзив. Може и в друга тема да е било, всъщност.
Единственото което ме подразни беше работното време на СПА зоната. Беше до 19 ч.

# 39
  • Мнения: 2 132
За нас най- хубавия хотел в Елена е точно Панорама!Откакто е открит всичко им е на ниво.Много чисто, хубава храна, страхотно спа.Цени не коментирам, за нас е бая евтино в градчето.Сезонния басейн и бар също.Всичкия персонал е любезен от шефката (защото винаги на нея сме случвали) до камериерката!
П.П. хотела на центъра им също ме очарова сега март месец.Беше един гълъбарник, сега е след ремонт, стаите хубави, спато също.Бяхме с романтичен пакет две двойки.Имахме и масаж включен, масажистката е топ.Вино и огромна кошница с плодове в стаята.Храната към пакета беше разкош, иначе нямам идея дали е същата по меню.Не сме поръчвали допълнително, защото порциите бяха огромнииии.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 029
За нас най- хубавия хотел в Елена е точно Панорама!Откакто е открит всичко им е на ниво.Много чисто, хубава храна, страхотно спа.Цени не коментирам, за нас е бая евтино в градчето.Сезонния басейн и бар също.Всичкия персонал е любезен от шефката (защото винаги на нея сме случвали) до камериерката!
П.П. хотела на центъра им също ме очарова сега март месец.Беше един гълъбарник, сега е след ремонт, стаите хубави, спато също.Бяхме с романтичен пакет две двойки.Имахме и масаж включен, масажистката е топ.Вино и огромна кошница с плодове в стаята.Храната към пакета беше разкош, иначе нямам идея дали е същата по меню.Не сме поръчвали допълнително, защото порциите бяха огромнииии.

Благодаря за отзивите! А как се казва хотелът на центъра?

# 41
  • Мнения: 2 132
Спа хотел Елена!

# 42
  • Мнения: 77
Бяхме 3 дни в Елени палас, хубав хотел, изобщо не е занемарен и за ремонт, какъвто коментар имаше по-горе. Храната е вкусна, стоите просторни.

# 43
  • Мнения: 10 797
В хотел Панорама има ли детска площадка или нещо подобно?

# 44
  • София
  • Мнения: 260
Две люлки и една къщичка на малка полянка. Поне преди две години това беше. Това е единстяения недостатък за мен на хотела, няма голям двор, пространство някакси. Иначе всичко е топ, за цената която платихме тогава останахме повече от доволни, дори днес звънях, но няма места за датата, която  ние искаме

Общи условия

Активация на акаунт