"София - Ден и Нощ" - 26

  • 94 670
  • 858
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 392
Сега Дани да не вземе да се влюби в тази, с която си говори.. :/
Време е Стела да оправи нещата в сервиза.. Лазар много ме разочарова.

П.С Защо сама си коментирам от вчера? .. ThinkingSad Вие не гледате ли?
Aз го гледам вече от дъжд на вятър.Ама снощи кат говориха по месинджъра, момата ми заприлича на Рая


Ха ха значи не само на мен.
 И аз си мисля че ще се случи нещо с тази госпожица!

# 691
  • Мнения: 1 187
Михаела поначало е много скучна. Животът, който води е скучен. При нея няма импулсивност, тя е неуверена, затова толкова е ревнива. Щом се налага Дани всеки път да крие, когато контактува с други момичета...
Кога е станало това, което Калина говори- че са се отказали да продават къщата. Нали си стиснаха ръцете с хората?



Той после като тръгна  да  я  разглежда и почна да си представя как д калина и с децата им ще живеят там нали е някав романтик и реши да я запази да я оправя и така

# 692
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
И според мен Михаела е много скучна, но пък и Дани е такъв Grinning.
Сега покрай капоейрата и екстремната задача леко се понадъха. Grinning Сега му е интересно с другата мацка, Мишето да не напуска и тя? Или той да замине за Австралия? Че много се задържа Grinning
Ако замине за Австралия ще падна вече! Как точно Канада и Австралия - за там се кандидатства и се чака с години.. Joy

Много тъпо това със Симона и Асен. Не очаквах да се откажат от бара.

Драмата със сервиза- много смешно ми стана как обвиниха Митко Joy
Пък за тез пари от касата на Сашо се споменава всеки път, когато някой за нещо не вярва на Митко. Горкият, веднъж да сгафи човек и цял живот ще му го напомнят.
А Лазар е много кофти леке. Хем нищо не разбира, хем далавери ще прави, хем човекът, който му върши цялата работа ще обвинява. Rage

# 693
  • Мнения: 1 187
Лазар е човека вирус много ми е жал за стела..хванеш ли се с такъв плазмодий заобичаш ли го няма отърване... Дани  се влюби в тая няма съмнение, че тя пък и сърца му праща. Та връзката му с  михаела няма никво бъдеще още живеят в тая квартира   като някви пишлемета пък уж са двойка .. сега са скучни пък само двамата ако са съвсем.

# 694
  • Мнения: 5 459
Дани като беше с Рая, не беше скучен. Може би емоцията от това, че я обичаше, го правеше по-витален. На тази скучна Михаела само и се мазни за да не мрънка и да не ревнува. Е то такава болестно ревнива откачалка, как да не я лъжеш.

# 695
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Дани като беше с Рая, не беше скучен. Може би емоцията от това, че я обичаше, го правеше по-витален.
И тогава ми беше доста постен Grinning Рая също никак не харесвах, нито разбирам култа към нея.

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 11:44 от Mery D Eve

# 696
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Как точно Канада и Австралия - за там се кандидатства и се чака с години.. Joy


Визите за Канада паднаха на 1 декември 2017 г. за граждани на България и Румъния.

# 697
  • Мнения: 1 497
Дани като беше с Рая, не беше скучен. Може би емоцията от това, че я обичаше, го правеше по-витален.
И тогава ми беше доста постен Grinning Рая също никак не харесвах, нито разбирам култа към нея.
И аз така, благодаря ти, че го каза. Рая не ми харесваше нито визуално, нито като характер. Много смотано се обличаше, може би най-тъпо облечена беше от всички. И като цяло не беше кой знае какво, че всички да припадат по нея. Михаела ми допада като стил, но по характер е пълен шит. А тя дали няма да се хване с Христо, да помрънка малко на него?

# 698
  • София
  • Мнения: 9 953
Как точно Канада и Австралия - за там се кандидатства и се чака с години.. Joy


Визите за Канада паднаха на 1 декември 2017 г. за граждани на България и Румъния.


А от наша страна не се ли обвързахме с някакво споразумение за търговия със Сащ/Канада?

# 699
  • Мнения: X
Аз мисля че няма да има развитие между Дани и тази с която си пише. Просто Михаела ще прочете онова там, че тя го е надъхала и ще изревнува. Може да се скарат и да се разделят, но онази едва ли ще я вкарат в сериала.


Боби дали ще замине?


Лазар е ужасен, то е ясно. Сервиз на готово, вместо да го разработи, да св старае, той пак си е по шмекерийте.

# 700
  • Мнения: 288
Напоследък сериите никак не ме впечатляваха, но признавам от вчерашната серия ми стана интересно дали и как ще развият нещата с Дани и онази другата. М/удругото връзката на Дани и Михаела май е само ревност, ревност, караници и сърдене, и някое друго пътуване. Thinking
Лазар много ме разочарова, дано да се осъзнае.

# 701
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Визите за Канада паднаха на 1 декември 2017 г. за граждани на България и Румъния.
Туристическите обаче Wink

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 17:59 от Mery D Eve

# 702
  • Мнения: 1 391
Според мен сценаристите се опитват да освежат сериала и да вкарат нови персонажи. Затова и разкарват Боби, на път са да махнат и Дани. Кога ще дойде ред на Коко не знам, но трудно се понася вече.

# 703
# 704
  • Мнения: 3 309
Затова и разкарват Боби, на път са да махнат и Дани.
Не мисля, че ще разкарат Дани.. или ако го махнат, ще е за малко.
Това е снимка от инстаграм стори, от преди седмица, някъде - в апартамента на Галя.

Общи условия

Активация на акаунт