На пазар в Лозенград и Одрин - 13

  • 148 552
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 538
.

Последна редакция: вт, 13 мар 2018, 10:46 от DayInMay

# 31
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 764
Веро купувам Феъри и Прил - и двете са хубави. Фейри взимам 1350 или 1440 мл, Прил взех 4 л.

# 32
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Здравейте, другата седмица ще пътувам да Одрин от къде мога да намеря ученическа раница.

И на пазара,и по магазините на центъра имаше раници. И аз ги заглеждах,че ще имам първолак, но не знам как са като качество...изглеждаха ми малко "менташки". Някой ако знае къде има хубави и качествени,макар и на по-високи цени,да сподели.

За раници е много рано още. Преди началото на учебната година пускат хубави намаления. Ние бяхме купили раница от там 3Д, не е мръднала две години. Много е красива, тук не влязоха такива модели. Издръжлива е на тежките учебници и на многократно пране.

# 33
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Не работят ли до по-късно  - 19 часа края на март началото на април събота?  

Все пак 31 март - 1 април  се стъмва 20 часа чак и е по 20 градуса в Одрин че и Елхово....

# 34
  • Мнения: 1 339
Работят до 22 ч. всички търговски центрове.

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
МОЛ с пренадути цени има вече и в село долно нанодолнище.

 Говорим за прословутите Одрински пазари с големи намаления.

# 36
  • Мнения: 11
Момичета, да ви попитам някой обменял ли е турски лири в Одрин и къде ? Наскоро ми казаха, че там курсът бил едва ли не по-добър отколкото при нас, но не можаха да ми обяснят къде точно се намира това чейнджбюро. Било някъде на центъра, екскурзоводът ги бил завел и курсът бил супер. Ако някой има инфо моля да сподели !

# 37
  • Мнения: 1 339
МОЛ с пренадути цени има вече и в село долно нанодолнище.

 Говорим за прословутите Одрински пазари с големи намаления.
Няма да влизам в спор. Който иска да пазарува до по-късно, търговските центрове в Одрин работят до 22 ч. Не съм ходила в мола в село долно нанодолнище, но попаднах на наистина много добри намаления в моловете преди няколко дни. Пазаруването през деня в Одринския пазар и вечер продължаване в търговските центрове е добро разпределение на времето.

# 38
  • Мнения: 351
Вчера (неделя) ходихме до Одрин. Намерихме дежурна аптека на ул. Balik pazari . Цените бяха завишени с по 2-3 лири на опаковка. Моя позната ходи в събота и същото лекарство,  но от друга аптека е било по-евтино. Иначе на Борсата някои от търговците са големи тарикати, казваш му от коя баклава искаш, той
ти слага смесена. Предишния път като ходих бях си взела много хубав омекотител на Ver Nel .Този път никой от магазините нямаха на тази марка. После по центъра видях в два супермаркета. В Ендер вече зареждат с летни тениски на цени от 24, 17, 20 лири. Хубави десени, но като погледнах етикета повечето са полиестер еластан. Предпочитам памук. В Уайкики са по качествени дрехите.
Пазара в понеделник е зеленчуков, но се продават и дрехи и домашни потреби.

# 39
  • Мнения: 3 271
Момичета, да ви попитам някой обменял ли е турски лири в Одрин и къде ? Наскоро ми казаха, че там курсът бил едва ли не по-добър отколкото при нас, но не можаха да ми обяснят къде точно се намира това чейнджбюро. Било някъде на центъра, екскурзоводът ги бил завел и курсът бил супер. Ако някой има инфо моля да сподели !
Цената е добра от евро да смениш лири .

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 221
А къде е този пазар в понеделник?

Дежурните аптеки всеки уикенд са различни. На всяка от аптеките в града поне от петък има разлепени листи с информация кой ден кои ще работят. Същото се отнася и за празничните дни и периоди.
За лекарствата най-добре проверете в сайта. Има леко завишение на цените и е възможно другото закупено да е от старо зареждане. Досега не ми се е случвало да купя лекарства на цена, различна от официалната. Изключвам закръглянето с по някой и друг куруш.
Никога не съм намирала Ver Nel на борсите. Явно не им е в асортимента. Купувам го от Кипа, предимно, но се намира и в други магазини.

# 41
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
Какво стана значии  Thinking Поста ми изчезнал(още на 1-ва стр.беше) и се чудя защо не получавам известия.... newsm78 До сега такова нещо не ми се беше случвало  Crossing Arms Помня,че и Делта беше писала след мен  (не съм сигурна) и нейния не видях...

И ние купуваме само ПРИЛ за миене на чинии ,а омекотител винаги Юмош  Peace
И аз не бях чувала за такъв пазар в понеделник.

# 42
  • Мнения: 651
А как да се ориентирам коя цена е добра за праховете, като идея си нямам как вървят в Турция? Интересувам се от течните - няма значение марката стига да е хубав. Направи ми впечатление сега като бяхме на екскурзията, че една жена беше взела цяла чанта с паста за зъби. Вие от коя марка сте доволни? Скоро коментирахте тигани, а сега връщам назад и не мога да намеря постовете - коя марка беше?

# 43
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
А как да се ориентирам коя цена е добра за праховете, като идея си нямам как вървят в Турция? Интересувам се от течните - няма значение марката стига да е хубав. Направи ми впечатление сега като бяхме на екскурзията, че една жена беше взела цяла чанта с паста за зъби. Вие от коя марка сте доволни? Скоро коментирахте тигани, а сега връщам назад и не мога да намеря постовете - коя марка беше?

Стеф87тиганите са Korkmaz .За праховете,аз купувам Ариел или Персил,а за черни дрехи ползвам ПЕРВОЛ,естествено има и други марки,въпрос на избор .В момента за цени не мога да те ориентирам обаче...

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Малко по-назад някой беше писал за цените на 10 кг пакети, ако не се лъжа. Беше споменато за Турсил, Персил и Ариел. Обаче това е за прах. За течен скоро май не са коментирани цени. Преди три месеца, когато ходихме за последно, 10 кг Персил беше 31 лири. Течният за същия брой пранета мисля че беше на същата цена.
Колкото до цените... Предполага се, че цените на борсите са едни от най-добрите. Рядко може на някаква супер промоция в магазин да са по-ниски. Сравняването с нашите цени е малко относително, защото перилните препарати в България са т.нар. "евро компакт", т.е. на единица пране се слага (по препоръка) по-малко прах, отколкото при тези от Турция. Но пък съм доволна от качеството и вече може би 5 години пера само с турски перилни препарати. Ако изключим 1-2 случая, в които съм купувала от тук, но те само са ме убедили да си се зареждам от съседите. При всички случаи не излизат по-скъпо, отколкото тук, дори и като разхвърляш парите за път. Пък си остава удоволствието от разходката, пазаруването и добрите придобивки.

Отново моля за информация за пазара в понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт