Съвет за намиране на дистанционна работа

  • 2 806
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 551
Здравейте. Пиша ви тук с надеждата да ми дадете съвет или креативни идеи за това как и къде мога да си потърся работа. Аз съм студентка по мениджмънт в момент, определям се като амбициозна и съм много мотивирана да уча и да се занимавам с различни неща. Владея отлично българския език и се интересувам от писане на статии, редакция, също така от реклама, маркетинг, поддържане на профили, фотография.
В момента мога да работя само от вкъщи и ми е много трудно да намеря подобна работа или проект.
Ще съм ви много благодарна ако ми дадете идея къде мога да потърся предложения за работа или просто да ми дадете идея.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 951
Потърси сайтове за фрийлансъри. Не знам дали мога да го напиша тук, но виж в гугъл, ще ти излезе.

# 2
  • Мнения: 2 193
Наистина ли мислите, че владеете отлично „българския” и можете да работите като редактор?

# 3
  • Мнения: 551
Наистина ли мислите, че владеете отлично „българския” и можете да работите като редактор?


Абсолютно!

# 4
  • Мнения: 2 193
Показвате друго. Малко самокритика не е излишна. Дано самочувствието Ви е подлатено с малко повече знания.

# 5
  • Мнения: 8 806
Ще ползвам тази тема, за да попитам: учител БЕЛ с около 30 години стаж. Търся дистанционна работа като редактор  и/или коректор. Може и копирайтър, но само на български. Нямам стаж конкретно в тази област, но 30 г съм правила на практика всички тези неща. Не успях да намеря сайтове за фрийлансъри, които предлагат такава работа Rolling Eyes Може ли малко помощ с някой линк?

# 6
  • София
  • Мнения: 38 499
Като напишете фрийланс/фрийленс във Фейсбук излизат даже няколко групи. Включвате се в групата, ако искате правите един пост с представяне и после чакате. Излизат проекти непрекъснато.

# 7
  • Мнения: 8 806
Записах се на 2-3 места, да видим.... Simple Smile Ще пиша пак сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт