Посещение на град Елена

  • 11 910
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 015
Предложете хотел в Елена с хубав двор подходящ за деца😇,да има и разни люлки,пързалки или нещо подобно,досега не сме били там и като цяло има ли площадки подходящо ли е за деца,че малката не стои на едно място много😄🙈(чудех се между Елена и Трявна за този уикенд избрах Трявна че ми е по-познато,ще се радвам да посетим и Елена 😇)

# 46
  • София
  • Мнения: 260
Тихия кът в Елена- огроомна поляна, това е най- хубавото. Пързалка и люлки също има. Басейна няма детска част, но ние ходихме пеез Юни и си беше хладно,така или иначе не успяхме да го ползваме. Храната беше добре, не нещо особено и много разнообразно, но бяхме и с ваучер. Стаите чистички..друго не се сещам Simple Smile

# 47
  • Мнения: 10 844
На този Тих кът като му гледам снимките на леглата и ми изглеждат ужасно неудобни... как е в това отношение?

# 48
  • София
  • Мнения: 260
Няма спомен да е имало проблем в това отношение. Ние бяхме в студио, дивана, който се разпъваше, по принцип за дете, но мъжа ми спеше на него си беше кофти. Но спалнята поне за мен беше ок

# 49
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
В Усоето има голям двор, парзалка, люлки и басейна има детска част. На 4км южно по пътя Елена - Твърдица е. В Костадиновите къщи басейна има детска част, но няма голям двор за бягане. Друг вариант са къщи за гости. Те са вариантите при по голяма компания.
П.п тази година отново ще има празник на еленския бут, след 2 години ковид мерки.

# 50
  • Мнения: 18
 Между Костадиновите къщи и х.Елена кой е за предпочитане?От снимките не разбирам в Костадиновите къщи стаите дали имат собствен санитарен възел

# 51
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
Имат разбира се. Костадиновите къщи са над града и имат хубава панорама, също и хубава кухня.
Хотел Елена е в центъра, с само толкова знам за него.

# 52
  • Мнения: 74
Може ли отзиви за спа хотел Елена в центъра на града?

# 53
  • Мнения: 85
Здравейте!
В чудене съм къде да направя резервация за 3 нощувки за двама възрастни - в Тихия кът , Панорама или в Спа комплекс Елена.
Моля за препоръки и мнения.

# 54
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
Прочети отзивите за тях в Гугъл. Вчера четох за спа комплекс Елена, не бяха никак хубави. В Тихият кът съм празнувала нова година , и там и в Панорама сме се събрали с се приятели. И двете са малко извън града и има хубава природа около тях. Извън града, означава 2 минути с кола де 😉

# 55
  • Мнения: 2 133
Само в Тихия кът не сме били.Този март посетихме реновирания Елена в центъра.Страхотна стая, много хубаво спа, като изключим, че басейнчето не може да се ползва от многото малки деца с родители и надуваеми атрибути.Ползвахме масажистката, много добра беше.Храната вкусна, нямаше изяждане, но бяхме с романтичен пакет.Петък и събота е с жива музика, голям купон става Wink
Любим хотел ни е Панорамата горе над града!Посещаваме го всяка година от откриването му и все още не намирам забележка!

# 56
  • Мнения: 144
Кой хотел ще препоръчате със спа или вътрешен топъл басейн?

# 57
  • Мнения: 4 771
Здравейте,

искам да попитам какво може да се разгледа в и около Елена - природни и исторически забележителности, градчета, селца, манастири, пещери и прочие...? Обмислям го като вариант с 3-4 нощувки в градчето като отправна точка за еднодневни екскурзии из района. Признавам, че още нищо не съм прочела по темата.

Мерси предварително за идеите.

# 58
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
В самата Елена - комплекс Даскалаливница и няколко музея има. На центъра има информационен център. На 4км южно от града започва еко пътека до Марков и Раюв камък. В близост е язовир Йовковци и село Раювци, където е мемориален комплекс на Вълчан войвода. На 40 с кола е Велико Търново, на час е Дряново, на час и половина Габрово, Етъра, Боженци, след Габрово е Шипка, долу под Шипка в село Шипка е Руската църква, после Казанлък и тракийски гробници. След закуска обикновено тръгваме , отиваме някъде, обикаляме, обядваме и следобед се прибираме. На час и половина е Ловеч и Троян. До Ловеч е Деветашката пещера... Много има в района, много.

# 59
  • Мнения: 77
Ние бяхме през юни в Елена. Освен в самия град, се разходихме до с. Раювци и язовир Йовковци, както и до Котел /пантеона на Г.С.Раковски/ и Жеравна /къща-музей на Йордан Йовков/. На връщане минахме през Велико Търново /Царевец и малка България и Музея на илюзиите/.

Общи условия

Активация на акаунт